Da li kupiti Harley?

Pantagana said:
Sta fali V-Rodu :mrgreen:
         
Fali mu malo bolji regler .Crka .Novi priko 1500 kn.A za doč do njega triba skinit plastike (????) sa strane radiatora jer su kablovi bili pritisnuti pozadi pa ih se nije moglo izvuč van par centimetara. 
Inače dobro zamišljeno al pogrešno netko montirao.
 
dali kupiti Harley  :misli:  :LOL:
https://www.youtube.com/watch?v=qv6Vd271CfY
 
Easy rider said:
To se kaže : ostavili su prostor za poboljšanja  :mrgreen:
           
Jučer narućio regler u firmi Sper  i več ga danas dobio.Sutra ili u ponedjeljak ču ga montirat pa ovdje postavit utiske i rezultat.           
Original triba čekat  a ne zna se koliko točno pa če ovaj vjerovatno ostat zauvik na njemu.     
 
Montiran novi regler i sve radi ko suza.Malo problema sa prostorom al rješeno i to.V-Rod ponovo u prometu.
 
Nakon izmjene svjećica (na jednoj puka porcelan) napravio sam jedan mali đir.20 km.Utisci.!!!!!! 
Nije to Harley na kojeg smo navikli.Drm,drm.Ma nema to veze sa starim modelima.Ovaj  "napuni" 180-200 bez problema.Još ,uz to, poziva na kompletno otvaranje gasa da se vidi koliko zaista može taj Porsche.Nažalost ,cesta prekratka  a ja neadekvatno obučen,samo lagana jakna. Pri večoj brzini dosta problema sa vjetrom.Uglavnom jurilica sa jako dobrim motorom al isto tako nije za zavoje sa onom ispruženom vilicom.Nije R motor a nije ni stari Harley.Još uvik razmišljam di ga stavit ,u koju grupu.   
Nek mi nitko ne zamjeri jer ovo su samo zapažanja jednog "starijeg" motocikliste. :0648:   


Ma zaboravija san na jednu važnu stvar.             
Svaki put kad bi da gas pao mi je na pamet onaj pogonski remen i več san vidija zube od gume kako lete po zraku.Vratija san se u radionu a nije falija niti jedan.Jebiga,valjda je to stvar navike kroz godine  jer od kad san sija na motor uvik san ima lanac.
 
Mora bi se i ja zaletiti u razore kad vec pricamo o arlijima

ydemy2u6.jpg


ydaju6us.jpg


mata7y7y.jpg


4ese6yty.jpg
 
Odličan  (y) uz,za moj ukus jedan jedini nedostatak : šteta da ne možeš podijeliti užitak sa boljom polovicom  :zaljubljeni:
 
Easy rider said:
Odličan  (y) uz,za moj ukus jedan jedini nedostatak : šteta da ne možeš podijeliti užitak sa boljom polovicom  :zaljubljeni:

    ...kada druga polovica NE voli motore, bilo bi nasilje prisiljavati je da se vozi. A u toj situaciji imati mjesta za suvozača je rizik. Nađe se neka koja voli motore, povezeš je, i eto problema. Dakle, neki put je jedan sic za miran san  :wink: :mrgreen:
 
Magna         
Po zadnjoj gumi bi se reklo da si bija u polju ,između panja. :LOL:         
Do mene je put bolji,je da ima 350 m neasfaltiranog al nikom ne smeta.Nabijeno i ravno (dok ne padne velika kiša) a nije ni blatnjavo.       
A ako se nekom baš i gadi mogu doč do magistrale sa Patrolom i velikom prikolicom.Mislin na one šta su se zakleli da neče motoron po bilom putu.
 
OldBoy said:
    ...kada druga polovica NE voli motore, bilo bi nasilje prisiljavati je da se vozi. A u toj situaciji imati mjesta za suvozača je rizik. Nađe se neka koja voli motore, povezeš je, i eto problema. Dakle, neki put je jedan sic za miran san  :wink: :mrgreen:

Rekli bi neki "usridu"ili bullseye

barba said:
Magna         
Po zadnjoj gumi bi se reklo da si bija u polju ,između panja. :LOL:         
Do mene je put bolji,je da ima 350 m neasfaltiranog al nikom ne smeta.Nabijeno i ravno (dok ne padne velika kiša) a nije ni blatnjavo.       
A ako se nekom baš i gadi mogu doč do magistrale sa Patrolom i velikom prikolicom.Mislin na one šta su se zakleli da neče motoron po bilom putu.

Lako je za bili put.  Kad san moga sa shadowicon moci cu i s ovin
 
magna said:
Lako je za bili put.  Kad san moga sa shadowicon moci cu i s ovin

(y)

 
Skinuta posli 1500 km
Autoput - bolje nego ijedna druga guma
Magistrala - nije lose
Grad - nije bas veselo
Makadam - potrebna velika vjestina za zadrzati gumu dolje
 
OldBoy said:
    ...kada druga polovica NE voli motore, bilo bi nasilje prisiljavati je da se vozi. A u toj situaciji imati mjesta za suvozača je rizik. Nađe se neka koja voli motore, povezeš je, i eto problema. Dakle, neki put je jedan sic za miran san  :wink: :mrgreen:

Mudro zboriš  :mrgreen: