Crkva Sv. Barbare - Bedekovčina, misa za motoriste 25.10.2009.

Added to Calendar: 25-10-09

be there!!! (y)
 
Ove ce Vam se godine na afterpartyu pridružiti i Tabor bikersi  ,ako nije problem. :)
 
MECHA said:
Ove ce Vam se godine na afterpartyu pridružiti i Tabor bikersi  ,ako nije problem. :)

Taborčani kako ne, svi ste dobro došli  (y)
 
MECHA said:
Ove ce Vam se godine na afterpartyu pridružiti i Tabor bikersi  ,ako nije problem. :)

Problema bu jedino ak nebute šteli piti  :mrgreen: :mrgreen: 

 
Goran Lepčin_Goc said:
Jel to vrijedi i za druge? :misli:   :jesus:

naravno...  :mrgreen:
 
Kiki_Rotten said:
Problema bu jedino ak nebute šteli piti  :mrgreen: :mrgreen:  

:misli: ak bumo baš morali,ajooj teško bu nam palo ;)  :LOL: :LOL: :whistle: :whistle:
 
bok ekipa još jedna napomena da i udruga bilikum organizira kestenijadu kod crkve a valjda bu i nekaj domačega sa njihove strane za podlogu
 
KR-BANDIT-KR said:
bok ekipa još jedna napomena da i udruga bilikum organizira kestenijadu kod crkve a valjda bu i nekaj domačega sa njihove strane za podlogu
Valjda bu još nekaj sem kestenja (y)
 
KR-BANDIT-KR said:
bok ekipa još jedna napomena da i udruga bilikum organizira kestenijadu kod crkve a valjda bu i nekaj domačega sa njihove strane za podlogu
mg749ie said:
Valjda bu još nekaj sem kestenja (y)

Pa nekaj bi trebalo biti ipak su oni udruga vinara, valjda imaju koju litru za narod. :mrgreen:
 
Žuti Rotten said:
Pa nekaj bi trebalo biti ipak su oni udruga vinara, valjda imaju koju litru za narod. :mrgreen:

...ili koju čašicu mladoga mošteka za probu  :drunk:
 
Žuti Rotten said:
Pa nekaj bi trebalo biti ipak su oni udruga vinara, valjda imaju koju litru za narod. :mrgreen:

Ma odlično ,samo da nas vrijeme ne sj... previše  :kada:
 
Ja sam malo klečal na kuruzi,opral suđe,pospremil hižu i Zmaj mi bu za uzvrat posudila maotra tak da bum i ja išel  (y)