BOJE - modni dodatak ili ... ipak nesto vise?

Status
Not open for further replies.
Gledam malo vaše postove i pitam se koji vam je ....to post po redu,o kojem se razglaba o nekom ko je razjebao veselicu svojim ponašanjem...ne kužim...pijan si i ideš u čošak na triježnjenje,ak nećeš samovoljno onda plan B

Organizator skupa je dužan brinuti o svojim gostima na sukladan naćin o "ponašanju na moto skupovima"...Prema tome ,kaj se uzbuđujete,pozovite redara,a ako on ništa ne napravi,a sumnjam...a onda ide po starom dobrom iskušanom receptu...JEBEŠ? BIL BUŠ JEBEN... KRAJ
 
Evo jedna ideja..možda je malo "radikalna" ali je interesantna opaska organizatorima:

Kod naših susreta pivo od 0,5 košta 12-15 kuna (ko da sam u elitnom kafiću a ne na ledini) dok u Bosni pivo dođe "marku" tj 4 kune pa do cijelih 6 kuna, u Srbiji još jeftinije (kako čujem, nisam bio pa neznam).

Pošto je u nas pivo preskupo, a eto dešava se da se netko uspije čak oblokat po zanatu, najbolje bi bilo da UKINEMO pivo na motosusretima (ako ta mjera ne postigne efekt onda ukinut cijeli alkohol) tako ćemo sigurno izbjeć bilo kakve derneke s pijanim ljudima, no zato ćemo svi moć tutumit..i bit će nam ljepo.

Ili da pivo stavimo na 25 kuna, tako ćemo bit sigurni da "problematični" neće imat love za napit se, a organizator će odlično zaradit..

Šta vi mislite na ove dvije "ideje"?
 
CHAGO! said:
Evo jedna ideja..možda je malo "radikalna" ali je interesantna opaska organizatorima:

Kod naših susreta pivo od 0,5 košta 12-15 kuna (ko da sam u elitnom kafiću a ne na ledini) dok u Bosni pivo dođe "marku" tj 4 kune pa do cijelih 6 kuna, u Srbiji još jeftinije (kako čujem, nisam bio pa neznam).

Pošto je u nas pivo preskupo, a eto dešava se da se netko uspije čak oblokat po zanatu, najbolje bi bilo da UKINEMO pivo na motosusretima (ako ta mjera ne postigne efekt onda ukinut cijeli alkohol) tako ćemo sigurno izbjeć bilo kakve derneke s pijanim ljudima, no zato ćemo svi moć tutumit..i bit će nam ljepo.

Ili da pivo stavimo na 25 kuna, tako ćemo bit sigurni da "problematični" neće imat love za napit se, a organizator će odlično zaradit..

Šta vi mislite na ove dvije "ideje"?






ma najbolje da na ulasku u kamp...ili na "mjesto zbivanja" lipo svi riješe nekakav IQ testić.... :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
grizzlyzg said:
Gledam malo vaše postove i pitam se koji vam je ....to post po redu,o kojem se razglaba o nekom ko je razjebao veselicu svojim ponašanjem...ne kužim...pijan si i ideš u čošak na triježnjenje,ak nećeš samovoljno onda plan B

Organizator skupa je dužan brinuti o svojim gostima na sukladan naćin o "ponašanju na moto skupovima"...Prema tome ,kaj se uzbuđujete,pozovite redara,a ako on ništa ne napravi,a sumnjam...a onda ide po starom dobrom iskušanom receptu...JEBEŠ? BIL BUŠ JEBEN... KRAJ

Daj napravi neki c/p tog pravilnika o ponašanju na susretima...  (y)
 
strasilo said:
Daj napravi neki c/p tog pravilnika o ponašanju na susretima...  (y)






:misli: :misli: :misli: :misli: :misli:





a ja plava čitajući predmetni teks mislila da PRAVILNIK je napisan :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:













sad mi :oops:




:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
pa i ja sam shvatio da je napisan... zato i tražim c/p .... (copy/paste... kopiraj/zalijepi)
 
ZLO said:
ma najbolje da na ulasku u kamp...ili na "mjesto zbivanja" lipo svi riješe nekakav IQ testić.... :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

misliš da bi to pokazalo ko je budala kad popije, a ko je uvrijeđen kad ga se prolije? :misli:
 
Mislio sam da je dovoljno čitati pa kad mi dopizdi klikom miša odem , ali stvarno ste me isprovocirali da i ja velim nešto na "temu"

Tvorac ili ti tvorkinja ove teme ubola je naslov kao prstom u (već znate što ) . Kako se nemožete složiti što je poanta i što je pjesnik imao za reči --- evo vam savjet za u buduče :

