BOJE - modni dodatak ili ... ipak nesto vise?

Status
Not open for further replies.
Nisam mislija na gospođu nego na lika koji je prolija piće,odustajem od daljne rasprave jer mi je sad marenda,pozdrav.
 
Zog said:
Ženski lobi se urotija protiv mene.

ne, nego ocito samo zenskom lobiju je jasna poanta i bit price bez crtanja. :jesus:

a drugima, pojedinima, ocito - lakse u guzicu nego u glavu  :LOL: :LOL:
 
pusiona said:
Zaista je najljepše kad mlade snage odmah počnu svoje mišljenje(koje u ostalom to ni nije)pedstavljati kao zakon   :mrgreen:  ,a tek fikcija o

dobrom i lošem...  :mrgreen: btw. ode ova tema kao i sve druge mcmkovače  :mrgreen: u ... mjesto     nhf.. :D

zaista je lijepo cuti kad ti netko laska da si mlad :LOL:
 
tutankamon said:
da ti malo olakšam i objasnim :wink:

prolio je cugu MC-ovcima, a on kao MK-ovac je dužan skupa sa svojim klubom imati neki respect  :mrgreen:

E a da  ja sad nesto pojasnim jer vidim da neki mogu procitat a nekim cudom nemogu shvatit - moja poanta je bila da isto kao skolovana i neskolovana djeca , sto mislis koje ce se bolje ponasat i dalje dogurat?( eh da za one koji ce se kacit toga doslovno - molim nemojte)
Jel sad dovoljno jednostavno?
 
slikar said:
zamislite da idete nekud sa klubom i da vam krepa motor ili slično , a oni  uredno produže kao to nije naša briga , e mislim to je stvarno klub

bilo i takvih situacija ništa ne brini
:palacdolje:
 
Zog said:
....Rekla si da je čovjek bio pijan kao voluharica ,pa mi nije jasno šta imaš ulazit u rasprave s takvim likom,makneš se i ideš o svom poslu.

a da ja sad tebe nesto pitam, nevezano za ovu temu i boje, ali kad vec inzistiras na taktici

dakle tvoja preporuka je okrenuti drugi obraz kad ti se alkoholizirani flajpan sa sve cetri penje na glavu .... pa dobro koliko ti to obraza imas?
hebote, pa na nekim mjestima mogu piruetu napravit i nece biti dovoljno  :LOL: :LOL: :LOL:
ti stvarno mislis da svakog alkoholiziranog majmuna treba pustiti da radi kaj oce, jer eto dusica mala se napila?
alkoholizam i/ili alkoholiziranost su po tebi dovoljno dobar izgovor za sve

(ovo se ne odnosi na prevrtaca stola, ovo se odnosi na sve alkoholizirane davitelje, padavicare i maltretatore)
... samo razmisli o ovome, nemoras odgovorit  (y)


za sve ostale - molim ne odgovarati na ovaj post jer PREVRNUTA CUGA NIJE TEMA OVOG TOPICA (za one koji to jos nisu shvatili  :wink: )
 
Misljenja sam da ima klubova koji nemaju pojima o Ponsanju, Respectu,Odnosima među klubovima, koji su napravili klubove zakacili boje i ajmo sada pit i padat.A da su STAZIRALI ( ja osobno skoro dvije godine)za svoj klub(BOJE)ne bi se to dogodilo jer ako jedan clan napravi glupost a nosi boje kluba ON PRETSTAVLJA  klub te je ocrnio svoj klub al ne samo da je ocrnio klub nego i sve njegove clanove.ZASTO??zato jer klubovi djeluju kao skup entuzijasta(clanova) koji promicu neke svoje ideale, interese,druze se sa ostalim clanovima i simpatizerima  moto zajdnice,stvaraju poznanstva a ujedno su promotori svojega kraja, uvjek spremni pomoci te imaju OZNAKE-(Boje) KLUBA da bi se prepoznali i raspoznali (po meni je to nekakva osnovna definicija klubova i cemu sluze)i.t.d. Svaki klub ili pojedinac se mora znati ponasati kad ide na neki party ili nekome u goste SA OZNAKAMA KLUBA  ON PRETSTAVLJA SVOJ KLUB a ako je dosao samo pit i padat na susret za to mu ne trebaju oznake. Zato postoji staziranje pazite koga uzimate u klubove i ne dajte olako boje kluba svakome. Neka ih zasluzi pa ce ih i VISE CIJENITI i razmisljati o sebi a kome nije stalo do kluba ce izac van te cete dobiti kvalitetu.Nije svatko tko ima motor za klub neki ne razumiju taj svijet i ne moze im se objasnit.POZDRAV SVIMA!!!!
 
