Cagiva Mito EV eletrica

zen999 said:
Čekam da mi se vrati neka lova koju posudih pa naručujem dijelove. Plan je da do uskrsa ili tako nešto bude spreman za vožnju.
Super!!!  (y)
Već sam pomislio da će i ovaj projekt završit kao i mnogi na forumima gdje se autor nakon neke ideje više ne pojavi... U svakom slučaju me zanima kako će to na kraju funkcionirat... Sretno s dužnicima!
 
zen999 said:
Računam dugoročno. Trenutno trošim 100kn benze na 100km. Potrošnja stuje će biti 10-15kn na 100km. Pa ti računaj što je skupo.

Čak i dugoročno nije baš isplativo jer češ baterije morati mijenjati za 2-3 godine.
 
ako izdvoji malo više love za kvalitetne batke, vozit će se on puno godina, a ne samo 2-3.

A123%20hero%20cell%20cycle%20life%20chart.jpg
 
@Pranja

LiFePo4 imaju prilično dobar cycle life i nisu toliko osjetljive na potpuno pražnjenje kao LiPo, a i kad dođe vrijeme za zamjenu baterija, pojeftinit će i/ili će se pojaviti neki novi i bolji tip baterija.

@OxyG3N

Vidjeh već Sućićevu preradu. Poslužila mi kao inspiracija :) Mada, iskreno ne znam za neke druge el. prerade motocikla koji su registrirani u HR.
 
Drago mi je vidjeti da si još uvijek u ovom projektu-ja sam mislio da si odustao.

Samo naprijed. (y)
 
Ah, šteta radi toga. Ali dobro da se nije ništa gore od toga nije desilo.
 
Pratim i dalje sa zanimanjem. (y)