Kad vam tako netko sa "bojama " na leđima raspe pivu po vama odmah bez pitanja svi , al baš svi skočite na njega i dobro ga izgazite nogama i svim rekvizitima koji se tu nađu . Sačekajte trenutak i sigurno ćete znati odgovor na pitanje jesu li  BOJE modni detalj .
 
uvest zabranu tocenja alkohola na susretima
izbacit sve pijance iz moto C/Klubova


pa budu i babe zadovoljne
 
deep said:
evo vam savjet za u buduče :

Kad vam tako netko sa "bojama " na leđima raspe pivu po vama odmah bez pitanja svi , al baš svi skočite na njega i dobro ga izgazite nogama i svim rekvizitima koji se tu nađu . Sačekajte trenutak i sigurno ćete znati odgovor na pitanje jesu li  BOJE modni detalj .



Odlican savjet za provjeru boja (y)


I odma da rascistimo:
Oni "pravi"moto klubovi nisu osnovani radi druzenja,promicanja prometne kulture,obilaske susreta zajednicke voznje i slicne gluposti
izvorno motoklubovi  postoje radi sverca/trgovine drogom/oruzjem, reketanja i sl aktivnosti.

Za voznju i druzenje netrabaju klubovi jer vidim da su ionako svi bikeri braca.


P.S.
Nisam biker,motor imam samo zato jer mogu,ni vozit ga neznam kak treba.
 
Pročitah ovo u dahu  :shock: ja bi ga streljao,a klub poslao u Aušvic!  8) Njihove bi familije zaposlio prisilno u Volkswagenu!  :mrgreen:
Međutim draga Kraljice gledaj to i sa druge strane,da nije bilo navedenog golobradog pijandure,ti se ove pijanke ne bi niti sjetila više nikada!  :wink:
 
Layla said:
A stvarno sam mislila prešutjeti, ali NEĆU I NE MOGU... Ovako... isti taj mangup je prošlu sezonu srao u Petrinji, ali je mislio da ću ga samo upozoriti. Naravno da sam ga slasno i jasno nokautirala, jer tko si ti balonjo da se busaš u prsa i pljuješ po nekome. Dakle tip ima sindrom zvan IZAZIVAČ sranja po susretima. A po pitanju nedavnog nemilog događaja, bila sam prisutna, pa ću samo ovo reći... DOBRO JE PROŠAO. Joj da je barem meni to napravio, kako bi ga lijepo ponovno izmašinala. Tek toliko da ne zaboravi kako udaram.

sve dok ti jednom netko ne zalijepi postenu pljusku pa u punom smislu dozivis "ravnopravnost spolova"...
 
Robi R. said:
sve dok ti jednom netko ne zalijepi postenu pljusku pa u punom smislu dozivis "ravnopravnost spolova"...

zna na koga će :wink:

a možda ima i ona iza sebe ekipu kao i onaj koji se gurao preko reda za klopu 8)
 
Robi R. said:
sve dok ti jednom netko ne zalijepi postenu pljusku pa u punom smislu dozivis "ravnopravnost spolova"...


a neko je spominja ravnopravnost spolova :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:


od kud znaš(da recimo ja) nemam 190 cm 100tinjak kila i medvjeđu šapu umisto ruke :jesus:




automatski sam ravnopravna :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
ZLO said:
a neko je spominja ravnopravnost spolova :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:


od kud znaš(da recimo ja) nemam 190 cm 100tinjak kila i medvjeđu šapu umisto ruke :jesus:




automatski sam ravnopravna :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

takvi ne kopaju sranja :wink: a i kopači su pametni pa se ne zajebavaju s takvima :wink:
 
Odošte vi debelo van teme  :mrgreen: , iako nebi bilo loše u revijalnom tonu u nekoj novoj temi,  nastaviti o o tom šta bude kad se ljepša/bolja/nježnija itd..polovica drzne "razbiti muškarca"  :LOL:  :LOL:  :LOL:
 
Zorro said:
Odošte vi debelo van teme  :mrgreen: , iako nebi bilo loše u revijalnom tonu u nekoj novoj temi,  nastaviti o o tom šta bude kad se ljepša/bolja/nježnija itd..polovica drzne "razbiti muškarca"  :LOL:  :LOL:  :LOL:

BArem je to jednostavno!  :LOL: U tom slučaju se klub žrtve diže od stola i  :censored: Ha?  :wink: Fest brzo učim!  8) Očem biti Respect!  :LOL:
 
Status
Not open for further replies.