A stvarno sam mislila prešutjeti, ali NEĆU I NE MOGU... Ovako... isti taj mangup je prošlu sezonu srao u Petrinji, ali je mislio da ću ga samo upozoriti. Naravno da sam ga slasno i jasno nokautirala, jer tko si ti balonjo da se busaš u prsa i pljuješ po nekome. Dakle tip ima sindrom zvan IZAZIVAČ sranja po susretima. Samo mi nikako nije jasno kako ni nakon toliko vremena nije izgubio boje.Naime, njegovu ekipu znam poprilično dugo i sasvim su normalni, pa mi nikako ne ide ni u glavu, a ni u guzicu da ga drže na životu. No to je njihova politika, pa nećemo zadirati. A po pitanju nedavnog nemilog događaja, bila sam prisutna, pa ću samo ovo reći... DOBRO JE PROŠAO. Joj da je barem meni to napravio, kako bi ga lijepo ponovno izmašinala. Tek toliko da ne zaboravi kako udaram. I molim sada velike moraliste i fine "iskusne" guzice i velike "bAJkere" da mi ne komentiraju da sam ovakva i onakva, jer sam ja sasvim dobra  :mrgreen:  I da, kriv je i KRALJICA je 100% U PRAVU!!!!!!!! I opet ponavljam bila je izuzetno fina i diskretna, dok se balonja nije počeo prsiti. Ah Bože, njemu će prije kilometar u guzicu nego metar u glavu. Poooozzzzz ostatku Vilenjaka  :mrgreen:
 
Obzirom da cijela priča nije izašla na vidjelo o pijanoj voluharica a kao što vidimo nije mu ni prvi put...
mogu reći samo  korenspodiram  :mrgreen:
 
V_max said:
o...moj...boze...

hoces reci da je netko na motorijadi...i to jos motorist pao na vas stol i prolio cugu...

o...sveti...boze...to se nije desilo...pa ja se iskreno nesjecam...

majko mila pa ja nevjerujem da si povukla paralelu sa bojama!!!

balo balavi se napio...dosao je vjerojatno u klub jer je pitao...klub koji (nemam pojma o kojem se radi) nema ni "staziranje"...

i u ostalom... na kakve si ti to motorijade isla do sada... po ovome sto sam citao kao da si prvi put na "Motorijadi"...

BTW...mi u klubu imamo izraz za sebe...GORI OD NAJGORIH!!!

Mene znaju i bez boja...ali da...nosim ih...eo do proslog tjedna svaki dan na posao i nazad iako idem pjeske...nije trebala jakna
a sad je glupo na "vjetnamku" nabacit boje...

Boje nisu moda...ali nisu ni motorijade okupljanje ljubitelja komorne glazbe...

