BMW R1200GS ADVENTURE

treca serija
 

Attachments

  • IMG_0276.JPG
    IMG_0276.JPG
    107.9 KB · Views: 137
  • IMG_0279.JPG
    IMG_0279.JPG
    137.7 KB · Views: 218
  • IMG_0293.JPG
    IMG_0293.JPG
    158.6 KB · Views: 137
  • IMG_0299.JPG
    IMG_0299.JPG
    153.5 KB · Views: 132
  • IMG_0323.JPG
    IMG_0323.JPG
    174.3 KB · Views: 131
Eto, samo mali dio koji sam htio pokazati/podijeliti s vama jer bi mi za sve sto sam vidio trebalo jos barem deset strana ovog predivnog foruma sa svim dragim forumasima
 
10 strana staviš u temu Putovanja http://www.motori.hr/forum/index.php?board=16.0

Slike je bolje stavljati u neki album na internetu i samo povezati ovdje.

Ako nisi bio u Muzeju, moraš ponovo ići u Njemačku :)

bmwmuseumfoto.jpg
 
tiki said:
10 strana staviš u temu Putovanja http://www.motori.hr/forum/index.php?board=16.0

Slike je bolje stavljati u neki album na internetu i samo povezati ovdje.

Ako nisi bio u Muzeju, moraš ponovo ići u Njemačku :)

bmwmuseumfoto.jpg
Hvala na savjetu, probam se sjetiti drugi puta... vec me i ovo iscrpilo tako da mi se neda ponavljati
 
Sjever said:
??? A da probas malo upotrijebiti glavu za nesto osim frizure??? Kakvi autoputevi?
Ispricavam se spominjo si autoputeve ali ako si iso bundeskama onda je to prava avantura, moglo se desiti da koja krava preskoci ogradu ili naletis na radove na cesti ili slucajno negdje u sumi  nema signala za mob i navigaciju.. vidim vratio se znaci imo si srece  :mrgreen:
 
gastajbarter said:
Ispricavam se spominjo si autoputeve ali ako si iso bundeskama onda je to prava avantura, moglo se desiti da koja krava preskoci ogradu ili naletis na radove na cesti ili slucajno negdje u sumi  nema signala za mob i navigaciju.. vidim vratio se znaci imo si srece  :mrgreen:

Oprosti na pretjeranom reagiranju...
Da, autoceste su nam bila nocna mora i upotrebaljavali smo ih samo kad je bilo neophodno za nadoknaditi izgubljeno vrijeme. Ostalo, samo ceste od sela do sela...
 
Prije tri dana na uber proizvodu umrla baterija.
Djelomice mojom krivnjom jer sam slučajnoostavio kontakt jedno dva-tri sata. Motor je bio u garaži, ključeve ne vadim, mobitel mi taman zvonio i jebiga.
Kad sam se vratio, po Navigatoru je napon bio 9V i pri pokušaju kresanja, klik i neki simbol ključa i struje na displayu.
Nakon cjelonoćnog punjenja ništa, ni makac od 9V. Nemam tu svoj super CTEK koji diže baterije iz mrtvih, nego neki prastari iz Hein Gerickea, pa je jedino rješenje bila nova baterija.
Skinem bateriju dole (pohvala uber inžinjerima koji su to učinili mogućim za par minuta uz jedan TX20 i ključ 10 za same polove), i utvrdim da uber proizvod nije isporučen sa full size baterijom koja stane u taj pretinac za bateriju, nego je stavljena malo niža BMW Yuasa YTZ14S koja sjedi na komadu stiropora da se popuni pretinac i baterija ne mrda. Tako su sigurno ušparali 10tak ojrića.
Lokalni dućan auto dijelova ima višu Yuasu (YTX14BS) koja taman paše u pretinac bez stiroprne podloške, a ima i nazivno 0,8Ah veći kapacitet.

Knap 600 kn, bez uber znaka na njoj, koji ovoj mrtvoj nije donio nikakvo uber trajanje (4 god.). Vjerujem da je to pola cijene one koja ima uber znak.

Pali ko mina.
 
Jel se spustao tko u Gracac iz smjera juga u nedilju oko 14  na crvenom gs? St table?
 
Novak na forumu ali dugo na motoru . . . sada na gs lc adv-u.
Metzeler Touranca Next me jako razočarala. Prošla 8k km i gotovo uopće više ne drži. Iskustva ?
 
Klaonica said:
Novak na forumu ali dugo na motoru . . . sada na gs lc adv-u.
Metzeler Touranca Next me jako razočarala. Prošla 8k km i gotovo uopće više ne drži. Iskustva ?

Procurio zadnji amortizer..savila se sasija....jabucica na vilici...puko kardan...?  :mrgreen:

Meni su drzale normalno skroz celave.



 
Klaonica said:
Novak na forumu ali dugo na motoru . . . sada na gs lc adv-u.
Metzeler Touranca Next me jako razočarala. Prošla 8k km i gotovo uopće više ne drži. Iskustva ?

Ja sam imao tvorničku grešku na prednjoj ali nikakvih problema sa držanjem! Pušta ti zadnja ili obje?
 
Klaonica said:
Novak na forumu ali dugo na motoru . . . sada na gs lc adv-u.
Metzeler Touranca Next me jako razočarala. Prošla 8k km i gotovo uopće više ne drži. Iskustva ?

I meni nevjerojatno.
Opiši malo.
 
Klaonica said:
Novak na forumu ali dugo na motoru . . . sada na gs lc adv-u.
Metzeler Touranca Next me jako razočarala. Prošla 8k km i gotovo uopće više ne drži. Iskustva ?
Očito si zaklo gumu.  :mrgreen: Meni od početka do kraja drži bez greške, ljeto/zima. Redovito skockam zadnju i čak i tada minimalno utječe na obaranje u zavoj ili serpentinu. Većinom mi izdrži 10-12000 km. Optimalna guma za prosječnog vozača. Ovi dinamični stavljaju Pirelli Trail, probaj nju.