DAINESE sranje!?

Bump

Active member
ovak kupio sam prije nekih cca 8 mjeseci u baštijanovoj onaj bubrežnjak-kornjaču, odnosno ovo: http://www.dainese.com/eng/articolo.asp?cat=1,2,3,7&nome=Bap_2000/4-5-6&articolo=1875662/63/64...mislim da je bilo 0k0 370 kn...nemam pojima više....uglavnom nakon 6 mjeseci čičak više UOPĆE ne drži....stavim ga oko sebe i uopće se neda zakačit (osim ak ga stavim full labavo pa se uhvati na mjestu di je čičak još nov)....

e da i imam IXSov normalni bubrežnjak već 5 godina i šljaka bez beda isto ko neki difijev iz vremena prije krista.

jel se još kome to dogodilo?

ovo sam napisao potaknut jer mi ej danas u vožnji odletio  :mrgreen:
 
ista stvar i meni, normalni bubreznjak, dainese. prije dva mjeseca sam ga u jednom trenutku "lovio" po zraku!
 
kober said:
nasij novi cicak i gotovo..... (y)

ma steram ih glupe digiće...čak je i made in italy (valjda je i u tome problem  :mrgreen:) ak ixs sa 100 kuna traje godinama onda bi oralo i ovo sranje od 370  :palacdolje:

i oni bočni s kojima se dodatno steže više ne drže kurca...isplativije mi je zašit kornjaču na isx nego na ovo stavljat nove čičke
 
Bump said:
ma steram ih glupe digiće...čak je i made in italy (valjda je i u tome problem  :mrgreen:) ak ixs sa 100 kuna traje godinama onda bi oralo i ovo sranje od 370  :palacdolje:

i oni bočni s kojima se dodatno steže više ne drže kurca...isplativije mi je zašit kornjaču na isx nego na ovo stavljat nove čičke


ne znam,ja imam svojeg vec 3-4 godine i dosta da rabim i ko novi....stvarno nemam primjedbi.... :wink:
 
ja imam isto to samo veliku (bap 9) nosim je 2 godine skoro pa svakodnevno. Čičak je kao novi, mora se upotrijebit poprilična sila da se otvori. Neznam što je sa tvojim bilo možda si prao bubrežnjak u mašini  na 90° :misli:  :mrgreen:
 
Moj se cicak malo usukao u sirini i maaaalo slabije drzi. Posto sam ga dobio za masu popusta, to me uopce ne zbrinjava :jesus:
 
Ja imam Dainese-ov model Tiger (onaj najobičniji od oko 180kn) preko 10 godina (da još uvijek se isti takav proizvodi :misli: ) i čičak još uvijek dobro drži.

P.S. A da probate obući jakne preko bubrežnjaka pa ga nećete morati loviti u vožnji! :mrgreen:
 
Koristim vec dvije godine dainese-ov bubreznjak D-tec....i nemam problema.....a da vi slucajno niste malo preko ljeta "nabacili" trbuscice....a?.... :LOL:....Morati cete na dijetu...ako ne...ne postoji taj cicak....koj ce drzati taj spek viska.... :mrgreen:
 
bubrežnjak je M size i nije mi premali nego je taman...imam još vremena za trbuščić trenutno mi netreba  :jesus: i ne nisam ga prao nikad....

@medo onda znaš kolko jako drži kad je uspio ispod jakne skliznut...

...znači ima i slučajva di normalno šljaka....znači da sam izoliran slučaj više manje i imam temelje da mi daju novi  :D

 
da i ak sam nagnut naprijed na rezervar samo fino sklizne...nije da čičak olavavi nek se skroz otkači  :palacdolje: neželim razmišljat koja bi bila svrha te kornjače da padnem
 
Ovo je čisti dokaz moje teorije da nema savršenog proizvoda. :mrgreen:
Meni je isto čičak na Dainese-u u banani. Jedino kaj ne kupujem bez tregera pa onda to ispod uže jakne i nije neki bed, zapravo, nekad je čak i bolje. IXS ima bolji čičak ali kao da imaš bocu za ronjenje na leđima, Spidi je opet krut... tak da na kraju Dainese i s tim felerom opet najbolji. :mrgreen: :mrgreen:
 
Imam isti bubreznjak i kod mene se čičak "potrošio" nakon 1.5 godinu. Točnije centralni čičak i dalje drzi ali na ove bočne mi je cura našila novi, i sad fercera  (y)
 
od dainesea je i meni i frendu o'so u bananu nakon otprl. 1.5 god, al posto smo drugacije gradirani na podrucju trbuha  :LOL:, njemu je na jednom mjestu, a meni na drugom otisao cicak pa smo zamijenili pojase...

al' mislim da ovaj model (ni vrit ne mimo) ima strasno los cicak, a stari je kupio pred 2 god isto dainese pojas al ovaj sa "rebrima" (http://www.dainese.com/eng/articolo.asp?cat=1,2,3,7&nome=Wave_23&articolo=1875742) i mogu rec da je cicak neusporedivo bolji..  (y)

 
malo mi je čudno čitajući postove i uviđam da starije stvari po proizvodnji su definitivno bolje kvalitete. Tko zna među svim tim kopijama možda se  i moto oprema našla na putu kunezima.
 
Kupio isti bubrežnjak u veljači i već mi sigurno 2 mjeseca otkazuje poslušnost.
Ista stvar mi se dogodila sa IXSom, ali nakon par mjeseci više.

I nije mi jasno da je čičak toliko neotporan na moju metroseksualnu građu (anoreksičnih 60kg) :misli:
 
Ja sam prodavao Dainese koji se nudi preko Piaggiove prodajne mreže(Tiger i još jedan jači model) i također bi mi se znalo desiti da pojedni pojasevi jednostavno "izgube" ljepljivost čička. Iste bi zamijenio i za to dobio "po prstima" od odgovornih u firmi(zbog takvog stava sam između ostalog i otišao). U svakom slučaju ovo iz topica se pojavljivalo, ali ne serijski već samo na pojedinim pojasevima. Inače mislim da se ta roba radi u Rumunjskoj