...
kakva inspiracija.... :naklon:
 
Iggy OP said:
Misljenja sam da ima klubova koji nemaju pojima o Ponsanju, Respectu,Odnosima među klubovima, koji su napravili klubove zakacili boje i ajmo sada pit i padat.A da su STAZIRALI ( ja osobno skoro dvije godine)za svoj klub(BOJE)ne bi se to dogodilo jer ako jedan clan napravi glupost a nosi boje kluba ON PRETSTAVLJA  klub te je ocrnio svoj klub al ne samo da je ocrnio klub nego i sve njegove clanove.ZASTO??zato jer klubovi djeluju kao skup entuzijasta(clanova) koji promicu neke svoje ideale, interese,druze se sa ostalim clanovima i simpatizerima  moto zajdnice,stvaraju poznanstva a ujedno su promotori svojega kraja, uvjek spremni pomoci te imaju OZNAKE-(Boje) KLUBA da bi se prepoznali i raspoznali (po meni je to nekakva osnovna definicija klubova i cemu sluze)i.t.d. Svaki klub ili pojedinac se mora znati ponasati kad ide na neki party ili nekome u goste SA OZNAKAMA KLUBA  ON PRETSTAVLJA SVOJ KLUB a ako je dosao samo pit i padat na susret za to mu ne trebaju oznake. Zato postoji staziranje pazite koga uzimate u klubove i ne dajte olako boje kluba svakome. Neka ih zasluzi pa ce ih i VISE CIJENITI i razmisljati o sebi a kome nije stalo do kluba ce izac van te cete dobiti kvalitetu.Nije svatko tko ima motor za klub neki ne razumiju taj svijet i ne moze im se objasnit.POZDRAV SVIMA!!!!

a šta ako svi u klubu vole popiti i praviti pizdarije kad se napiju ... možda se članovi tog kluba upravo zabavljaju i dobro provode na taj način da se napiju i prave gluposti .. te im jeto ustvari i cilj kad dođu na nečiji susret ...  :mrgreen:
 
Layla said:
A stvarno sam mislila prešutjeti, ali NEĆU I NE MOGU... Ovako... isti taj mangup je prošlu sezonu srao u Petrinji, ali je mislio da ću ga samo upozoriti. Naravno da sam ga slasno i jasno nokautirala, jer tko si ti balonjo da se busaš u prsa i pljuješ po nekome. Dakle tip ima sindrom zvan IZAZIVAČ sranja po susretima. Samo mi nikako nije jasno kako ni nakon toliko vremena nije izgubio boje.Naime, njegovu ekipu znam poprilično dugo i sasvim su normalni, pa mi nikako ne ide ni u glavu, a ni u guzicu da ga drže na životu. No to je njihova politika, pa nećemo zadirati. A po pitanju nedavnog nemilog događaja, bila sam prisutna, pa ću samo ovo reći... DOBRO JE PROŠAO. Joj da je barem meni to napravio, kako bi ga lijepo ponovno izmašinala. Tek toliko da ne zaboravi kako udaram. I molim sada velike moraliste i fine "iskusne" guzice i velike "bAJkere" da mi ne komentiraju da sam ovakva i onakva, jer sam ja sasvim dobra  :mrgreen:  I da, kriv je i KRALJICA je 100% U PRAVU!!!!!!!! I opet ponavljam bila je izuzetno fina i diskretna, dok se balonja nije počeo prsiti. Ah Bože, njemu će prije kilometar u guzicu nego metar u glavu. Poooozzzzz ostatku Vilenjaka  :mrgreen:



sad znaš kako ćeš riješiti retarda koji ti se ubacuje u red za klopu (y)
 
tutankamon said:
sad znaš kako ćeš riješiti retarda koji ti se ubacuje u red za klopu (y)
Ma neeeeeee, samo lijepo i kulturno, bez panike. Vidiš da neki i dalje misle da je to normalno... Da te netko polijeva s cugom, bahati se i pada po tebi... da te odvuče u nepovrat, itd. A mi samo moramo pristati da nam svi skaču po glavi, jer kaj smo i tko smo mi babe neiskusne da tu raspravljamo o osnovama doličnog ponašanja kako općenito tako i na susretu. Postoje prave iskusne bAJkerice i bAJkeri koji će nama utuviti u glavu pravila ponašanja. Ajme, selo moje veće od Pariza...  8)
 
Iggy OP said:
Zato postoji staziranje pazite koga uzimate u klubove i ne dajte olako boje kluba svakome. Neka ih zasluzi pa ce ih i VISE CIJENITI i razmisljati o sebi a kome nije stalo do kluba ce izac van te cete dobiti kvalitetu.

