CROATIA BIKE WEEK PULA - Twin horn MC

Added to Calendar: 30-08-23, 31-08-23, 01-09-23, 02-09-23, 03-09-23

Ok, 3,5 je gornja granica za pivo na moto partiju... Al ovo i nije motoparty vise kao neki festival potpomognut bajkerima... Tipa fest u Banja Luci... Vise volim manje zabave... Al to san samo ja...
 
Meni i ekipi je bilo super . Petak je bio ok. Subotnja vožnja po Istri pa defile 👍 , utržilo se nešto dosta povoljno na štandu sa opremom i na veće 👍👍
 
  • Like
Reactions: Paf
Neki su čuli da je sve skupo...pa i bolje da ostanete kuci ka ste čuli...
 
  • Like
Reactions: varichello
Najgore je što je rulja u Subotu parkala aute na prilaznoj cesti i tu je nastao krkljanac , mi smo motore parkali skroz u kampu i bilo je o.k. Klub je obavjestio da tko dolazi autom parka na Mandrač ali tko bi hodao par stotina metara.
 
Problem je koncert..gdje nema svirke navece nema ni guzve u kampu za bajkere al onda nema ni zarade za klubove..nikad me nije zanimalo ko navece svira i parkiram se sto dalje od muzike..lova je najvaznija zato sve manje i hodam po tim manifestacijama
 
subota uvečer, par usputnih slika meni zanimljivih motora... fotić je ostao doma, tako da koliko sam sa telefonom stigao uhvatit...

LgGaYIJ.jpg


yC9YKZs.jpg


CerF5A1.jpg


1rAUKQY.jpg


kkLChDd.jpg


jivoZRU.jpg


xh3WuLO.jpg


ZfiEO3M.jpg


ostatak dana proveden na Zlatnim stijenama, tako da od defilea, stunta showa i trail škole nemam slika...
zNDFC5t.jpg
 
Twin Horn MC Croatia

želim vam sretan 30. rođendan
i još uspješnija naredna desetljeća koja dolaze.

Hvala vam na velikom i konstantnom humanitarnom doprinosu i promociji našeg kraja i Hrvatske općenito
👍

 
  • Like
Reactions: s2r