DAINESE sranje!?

Hrvoje said:
Kupio isti bubrežnjak u veljači i već mi sigurno 2 mjeseca otkazuje poslušnost.
Ista stvar mi se dogodila sa IXSom, ali nakon par mjeseci više.

I nije mi jasno da je čičak toliko neotporan na moju metroseksualnu građu (anoreksičnih 60kg) :misli:

Možda si ga omotao oko sebe dva puta pa nisi do čička ni došao.  :mrgreen:

Ovdje ima jeftinih čičaka: www.krozcickedopicke.co.uk
 
Imam Dainese bubrežnjak več tri godine , veličina M , u te tri godine sam "narastao" na L ali mali još uvijek drži  :mrgreen:
 
Bump said:
to će i bit ak ne prođe reklamacija

nekako u ovo ne vjerujem. pa tko bi ti dao garanciju na čičak. :eek:hne:

ja u motor maniji kupila prošle godine neki bubrežnjak, i nosim ga i drži ko nov.  8)
 
crnka said:
nekako u ovo ne vjerujem. pa tko bi ti dao garanciju na čičak. :eek:hne:

ja u motor maniji kupila prošle godine neki bubrežnjak, i nosim ga i drži ko nov.  8)

pa zaboli me jel čičak ili ne...košta 370kn....ak je Joke bio pošten pa je mušterijama to mjenjao možda budu i ovi
 
Bump said:
pa zaboli me jel čičak ili ne...košta 370kn....ak je Joke bio pošten pa je mušterijama to mjenjao možda budu i ovi

sam budi dovoljno glasan, preporucam prijetnju s objavljivanjem u novine i spominjanje statistike da dobar glas zapamti 6 ljudi a los glas 19 :mrgreen:
 
Nekad se bubrežnjak kupovao u Walmotoru i morao si znati koja ti veličina treba . da da i tad je bilo dainese  nije bilo nikakovog čička nego se kopčao na metalne zakačke . e taj ja imam i danas i nemam nikakovih problema , a već je kod nene 25 godina i sreća sto se nisam udebljao pa mi je još i danas taman  :yes:
 
Meni je na IXS-ovom bubrežnjaku čičak otišao u kratkom vremenu. Otprilike...da sam se vozio svakodnevno ne bi trajao 2 mjeseca. Drži on i sad al treba po deset puta stisnuti da nađem mjesto na kojem drži još donekle .

Tako da nisam baš siguran da bi opet kupio IXS.
 
PeRo. said:
Meni je na IXS-ovom bubrežnjaku čičak otišao u kratkom vremenu. Otprilike...da sam se vozio svakodnevno ne bi trajao 2 mjeseca. Drži on i sad al treba po deset puta stisnuti da nađem mjesto na kojem drži još donekle .

Tako da nisam baš siguran da bi opet kupio IXS.

a vidis, ja sam sa IXS zadovoljna, ima vec 2 godine i nosim ga svakodnevno skoro i drzi uvijek jednako... mislim da je sve to manje vise kako naletis.... :?
 
mate said:
Možda si ga omotao oko sebe dva puta pa nisi do čička ni došao.  :mrgreen:
:!:
Vidiš, vidiš.... to mi nije palo na pamet!  :misli:
 
Bump said:
ovak kupio sam prije nekih cca 8 mjeseci u baštijanovoj onaj bubrežnjak-kornjaču, odnosno ovo: http://www.dainese.com/eng/articolo.asp?cat=1,2,3,7&nome=Bap_2000/4-5-6&articolo=1875662/63/64...mislim da je bilo 0k0 370 kn...nemam pojima više....uglavnom nakon 6 mjeseci čičak više UOPĆE ne drži....stavim ga oko sebe i uopće se neda zakačit (osim ak ga stavim full labavo pa se uhvati na mjestu di je čičak još nov)....

e da i imam IXSov normalni bubrežnjak već 5 godina i šljaka bez beda isto ko neki difijev iz vremena prije krista.

jel se još kome to dogodilo?

ovo sam napisao potaknut jer mi ej danas u vožnji odletio  :mrgreen:


Nije svaki "čičak" čičak


Ak trebaš imam ti ja i to širine 5 cm, javi




srki
 
PeRo. said:
Meni je na IXS-ovom bubrežnjaku čičak otišao u kratkom vremenu. Otprilike...da sam se vozio svakodnevno ne bi trajao 2 mjeseca. Drži on i sad al treba po deset puta stisnuti da nađem mjesto na kojem drži još donekle .

Tako da nisam baš siguran da bi opet kupio IXS.
ja ga imam više od 5 godina,i čičak i dalje drži,a frend je kupio isti takav i izdržao mu je godinu dana  :neznam:
 
Ja imam identican bubreznjak nekih godinu dana i nemam problema s njim, prezadovoljan sam!

Sad cemo vidjet kolko ce izdurat, stvarno dobro dzi i nisam pozalio sto sam ga uzeo!
 
Njihov bubrežnjak nemam, ali mogu reći da su im odjela zakon. U jednom sam imao pad pak smo s frendovima malo usporedili s njihovim kombinezonima.
Nemam kaj za reći. Šavovi vrhunski drže (navodno imaju kevlar u sebi), koža se ne podrapa bez reda...
Dok sa ovim jeftinijim kombinezonima nije bil takvi slučaj.
Za mene Dainese  (y)
 
Čičak se zašio :mrgreen:
6kn metar čička.
 
Hrvoje said:
Čičak se zašio :mrgreen:
6kn metar čička.

đe si investiro u čičak?   :D


sam se zašio veliš?...možda bu se i meni tak  :mrgreen:
 
Bump said:
đe si investiro u čičak?  :D


sam se zašio veliš?...možda bu se i meni tak  :mrgreen:
U Ilici sa južne strane između Primorske i Krajiške ulice (nešto bliže Primorskoj). Mislim da je riječ o Robnom magazinu, Lantei ili tako nešto... prodaju one tkanine i tekstil u onim rolama i takve gluposti. Između ostalog i te čičke. Ne možeš fulati jer imaš samo 2 dućana na tom potezu taj i neki koji prodaje klompe, kute i sl.
Sam zašio. Metroseksualnim vezom. 30min posla i malo izbodeni prsti  :mrgreen:
 
Imaaa naaas još  :mrgreen:
22.2.07kupljena 2 bubrežnjaka,jedan je jučer ostavljen u Box-u 15 da "šef" pogleda i odluči kaj će,a 2.(kojeg ja nosim)radi ko vurica i čičak je za sad dosta čvrst  (y)
Jako me zanima kaj će bit i kad će se javit,malo je striček zafrknul nosom kad je vidio da je prošlo 6 mjeseci od kupovine,al sam mu rekla da smo i 7.8.bili kod njih pa je šef bil na godišnjem i rečeno mi je da dojdemo početkom 9.mjeseca  :?
 
Hrvoje said:
U Ilici sa južne strane između Primorske i Krajiške ulice (nešto bliže Primorskoj). Mislim da je riječ o Robnom magazinu, Lantei ili tako nešto... prodaju one tkanine i tekstil u onim rolama i takve gluposti. Između ostalog i te čičke. Ne možeš fulati jer imaš samo 2 dućana na tom potezu taj i neki koji prodaje klompe, kute i sl.
Sam zašio. Metroseksualnim vezom. 30min posla i malo izbodeni prsti  :mrgreen:
Dal si to kupio trakice čička ili možeš birat baš širinu čička...?
Meni je otišao samo onaj glatki dio a neznam gdje bi to kupio...