BMW R1200GS ADVENTURE

DaRRth Vader said:
Pogodio sve...
:LOL:
Zato ipak barem jedan KTM mora uvijek bit u garazi... i jedna Aprilia, a kako mi se cini uskoro ce opet biti i jedan Ducati... tako da od svih bitnih europljana po jedan... cak je piaggio skut u garazi...

Japannskim drlozima pristup ZABRANJEN... :LOL: :LOL: :LOL:

i tata bi sine i tata bi :mrgreen:..puno lijepih km sa novim prometalom :wink:
 
ROMANISTA said:
Htio sam napisat GLUPANE. AL nisam. Koji ti je k. Ode si redikul. Bar napravi novi nick i probaj sta mqnje pisat. Ovako te ne mogu ni sazaljevat koliko si .......

Napisao si i oceangoingu i sta, govori o tvojoj kulturi, o mojoj ne.

 
oceangoing said:
Meni je žao onih koji nisu probali GS-a a tvrde da je to motor za one koji pate od ludila krize srednjih godina.
Ja osobno ne patim od toga ludila, ja uživam u svakom trenutku tog ludila. Djeca odrasla pa MojaBivšaCura i ja imamo vremena za sebe koliko nam god treba za putovanja, zdravlje dobro , stambeno pitanje odavno riješeno, novca imam (kredita nemam), motore imam, radit mogu ako hoću a isto tako i ne moram više.... šta bi više poželio sebi nego neka mi potraje ovakvo stanje ili što bi rekao SuperJura "kriza je zakon"  :wink:

Nema ništa za nadodati osim potpisa (y).....OK....eventualno bi GS zamijenio sa GW  :0648:
 
Flato said:
Nego, jesi li ti, koji povlači pitanje GS-a i krize srednjih godina pomislio kako se mi u cvijetu mladosti osjećamo?
Ne smatraš da mi zaslužujemo neku ispriku? :D

Nisi ni ti vise bas tako mlad.  :mrgreen:
 
e7d90951be1adae08a7b628858a159c8.jpg
 
jedini nacin da kravica ide uzbrdo  :LOL:
 
Auto guma?  :misli:

https://www.youtube.com/watch?v=MVjenurRaF0

Zanimljivi komentari ispod videa.
 
Interesantno. Eto mi rješenje za eventualne probleme s bočnim vjetrovima, kada montiram thule. Ide to na serijsku felgu?
 
davor_77 said:
Interesantno. Eto mi rješenje za eventualne probleme s bočnim vjetrovima, kada montiram thule. Ide to na serijsku felgu?

Riječ je Gold Wingu. U Americi je dosta česta pojava da zadnju gumu mijenjaju automobilskom, prvenstveno zbog trajnosti i velikih kilometraža koje rade po otvorenoj cesti. Nemaju jebade i problema sa tehničkim pregledom (y). Sa takvom gumom motor je stabilniji na pravcu dok je nešto malo manje okretan / tromiji u zavojima (barem tako pišu na GW forumu). Navodno da je i bolja za kišu (veća gazna površina). Ne može se namontirati direktno na felgu, treba umetnuti neki dodatni obruč / adapter između gume i felge.

Ponašanje gume snimljeno kamerom :

https://www.youtube.com/watch?v=qoNDo7o1d6Q
 
Easy rider said:
Riječ je Gold Wingu. U Americi je dosta česta pojava da zadnju gumu mijenjaju automobilskom, prvenstveno zbog trajnosti i velikih kilometraža koje rade po otvorenoj cesti. Nemaju jebade i problema sa tehničkim pregledom (y). Sa takvom gumom motor je stabilniji na pravcu dok je nešto malo manje okretan / tromiji u zavojima (barem tako pišu na GW forumu). Navodno da je i bolja za kišu (veća gazna površina). Ne može se namontirati direktno na felgu, treba umetnuti neki dodatni obruč / adapter između gume i felge.

Je. Veća gazna površina je ključna za bolje prianjanje po kiši.  (y)