Čoban prek bare - zagorec v ameriki

Bravo stari, sad će da vam bude tesno po našim uskim cestama...  jesi ti to već odvalio onaj graničnik na OMW-u?  :mrgreen:
 
Znam da je malo off, ali kad vidim koje su cijene za shiping motora ne kužim ekipu koja dođe iz Amerike i zeme si auto sa sobom . Pa jeftinije mu je rentat tu auto. Al se onda baja nebi vozal na amerikanskim tablicama. Jednostavno kompleksi. A za put , svaka ti dala pa i milfače kod kojih buš ja vjerujem i ubuduće spavao (y)
 
ljacmi said:
Znam da je malo off, ali kad vidim koje su cijene za shiping motora ne kužim ekipu koja dođe iz Amerike i zeme si auto sa sobom . Pa jeftinije mu je rentat tu auto. Al se onda baja nebi vozal na amerikanskim tablicama. Jednostavno kompleksi. A za put , svaka ti dala pa i milfače kod kojih buš ja vjerujem i ubuduće spavao (y)
Tko zna o čemu se radi. Evo od frenda žena radi nešto za Amere, ima pravo uvoza auta iz SAD, i vozi godinama auto na američke table.
 
alpine said:
Bravo stari, sad će da vam bude tesno po našim uskim cestama...  jesi ti to već odvalio onaj graničnik na OMW-u?  :mrgreen:
haha vata plejer  (y)

evo več sam vrnul coffe ručke gore i odma mi je lepša  :mrgreen: sad pomalem celu zimu ide poliranje i razmišljanje v koju farbu ju lupiti  :misli: predlogi dobro došli  (y)

 
kvadista said:
haha vata plejer  (y)

evo več sam vrnul coffe ručke gore i odma mi je lepša  :mrgreen: sad pomalem celu zimu ide poliranje i razmišljanje v koju farbu ju lupiti  :misli: predlogi dobro došli  (y)

U žutu. :misli: :LOL:
 
Moji prijedlozi::

RC003Red2.jpg


Honda+Goldwing+Castrol+1976%252C+5.JPG

 
sad procitao sve odjednom mogu samo reci  (y)  Zivio ti nama Zagi...  P.S. Sto je s vama Splicanima,ja sam sve razumjeo...  :misli:
 
confusedbikefan said:
sad procitao sve odjednom mogu samo reci  (y)  Zivio ti nama Zagi...  P.S. Sto je s vama Splicanima,ja sam sve razumjeo...  :misli:

Što se ti čudiš , kad oni ni same sebe ne razumiju, ovisno na čemu su taj dan :mrgreen:.
 
Zagorec!!!! Super trip, tekst za 10. Ali šlag na tortu uvjek dolazi na kraju, ispala je skuplja pita nego tepsija.
 
kvadista said:

 
Priroda opet jebačka


PS evo vam jedna z oproštajke v Kanadi da vam malo opet mašta podivlja  :jesus:

limo.jpg




Hondu si dopeljal a ovu bedru  :misli:
 
  :D radi gospodične čiju nacionalnost nebum otkril ( dotična na sliki ) sam 2 dana kesniše krenul na put a radi toga sam doživel snježno putovanje na - 7 stupnjeva ! ali kaj da vam velim splatilo se  :jesus: