CBR600RR geneRRal topic

Kolegi je ponuđen 600rr mislim negdje 2004-5-6 god, Repsol oklopi.
Zvoni mi negdje u primozgu da su Repsolke bile samo 1000. Točno?

Repsol je bila samo 1000 i samo neparna godina... dakle 2005 i 2007

A ak ti je frendu argument da postoji 600 Repsol to da je svaka druga u oglasu Repsol onda baš i nije najoštriji nož u ladici
 
  • Haha
Reactions: kiki.o
Nije, ali je pozitivan lik pa je to ok.
Zanimljivo je da aute kuzi u dusu na prvi pogled, radi na ozbiljnim restauracijama kod Preseckog, ali svaki sareni i glasni r mu je vrh.
 
Pozdrav,

Trebao bih obaviti izmjenu ulja i filtera na Hondi CBR600RR 2008. Probao sam to sam napraviti, ali filter se zapekao i ja nemam alata da ga odvrtim.
Ima li netko preporuku za servis u okolici Primoštena (Šibenik, Trogir itd.)? Platio bih samo rad jer materijale već imam.
 
već ak si krenuo onda riješi do kraja, šrafciger valjda imaš ili nešto..
 
Ekipa,pitanje? Motor CBR600 RR PC40
Na lijevom deklu,di su namotaji,na jednom dijelu mi se pojavima masnoća.
NIsam siguran jel od ulja il neke druge tekućine, pa me zanima prije skidanja,jel imao tko slično iskustvo?
Hvala.
 
obično slini ulje dok se stavi stari puknuti dihtung dok se mijenjaju namotaji, a možda je i od lanca..ništa zabrinjavajuće
 
Mjenjao sam namotaje pretprošle godine,sve sastavio,namazo diht masom,i neki dan primjetim da mi malo na jednoj strani dekla masno ..
 
Ako nisi stezao šarafe točno po specifikaciji ,normalno da malo propusti.Ne možeš nanijeti masu jednakomjerno koliko god da se trudiš ,pogotovo u okomitom položaju ., Iako si vjerovatno stavljao na poklopac,skinut naravno.Ako ne slini pretjerano ,vozi .
 
Stezano kiloključem,ali da,vjerojatno neravnomjerno nanesena diht masa..ima je još pa ćemo popravit... A nije puno ali dovoljno da se primjeti,tj da meni smeta.nemogu se onda u šlapama vozit.hahahaha.
 
cbr.jpg


evo jedna od moje s obzirom da niko nista nije napisao na temu skoro godinu dana, pa da malo osvježim temu :p
 
Nova CBR600RR za 2024.
 

Attachments

  • B_my24-cb600rr-black-001.jpg
    B_my24-cb600rr-black-001.jpg
    36 KB · Views: 0
  • B_my24-cb600rr-red-001.jpg
    B_my24-cb600rr-red-001.jpg
    41.1 KB · Views: 0
  • cbr600rr-location-5627.jpg
    cbr600rr-location-5627.jpg
    66.1 KB · Views: 0
  • cbr600rr-location-5628.jpg
    cbr600rr-location-5628.jpg
    56.2 KB · Views: 0
Ko ce kupovat tu klasu, tisucinke vise niko ne kupuje ko ce ovo kupit 🤔
 
s obzirom da su u razvoj ovog motora uložili još tamo 2003. i od tada su dodali usd vilice s radijalnim kliještima, ovdje baš nemaju što izgubiti, da ih prodaju i par tisuća opet su nešto okrenuli