CF Moto

Pehar ima testni, ja sam ga danas isprobao.

1000095425.jpg


Svi plusevi i minusi su vec dovoljno puta spomenuti, tak da nema smisla da se ponavljam.

Ukratko fora motor, pogotovo zvuk.

Prema trenutnim informacijama, dostupni budu tek oko 12.mj
 
Last edited:
Bela, jesi podešavao ovjes na svojem motoru?
Ovak u standardnim postavkama, meni je pretvrd za off vožnju
Dimenzija sam 180cm/85kg
 
Bela, jesi podešavao ovjes na svojem motoru?
Ovak u standardnim postavkama, meni je pretvrd za off vožnju
Dimenzija sam 180cm/85kg

Nisam još ništa dirao jer mi se vožnja svodi na 95% ceste i 5% offa po makadamu i savskom nasipu kad idem prema doma. :mrgreen:

Za to zasad nemam zamjerki.

Vidjet ćemo u idućim mjesecima nakon razrade dal će što trebat kad krenem s ekipom malu tumarat okolo.
 
Nisam još ništa dirao jer mi se vožnja svodi na 95% ceste i 5% offa po makadamu i savskom nasipu kad idem prema doma. :mrgreen:

Za to zasad nemam zamjerki.

Vidjet ćemo u idućim mjesecima nakon razrade dal će što trebat kad krenem s ekipom malu tumarat okolo.

Kakav ti je za po gradu kad zapne u gužvi je li se uzari i depilira noge ili je podnosljivo?
 
Kakav ti je za po gradu kad zapne u gužvi je li se uzari i depilira noge ili je podnosljivo?

Uzak, brz i upravljiv. Pravi skakavac :mrgreen:

Meni baš ono što je trebalo za brze odlaske s posla na posao.

Upalio mi je ventilator svega dvaput.

Vjerojatno radi predimenzionoranog hladnjaka. Ne znam dal se meni čini ali hladnjak izgleda veliko za taj mali agregat.


Napravili su agregat koji se ne grije.

I zapravo ako pogledaš par videa sa predstavljanja na Filipinima, urezati će ti se dijelovi gdje testeri i sami govore da ne mogu vjerovati koliko se motor ne grije tokom njihovog maltretiranja dok vani prži skoro 40°C.
 
Uzak, brz i upravljiv. Pravi skakavac :mrgreen:

Meni baš ono što je trebalo za brze odlaske s posla na posao.

Upalio mi je ventilator svega dvaput.

Vjerojatno radi predimenzionoranog hladnjaka. Ne znam dal se meni čini ali hladnjak izgleda veliko za taj mali agregat.


Napravili su agregat koji se ne grije.

I zapravo ako pogledaš par videa sa predstavljanja na Filipinima, urezati će ti se dijelovi gdje testeri i sami govore da ne mogu vjerovati koliko se motor ne grije tokom njihovog maltretiranja dok vani prži skoro 40°C.

E to je nešto

Meni se prijatelj konstantno žalio na t700 da je vruća u tri mile majke

Nisam vozio pa ne znam ali za 6300 eura mislim da je ovo dobar paket samo da podrška bude dobra

Sve najbolje ti želim
 
  • Like
Reactions: BeLa-Vg
E to je nešto

Meni se prijatelj konstantno žalio na t700 da je vruća u tri mile majke

Nisam vozio pa ne znam ali za 6300 eura mislim da je ovo dobar paket samo da podrška bude dobra

Sve najbolje ti želim
Ja vozim mt07, isti motor kao u t 700. Ništa ja tu nisam primjetio da grije više od ostalih motora.