To sve ne znači da sa vremenom neće čovjek "prosvirati" i počet cugat, radit sranja itd... To se ne može znati unaprijed, a kriterij primanja u klub bi trebao biti baziran na nekim drugim vrijednostima, koje i nisu toliko prolaznog i promjenjivog karaktera, mada je odmah pitanje - postoje li takve vrijednosti uopće??

Nisam za anarhiju, ali nisam ni za one koji takve stvari shvaćaju malo preozbiljno...
 
......meni je ova tema zanimljiva...jesam li normalna? :shock:

npr. svatko ima neku ekipu s kojom se druži, izlazi, itd. po kojem kriteriju ih biramo? e pa dok netko iz mog društva (a može se svakom dogoditi) nekoga zalije ili sl. jer se nije naučio gdje mu je granica, ja bi se u njegovo ime ispričala, a s njim sa strane ili drugi dan na trijezno upozorila da je majmun, jer za to služi ekipa valjda, da je na neki način uz tebe, a za sebe mogu reći da, iako sam baba za koju je kuhača, kad pretjeram s alkoholom, uvijek imam toliko svijesti da se ne bacam na druge ljude i ne prolijevam, nego se maknem dok se ne sredim. jer nije neka fora bit glup kad si pijan.
a s druge strane, MOMCI, što da je npr. vaša djevojka, sestra, prijateljica tako zalijana i da joj se netko još bahati nakon toga, vi bi joj rekli ma pusti, i okrenuli se???? baš se pitam....

i ovo nema veze s bojama i klubovima, pa se unaprijed ispričavam ako odstupam od teme, ali bili u klubu ili ne, stvar je kućnog odgoja i poštovanja prema sebi i drugima znat se ponašati.
 
steta je kaj se ova kriza morala u drustvu prelila i na motosusrete, ocito da je nedostatak kucnog odgoja prisutan i u dijelu bikera/motorista,

hvala Bogu manjem dijelu,

nadam se da nece ic na gore

 
infraviolet said:
......meni je ova tema zanimljiva...jesam li normalna? :shock:

npr. svatko ima neku ekipu s kojom se druži, izlazi, itd. po kojem kriteriju ih biramo? e pa dok netko iz mog društva (a može se svakom dogoditi) nekoga zalije ili sl. jer se nije naučio gdje mu je granica, ja bi se u njegovo ime ispričala, a s njim sa strane ili drugi dan na trijezno upozorila da je majmun, jer za to služi ekipa valjda, da je na neki način uz tebe, a za sebe mogu reći da, iako sam baba za koju je kuhača, kad pretjeram s alkoholom, uvijek imam toliko svijesti da se ne bacam na druge ljude i ne prolijevam, nego se maknem dok se ne sredim. jer nije neka fora bit glup kad si pijan.
a s druge strane, MOMCI, što da je npr. vaša djevojka, sestra, prijateljica tako zalijana i da joj se netko još bahati nakon toga, vi bi joj rekli ma pusti, i okrenuli se???? baš se pitam....

i ovo nema veze s bojama i klubovima, pa se unaprijed ispričavam ako odstupam od teme, ali bili u klubu ili ne, stvar je kućnog odgoja i poštovanja prema sebi i drugima znat se ponašati.

e s ovim se i ja slažem ... budala je budala.... bez obzira na bilo kakve oznake..
 
*lady_750* said:
ne, nego ocito samo zenskom lobiju je jasna poanta i bit price bez crtanja. :jesus:

a drugima, pojedinima, ocito - lakse u guzicu nego u glavu  :LOL: :LOL:

totalno krivo, jasno je i nama skuteraŠima  :lolcry:

valjda ovisi o kucnom odgoju  :LOL:

:mrgreen:



ps. batina je nastala u raju
223.gif
 
Status
Not open for further replies.