CF Moto

Euro 5 model grije, Euro 4 ne ...

Iskreno nisam vozio iako mi je on nudio da probam ali on je ispaljiva radi toga i slao je mailove okolo a odgovor je na kraju bio da se raj motor vozi u enduro čizmama

Ali dobro vidim da ih po gradu ljudi voze dosta samo me interesira kako će se ova CF pokazati jer na tržištu nema takvih skakavca od strane japanaca
 
Nazoveš i zapišeš se za termin kad tebi odgovara i kad je slobodan motor

Kolko dugo je test, nisam nikad bio na probi motora, samo neki kratki krug oko dućana ili se možeš izgubit na pol sata pa nać bar neke ležeće ili rupe na cesti?

Slao sam mail već pa je rekao da može proba samo da nazovem, djeluju vrlo susretljivije nego neki zagrebački..
 
Ja sam se vozio nekih pola sata, od njih do Kladešćice krug, vecinom makadam.
Vjerujem da se može dogovoriti i dulja vožnja.
Imaju ti puno testnih (cf i ktm), pa možda ne bi bilo loše da imaš fraj dan ili subota pa probaš svašta kad si vec kod njih.
Inace ekipa je pristojna i susretljiva (y)
 
  • Like
Reactions: BreakM
Ima sam i tuona...ali sta supertenera grije...to je nesto.

Prilicno sam krakat pa mozda zato...kad se upali ventilator...na livoj unutarnjoj strani kolina se formira crvena fleka ako dugo vozim.
 
nisam ni mislio da može drugačije

wokie vaginica na prikladnom motorčiću

dao bi im kunu nikad🌈🤮





Srki
 

Attachments

  • IMG_7683.jpeg
    IMG_7683.jpeg
    215.6 KB · Views: 0
Joj Srki... :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Hypermotarda si uzo da budeš HypeRRetard.
Garant skačeš prek rizola, stepenica i skidaš rekorde vožnjom na zadnjem i prednjem.

Moš mislit. Ideš do svoje zelene woke frizerke na frappuccino u Hanover :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Nino777
Joj Srki... :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Hypermotarda si uzo da budeš HypeRRetard.
Garant skačeš prek rizola, stepenica i skidaš rekorde vožnjom na zadnjem i prednjem.

Moš mislit. Ideš do svoje zelene woke frizerke na frappuccino u Hanover :mrgreen:
Nije valjda da si se uvrijedio jer je netko rekao nesto negativno o brendu ciji si proizvod kupio prije par dana? Osjecas da si pogrijesio u kupnji, pa pokusavas opravdati svoju odluku ad hominem argumentima?
 
Ne. Nema nikakve veze samnom niti mojom kupnjom kinezića. Yebe se meni tko će kaj reć za njega 😂😂

Upadaš u zayebanciju koja sa Srkijem traje nekoliko godina unutar i van ovog foruma.

A tko se na Srkija i njegove postove uvrijedi... A niš, mora malo preispitat samog sebe 🙃
 
  • Like
Reactions: WraGG
Ne. Nema nikakve veze samnom niti mojom kupnjom kinezića. Yebe se meni tko će kaj reć za njega 😂😂

Upadaš u zayebanciju koja sa Srkijem traje nekoliko godina unutar i van ovog foruma.

A tko se na Srkija i njegove postove uvrijedi... A niš, mora malo preispitat samog sebe 🙃
I ovo moje je bila zajebancija ;)