Cagiva Mito EV eletrica

OldBoy said:
    ...ja pratim iz znatiželje. Ništa me može zamjeniti benzin na motorima  :mrgreen: (y)

Apsolutno se slazem, ali zanima me kako ce ova alternativa raditi. (y)
 
OldBoy said:
    ...ja pratim iz znatiželje. Ništa me može zamjeniti benzin na motorima  :mrgreen: (y)
i posljednji njemački car je rekao "Vjerujem u konja, automobili su ništa više od prolazne pojave"  :shock: :mrgreen:

...mada bi rado da si u pravu  8)
 
Elektromotri su savršeni za pogon svih vrsta vozila jer pružaju 100% okretnog momenta i snage kroz cijeli raspon okretaja što nije slučaj sa drugim vrstama pogona. :)

Auto sa benzinskim motorom od 120 ks ne može ni prismrditi elektro-autu s motorom od 70 ks po ničemu osim po krajnjoj brzini.
 
Pranja said:
Elektromotri su savršeni za pogon svih vrsta vozila jer pružaju 100% okretnog momenta i snage kroz cijeli raspon okretaja što nije slučaj sa drugim vrstama pogona. :)

Auto sa benzinskim motorom od 120 ks ne može ni prismrditi elektro-autu s motorom od 70 ks po ničemu osim po krajnjoj brzini.

...nesto malo sam o struji znao i prije, al evo... Hvala sto si me poducio  :wink:  (y)
 
Pranja said:
Elektromotri su savršeni za pogon svih vrsta vozila jer pružaju 100% okretnog momenta i snage kroz cijeli raspon okretaja što nije slučaj sa drugim vrstama pogona. :)

Auto sa benzinskim motorom od 120 ks ne može ni prismrditi elektro-autu s motorom od 70 ks po ničemu osim po krajnjoj brzini.
samo EM jebe izvor energije, odnosno kolicina energije po volumenu/masi punog spremnika
 
jolly the roger said:
samo EM jebe izvor energije, odnosno kolicina energije po volumenu/masi punog spremnika
zato autići u lunaparku imaju spretno izbjegnut taj problem  :mrgreen:
 
Nova tehnologija baterija uskoro na tržištu http://www.gizmag.com/dual-carbon-fast-charging-battery/32121/ Kako stvari stoje, mogle bi u Cagivu  :021:

BTW, stigli kontroler SECVON GEN4 i sklopnik:

2lxhth.jpg

 
Drago mi je da nastavljaš-već sam mislio da si odustao.

Samo naprijed!  (y)