Da li kupiti Harley?

Sredju said:
V-Rod je od Porsche konstruiran i napravljen motor.

I seat ibiza je imala motor konstruiran od porshea i sto s tim  :misli: :misli: :misli: :misli:
 
Porsche je smece.. ne vrijedi te novce za koje ih prodaju.. mozes kupit 100x boljeg japanca s vise opreme za daleko manje nofaca..  :blank:
 
Safety said:
Porsche je smece.. ne vrijedi te novce za koje ih prodaju.. mozes kupit 100x boljeg japanca s vise opreme za daleko manje nofaca..  :blank:

U Louisu i Ebayu nisi napomeno da raja ne trazi okolo  :mrgreen:
 
Ovi postovi ce stvarno nekome pomoci pri odluci da kupi Harley-a.  :jesus:
A u biti onaj tko misli kupiti Harley-a i dode ovako po savjete sam si je kriv. :LOL:
 
singlica said:
Ovi postovi ce stvarno nekome pomoci pri odluci da kupi Harley-a.  :jesus:

..ja sam svog kupio prije tri godine i sad se kajem...    ... sto ga nisam kupio i puno prije..  :mrgreen:


singlica said:
A u biti onaj tko misli kupiti Harley-a i dode ovako po savjete sam si je kriv. :LOL:

tog sto je postavio pitanje jos prije 6 godima, odavno vec nema ovdje..  :mrgreen:
 
Ali jos se raspravlja... :LOL:

Dakle da odgovorim. Dali kupiti Harley-a.
DA!!!


Ali nemojte prodati stari motor :LOL:
 
Ja sam jedan od onih koji će svakako kupiti HD, prije ili kasnije, ali nikako kod nas, bilo novog ili rabljenog. Naime, kolega iz kluba nedavno uzeo novi Wide Glide, i jebote, dodatnom opremom se smatra čep tanka koji se zaključava, normalno suvozačko sjedalo, dupli disk se doplaćuje itd. Reko, ja sam onda uz VN-a dobio pun kulac dodatne opreme pod serijsku  :mrgreen: :LOL:

Drugo, motocikl je ovaj novi agregat 103 incha, znači oko 1700, a sa oriđinale auspusima radi ko susjedova kosilica. Jedino kaj u leru trese da nema žene kojoj neće razbit svaku naslagu celurita koju ima :D

I treće, vizualno je solidno malen, barem 20% manji od VN-a.

Ono kaj mi je fora je putni komp, keyless start i alarm, ali realno, za skroz novi kupljen kod nas, previše para za premalo muzike u startu. Kao što sam i prije koju godinu ovdje na temi napisao, smatram da mnogi koji kenjaju po HD nisu nikad ni sjeli na njega a kamoli vozili i posjedovali jedan, pa ću se svakako sam uvjeriti u neke stvari, ali ovo nešto kaj sam sad vidio iz koleginog iskustva veže uz sebe gro apsurda vezano na "dodatnu opremu".

Meni osobno je na meti Street Glide ili nešto slično...
 
Svima nam je na meti Street glide :wink:

Ali tu je lova. HD zna da je customzaing dio vlasnistva motora. Pa ako si vec skupio lovu za HD onda ces ga i preraditi po svom gustu, naravno sa tvornickim Harley dijelovima. Tako da motor onda izade par tisuca eura (i vise ako se zaigras ) skuplji.
 
ajde ajde,

meni je dovoljan Fat Bob

http://www.harley-davidson.com/en_US/Content/Pages/2013-Motorcycles/fat-bob.html

:mrgreen:
 
da si uzimam HD, uzeo bi samo Irona, full crnog  (y)
https://www.harley-davidson.com/en_US/Content/Pages/H-D1/Bike-Builder.html#/locale__en_US/model__XL883N/year__2014/code__28-195-0-59-31-1-15-11-1-11-9-1-5-2-2-4-5-4-8-7-0-7-12-22-39
 
Safety said:
Porsche je smece.. ne vrijedi te novce za koje ih prodaju.. mozes kupit 100x boljeg japanca s vise opreme za daleko manje nofaca..  :blank:
     
Ti kao imaš iskustva.Provao više modela i tako.  :shock:   

Ja sam provao Harleya sa tri brzine,mjenjač na rezervaru,ne sječam se točno godišta  a provao sam i ostale ,do V-Roda.Svaki poseban na svoj naćin. Nisu moj tip motocikla al ih poštujem kao posebne.
 
Safety said:
Porsche je smece.. ne vrijedi te novce za koje ih prodaju.. mozes kupit 100x boljeg japanca s vise opreme za daleko manje nofaca..  :blank:

Tvorci Nissana GTR-a ne misle tako  :wink:
 
DamirK said:
Valjda Safet zna  :mrgreen:
   
Damir K.   
1972 sam radio generalnu na 912 -ici.Poslije i na 356-ici.Na 911 pun kufer sati ,na raznim modelima.
Znam o čem pričam.O kvaliteti. Poštujem i japance,kod mene su sva tri prometala japanci tako da...
Za Porsche-a triba love a ja je nemam ,al da imam ,Panamerica . :0648:


Mislim da je njegov komentar isti ko kod onih što kažu za milion kuna ,"neš ti love", a da ih prevrneš nebi ispala ni lipa.
 
singlica said:
Svima nam je na meti Street glide :wink:

Ali tu je lova. HD zna da je customzaing dio vlasnistva motora. Pa ako si vec skupio lovu za HD onda ces ga i preraditi po svom gustu, naravno sa tvornickim Harley dijelovima. Tako da motor onda izade par tisuca eura (i vise ako se zaigras ) skuplji.

Gle imam frenda kaj savršeno radi sa inoxom, i bio bi lud kupiti oriđiđi, a ak me baš žulja, dam si ugravirat HD na to. Ali činjenica je da neke kad kupe HD koda im je mozak ispran, samo oriđiđi dijelovi itd.  :nasilni: :bonk:
 
fawlty82 said:
da si uzimam HD, uzeo bi samo Irona, full crnog  (y)
https://www.harley-davidson.com/en_US/Content/Pages/H-D1/Bike-Builder.html#/locale__en_US/model__XL883N/year__2014/code__28-195-0-59-31-1-15-11-1-11-9-1-5-2-2-4-5-4-8-7-0-7-12-22-39

Da me poznaš, znao bi da je Iron za mene ko tricikl za Shaqa :D
 
headbanger-camaro said:
Gle imam frenda kaj savršeno radi sa inoxom, i bio bi lud kupiti oriđiđi, a ak me baš žulja, dam si ugravirat HD na to. Ali činjenica je da neke kad kupe HD koda im je mozak ispran, samo oriđiđi dijelovi itd.  :nasilni: :bonk:
jbga, kad je sve u vezi HDa "colovno"  :LOL:
 
headbanger-camaro said:
Gle imam frenda kaj savršeno radi sa inoxom, i bio bi lud kupiti oriđiđi, a ak me baš žulja, dam si ugravirat HD na to. Ali činjenica je da neke kad kupe HD koda im je mozak ispran, samo oriđiđi dijelovi itd.  :nasilni: :bonk:

i bemvejaši Schubert i Rukka  8)

Zato mi guzzisti znamo sve moguće zamjenske kombinacije dijelova  :mrgreen: Fiat, Harley, Goldoni itd itd itd  :LOL: