DAINESE sranje!?

zvona said:
Dal si to kupio trakice čička ili možeš birat baš širinu čička...?
Meni je otišao samo onaj glatki dio a neznam gdje bi to kupio...
Samo trakice sam kupio pošto je sam čičak (one "kukice") na bubrežnjaku OK!
Ima ih širina 3-5 cm, s time da je crnih bilo širine samo od 3 cm. Zašio sam dvije paralelno i drži savršeno!
Samo je pitanje koliko će te trakice trajati prije nego se istroše kao što se istrošio original...
 
u Ilici između Primorske i Krajiške dučan se zove LAN trgovina.
 
Bump said:
ovak kupio sam prije nekih cca 8 mjeseci u baštijanovoj onaj bubrežnjak-kornjaču, odnosno ovo: http://www.dainese.com/eng/articolo.asp?cat=1,2,3,7&nome=Bap_2000/4-5-6&articolo=1875662/63/64...mislim da je bilo 0k0 370 kn...nemam pojima više....uglavnom nakon 6 mjeseci čičak više UOPĆE ne drži....stavim ga oko sebe i uopće se neda zakačit (osim ak ga stavim full labavo pa se uhvati na mjestu di je čičak još nov)....

e da i imam IXSov normalni bubrežnjak već 5 godina i šljaka bez beda isto ko neki difijev iz vremena prije krista.

jel se još kome to dogodilo?

ovo sam napisao potaknut jer mi ej danas u vožnji odletio  :mrgreen:

Meni potpuno ista stvar.  :palacdolje: I sad isto imam ixs-ov,odličan je.
 
ma imam i ja taj Daineseov bubrežnjak i fakat je totalno sranje. a kolko košta trebao bi držat 100 godina. ja ga imam cca 3 mjeseca i ne drži nijedan cicak od ona 3  :palacdolje:  :palacdolje:  :palacdolje:  :palacdolje:
 
kupio ga i ja u baštijanovoj prija cca 6mj. nakon 4 njesra popustio totalno ali su mi ga za 10 kn u krojačkom salonu presavili (onaj dio koji ne drži) zašili tako da taj nepotrošeni dio za sada još odrađuje posao. sve u svemu  :palacdolje:
 
Epilog,danas sam u Box-u 15 preuzele ganc noci bubrežnjak  :wink:
dečki bili ok pa sam još jednu pederušu kupila(ne sebi  :mrgreen: mitologija)
Rekli su mi da po mogučnosti kod skidanja prvo bočne čičke "odljepim"  a tek onda glavni
isto tak da kod stavljanja dlavni zakeljim prvo pa tek onda bočne.
Živi bili pa vidjeli kolko bu ovaj zdržal  8)
 
Hrvoje said:
Kupio isti bubrežnjak u veljači i već mi sigurno 2 mjeseca otkazuje poslušnost.
Ista stvar mi se dogodila sa IXSom, ali nakon par mjeseci više.

I nije mi jasno da je čičak toliko neotporan na moju metroseksualnu građu (anoreksičnih 60kg) :misli:

ja imam ixs-ov,isto kornjaca i lipi mi se dobro
 
nije ni loša ideja dat sasit na njega neki remencic, samo kak bu to zgledalo...  :wink:
 
moj Dainese bubrežnjak (valjda Tiger - onaj obični), odnosno njegov čičak je isto pred kraj svog života - a tek mu je 1 godina

kupio sam ga jer sam kupovao veći skuter, pa da sad ne šaram po trgovinama, uzeo njega

nikad više - 1 godina je premalo za moj novčanik
 
liberty said:
moj Dainese bubrežnjak (valjda Tiger - onaj obični), odnosno njegov čičak je isto pred kraj svog života - a tek mu je 1 godina

kupio sam ga jer sam kupovao veći skuter, pa da sad ne šaram po trgovinama, uzeo njega

nikad više - 1 godina je premalo za moj novčanik

moj traje eto ima 10 godina :D
zivili proizvodi made in tunisia :D
 
freebikercroatia said:
Njihov bubrežnjak nemam, ali mogu reći da su im odjela zakon. U jednom sam imao pad pak smo s frendovima malo usporedili s njihovim kombinezonima.
Nemam kaj za reći. Šavovi vrhunski drže (navodno imaju kevlar u sebi), koža se ne podrapa bez reda...
Dok sa ovim jeftinijim kombinezonima nije bil takvi slučaj.
Za mene Dainese  (y)

šta se odjela tiče to stoji ,vrhunski proizvod vrhunska cijena

pao sam s nekih 140 cirka 30-40m klizanja i otpo samo znak prišiven na ramenu (y)
 
:palacdolje:
I ja imam takav bubrežnjak. Čičak je oslabio nakon godinu i pol .  :jesus: 
 
Ja sam isto kupio slican dainese bubreznjak u piaggio centru [zgb,vukovarska/strojarska) za 350kn i nakon par mjeseci mi je jako jako oslabio cicak.... Moram reci da sam razocaran jel se ne razumijem bas u motore/skutere niti opremu a svi su mi rekli da je dainese vrhunski proizvod....
S tim da sam ga zbiljam dosta pazio i tako.... i popusti cicak.... sad cu jaknu kupovati i neznam bas hoce biti dainese..
 
mislim da je to mana svakog bubrežnjaka... ja imam spidijev i imam isti problem.. ako se čičak otkopčava/zakopčava stalno na isto mjesto oslabi... nije to problem u daineseu, nego u čičku...

btw, ako imate one bočne čičkove za regulaciju širine, njih malo preljepite na drugo mjesto i "glavni čičak" će opet držat dobro jer će hvatat na drugom mjestu... if you know what I mean..  :mrgreen:
 
možda kupim drugi
sa boljom zaštitom
u Lavada u Labinu - proizvođač Zanona ili tak nešto slično
 
i ja sam u par navrata kupio nove bubrežnjake renomiranih firmi :palacdolje: pisofšit, sad nosim svoj prvi, star je 15ak godina (y)
al imam njihovu jaknu staru petnaestak godina i obzirom na starost , nemam prigovora. davni sam ju godina sjebu u pranju, pa pušta ko rešeto...
 
Bump said:
ovak kupio sam prije nekih cca 8 mjeseci u baštijanovoj onaj bubrežnjak-kornjaču, odnosno ovo: http://www.dainese.com/eng/articolo.asp?cat=1,2,3,7&nome=Bap_2000/4-5-6&articolo=1875662/63/64...mislim da je bilo 0k0 370 kn...nemam pojima više....uglavnom nakon 6 mjeseci čičak više UOPĆE ne drži....stavim ga oko sebe i uopće se neda zakačit (osim ak ga stavim full labavo pa se uhvati na mjestu di je čičak još nov)....

kupio sam isti model, nakon 6 mjeseci imam isti problem... nem druge nego nivi chichak...nabijem ih!
 
uzeo sam njihove cizme, za sad sve 5 (vozio ih 2 puta  :mrgreen: )
 
(y)
Kupil sam čičak Širine pet centi prodaje se na metre(1 metar smješnih 10 kn ).Sašijo na bubrežnjak (okomito). Sada je bubrežnjak kao novi. Šteta da zbog tog tvorničkog nedostatka se baci bubrežnjkak u zaborav.
:jiggie: :jiggie: :jiggie: