Da li kupiti Harley?

headbanger-camaro said:
Gle imam frenda kaj savršeno radi sa inoxom, i bio bi lud kupiti oriđiđi, a ak me baš žulja, dam si ugravirat HD na to. Ali činjenica je da neke kad kupe HD koda im je mozak ispran, samo oriđiđi dijelovi itd.  :nasilni: :bonk:

Istina teska je to bolest :wink:
 
James1100 said:
i bemvejaši Schubert i Rukka  8)

Zato mi guzzisti znamo sve moguće zamjenske kombinacije dijelova  :mrgreen: Fiat, Harley, Goldoni itd itd itd  :LOL:
ja sam za svoj motor našao vrlo važan i skup dio koji paše od peglice  :LOL: ...i košta par kuna  :LOL:
 
barba said:
   
Damir K.   
1972 sam radio generalnu na 912 -ici.Poslije i na 356-ici.Na 911 pun kufer sati ,na raznim modelima.
Znam o čem pričam.O kvaliteti. Poštujem i japance,kod mene su sva tri prometala japanci tako da...
Za Porsche-a triba love a ja je nemam ,al da imam ,Panamerica . :0648:


Mislim da je njegov komentar isti ko kod onih što kažu za milion kuna ,"neš ti love", a da ih prevrneš nebi ispala ni lipa.

Znam barba, zato sam i stavio smajlica kojeg sam stavio
 
headbanger-camaro said:
I kakve to veze ima? :misli:
joke  :wink: ...al činjenica je da aftermarket điđe za HD nisu pojedinačno svemirski skupe...problem je kaj ima 90% djelova motora  za personalizaciju bajka,  pa se tu cifra nakupi  8)
 
poco loco said:
joke  :wink: ...al činjenica je da aftermarket điđe za HD nisu pojedinačno svemirski skupe...problem je kaj ima 90% djelova motora  za personalizaciju bajka,  pa se tu cifra nakupi  8)

Aftermarket điđe za HD nisu skupe? Možda od drugih firmi ali ako je HD logo gore i govorimo o originalu, pa samo čep za tank sa ključem je 500-600 kn, a da staviš npr veći suvozački sic tj. udobniji, i vozački npr., nosače bisaga, bisage i crash barove i još par sitnica, došao si brat bratu na 12-15000 kn, a za to opremim 3 HD-a sa zamjenskim aftermarketom ili napravljenim po mjeri. A-a, nije pretjerano skupo...
 
...bratić je u HDu ZG uzimao za svog showela  portapak i sissy bar...ispalo je jeftinije nego da mu je neko radio od inoxa  :misli:  :neznam:
 
Nije pretjerano skupo ekipi koja odmah mora imati i jaknu sa logom HD-a i ostala sranja.
Zato što kupuju brand, a ne model koji im se sviđa.
 
James1100 said:
Nije pretjerano skupo ekipi koja odmah mora imati i jaknu sa logom HD-a i ostala sranja.
Zato što kupuju brand, a ne model koji im se sviđa.

    ...ja, kao tudum, ili u tom smislu brendovski neosviješten, mislim da čovjek mora imati vrlo osobit mentalni sklop pa rikavati dvostruke i trostruke iznose za natpis na leđima, ili žigić na nekom jebenom dijelu  :misli:
 
OldBoy said:
    ...ja, kao tudum, ili u tom smislu brendovski neosviješten, mislim da čovjek mora imati vrlo osobit mentalni sklop pa rikavati dvostruke i trostruke iznose za natpis na leđima, ili žigić na nekom jebenom dijelu  :misli:

i uz to biti totalno neobaviješten.

kupiš Vanson jaknu i imaš tešku  kvalitetu i šminku za tešku lovu.
isto i s dijelovima...  8)

a ima i dobre kvalitete za pristojnu lovu. samo uz malo truda i bez gledanja preko plota
 
    ...al vidiš, ja sam se jako teško rešil skoro nove dainese jakne (bil sam je za nešto zel pod račun) na kojoj je bio original Ducati natpis. Dal sam je za manje love nego kaj bi dobil da je bila bez tog idiotskog natpisa.
 
Par dobrih jakni za malu lovu nisam uzel zbog HD natpisa. Nebi ni Guzzi jaknu imal na sebi. Što me i spasilo jer nisam kupil jaknu, Dainese proizvodnja, koje su se pokazale katastrofa loše. Ali bi stavil Guzzi amblem na lajbek ili jaknu koju nosim.

Doduše, nosil sam Scania oznake na rokerici koju sam prije imao za motor. A naljepnice motora po kamionima  :misli:
Jesam ja normalan?  :mrgreen:
 
DamirK said:
Znam barba, zato sam i stavio smajlica kojeg sam stavio
 
Skužio sam ja tvoj post.  (y)
 
poco loco said:
...bratić je u HDu ZG uzimao za svog showela  portapak i sissy bar...ispalo je jeftinije nego da mu je neko radio od inoxa  :misli:  :neznam:

Prosvijetli nas molim te s obzirom da sam ja gepek iza kod frenda od čistog i kvalitetnog inoxa točno po mjeri kožnog kofera platio 300 kn (jedan manji je u Loisu koštao 50 ojra što mi se isto nije činilo puno ali mi nije odgovarao, pa se ovaj složio iznad), onda koji bi to iznos mogao biti za sissy bar i gepek treger zajedno a da je jeftinije? Ili ti je bratić malo žešći jelen?
 
OldBoy said:
    ...ja, kao tudum, ili u tom smislu brendovski neosviješten, mislim da čovjek mora imati vrlo osobit mentalni sklop pa rikavati dvostruke i trostruke iznose za natpis na leđima, ili žigić na nekom jebenom dijelu  :misli:

Apsolutno se slažem  (y)
 
headbanger-camaro said:
Prosvijetli nas molim te s obzirom da sam ja gepek iza kod frenda od čistog i kvalitetnog inoxa točno po mjeri kožnog kofera platio 300 kn (jedan manji je u Loisu koštao 50 ojra što mi se isto nije činilo puno ali mi nije odgovarao, pa se ovaj složio iznad), onda koji bi to iznos mogao biti za sissy bar i gepek treger zajedno a da je jeftinije? Ili ti je bratić malo žešći jelen?
odustajem, jelen je  (y)
:rolleyes:
...nadam se da ćeš me povezat sa frendom da i meni napravi kaj treba, za sitnu paru  8) ...tako da i ja nebudem jelen
 
poco loco said:
odustajem, jelen je  (y)
:rolleyes:
...nadam se da ćeš me povezat sa frendom da i meni napravi kaj treba, za sitnu paru  8) ...tako da i ja nebudem jelen

:LOL: :LOL:

@ Headbanger
daj se prvo raspitaj prije nego lupiš. U principu si u pravu sa svojim razmišljanjima, ali nemoj biti površan i sve ocjenjivati na osnovu poluinformacija.

btw, dotični bratić mi je ljubazno, u vrlo kratkom telefonskom razgovoru riješio vrlo jednostavnu dobavu servisnog materijala za moj motor, i uz uštedu veću od 50%. A čovjek me nikad nije vidio, niti ikad poslije čuo. Ja sam se dokopao broja, a nisam morao biti ni posebno dosadan - tip je jednostavno ljubazan.
I da... tip je prilično poznata faca u našem lokalnom moto-svijetu (i ne samo našem, lokalnom), a ti se sad Pocu ispričaj na PP, pa ti on možda i objasni o kome se radi.

Sorry, poco loco, kaj sam advokat bez pitanja, al jebiga, vuče me za jezik  :lipsrsealed:
 
James1100 said:
:LOL: :LOL:

@ Headbanger
daj se prvo raspitaj prije nego lupiš. U principu si u pravu sa svojim razmišljanjima, ali nemoj biti površan i sve ocjenjivati na osnovu poluinformacija.

btw, dotični bratić mi je ljubazno, u vrlo kratkom telefonskom razgovoru riješio vrlo jednostavnu dobavu servisnog materijala za moj motor, i uz uštedu veću od 50%. A čovjek me nikad nije vidio, niti ikad poslije čuo. Ja sam se dokopao broja, a nisam morao biti ni posebno dosadan - tip je jednostavno ljubazan.
I da... tip je prilično poznata faca u našem lokalnom moto-svijetu (i ne samo našem, lokalnom), a ti se sad Pocu ispričaj na PP, pa ti on možda i objasni o kome se radi.

Sorry, poco loco, kaj sam advokat bez pitanja, al jebiga, vuče me za jezik  :lipsrsealed:

Ajmo ovak. Ja kupim HD i oću ga opremit na Oranicama. Jel ću bit jelen za odstrel ili ne? Pustimo mi sad njegovog bratića- imaš pravo, neznam tko je i ako on u toj sferi dobiva đabe neke stvari ili u pola cijene, to definitivno nije univerzalno pravilo. I ja u svom nekom poslu koji radim imam doslovce najbolje uvjete u cijeloj HR, ali to ne znači da ih imaš i ti. Stoga ne vidim razloga za nekakvu ispriku jer niti ne smatram da sam ga uvrijedio, niti mi je to bila namjera.

A te spike od moje zaovine tetkinog pašanca prvi susjed ima kćer čija frendica pozna tipa koji ima mesara čiji je bratić njuška je malo apsurdno, zar ne?
 
headbanger-camaro said:
Ajmo ovak. Ja kupim HD i oću ga opremit na Oranicama. Jel ću bit jelen za odstrel ili ne?

Gdje god ga kupis bit ces jelen, ne trebas ga ni opremiti  :mrgreen: