DAINESE sranje!?

Kaso said:
(y)
Kupil sam čičak Širine pet centi prodaje se na metre(1 metar smješnih 10 kn ).Sašijo na bubrežnjak (okomito). Sada je bubrežnjak kao novi. Šteta da zbog tog tvorničkog nedostatka se baci bubrežnjkak u zaborav.
:jiggie: :jiggie: :jiggie:
Gdje si kupio čičak?
 
Čičak sam kupil u Zagrebu , Ruđera  Boškvča 19 . Trgovina sa tkaninama(za šivaći pribor).
Kad ideš od draškovičeve bolnice prema zapadu na zelenom valu koji ide prema Savskoj ulici (na samom početku ).
 
đuro frende i meni su se dainese bubregi sjebali, ne drži kurca a star je godinu dana, isto sam ga platio 3 i pol glave, a glupo je da mijenjam čičak već nakon godinu dana
 
Kupio u lidlu neku žnj marku prije skoro godinu dana za 40 kn i još je dobar. Izgledom i kvalitetom bez problema konkuriše ovim razvikanim markama
 
Kaso said:
:palacdolje:
I ja imam takav bubrežnjak. Čičak je oslabio nakon godinu i pol .  :jesus: 

Probaj sa brojem više, ta škemba to nemre podnest.....
 
I ja sam isto prije dva mjeseca (svibanj, 2008) uzeo dainese bubrežnjak sa kornjačom isti kao iz početka teme.
http://www.dainese.com/eng/articolo.asp?cat=1,2,3,7&nome=Bap_2000/4-5-6&articolo=1875662/63/64

VIše čičak uopće ne drži.
A koštao je oko 380kn. Imam i IXS-ov bubrežnjak, i kada usporedim čičak na oba dva, IXS-ov izgleda puno kvalitenije.
Nevjerojatno je da je na Dainese bubrežnjaku sa tako velikom kornjačom površina glavnog(srednjeg) čička u dimenzijama (8x10cm) - malo
više od kutije cigareta. Nije ni čudo da se raspada, čičak je trebao imati površinu barem trostruku veću i onda se nebi ovo događalo jer na ovako malenoj površini  sile ga uništavaju dok je zategnut ).
Što se mene tiće, Dainese je zeznuo u svemu. Niti su ga pravilno napravili niti su stavili kvalitetan čičak.
 
Evo ja sam jucer uzeo Dainese BAP protektor leda

dainese_bap2000_8.jpg


Ovo mi je prvi komad opreme od dainesa i cini mi super kvaliteta...
Htio sam Wave protektor ali nisu ga imali na lageru i kao nece ga uopce imat... Nemogu nac nikakve testove BAP-a, samo Wave testiraju, ali nadam se da je dobar izbor protektora, ipak je to dainese jel? :)

Osjecaj na ledima je ispocetka malo cudan, kao da imam ruksak cijelo vrijeme na sebi... ima dupli cicak oko struka, ljepo se to sve stegne i cvrsto drzi..

Valjda ga necu testirat tak brzo.  (y)

cjena: 699 kn
 
isti problem,nakon otprilike dva mjeseca čičak popustio :palacdolje:,morao sam prešivavati drugi, :x
 
Fanatic said:
Evo ja sam jucer uzeo Dainese BAP protektor leda

dainese_bap2000_8.jpg


Ovo mi je prvi komad opreme od dainesa i cini mi super kvaliteta...
Htio sam Wave protektor ali nisu ga imali na lageru i kao nece ga uopce imat... Nemogu nac nikakve testove BAP-a, samo Wave testiraju, ali nadam se da je dobar izbor protektora, ipak je to dainese jel? :)

Osjecaj na ledima je ispocetka malo cudan, kao da imam ruksak cijelo vrijeme na sebi... ima dupli cicak oko struka, ljepo se to sve stegne i cvrsto drzi..

Valjda ga necu testirat tak brzo.  (y)

cjena: 699 kn
Imam ja wave kornjacu i mogu i zadovoljan sam (y) jos nije bilo pravih testiranja :mrgreen:
 
Protektor leđa je odlican, ali ljeti je ubitacan. Oznojis se ispod njega i kad ga skines ajme majko, ako je malo vjetra.  rashladi te u sekund i onda leđa pucaju sutradan.
 
Inače dok raspravljate o protektorima jel se itko od vas sjetio da je to jedan od djelova moto opreme za kojeg bi ipak tribalo provjeriti testove...naime tu nisu kune u pitanju već jeli vridi ili ne...
Nije to ni majica, ni grijač kolina ni podkapa ni obični bubrežnjak koji se kupuju više manje prema najjeftinijoj ponudi več protektor koji služi da u slučaju pada te zaštiti!
Ako je kome u par stotina kuna ako ne daj bože dođe do takve situacije preporučam da se odma ostavi motora/skutera...dok je vrime...
 
alien said:
Inače dok raspravljate o protektorima jel se itko od vas sjetio da je to jedan od djelova moto opreme za kojeg bi ipak tribalo provjeriti testove...naime tu nisu kune u pitanju već jeli vridi ili ne...
Nije to ni majica, ni grijač kolina ni podkapa ni obični bubrežnjak koji se kupuju više manje prema najjeftinijoj ponudi več protektor koji služi da u slučaju pada te zaštiti!
Ako je kome u par stotina kuna ako ne daj bože dođe do takve situacije preporučam da se odma ostavi motora/skutera...dok je vrime...

ima u nekoj temi par testova koja je netko stavio ..... samo su 2-3 protektora zadovoljila.... DAINESE WAVE i BUSE neki....
 
Fanatic said:
ima u nekoj temi par testova koja je netko stavio ..... samo su 2-3 protektora zadovoljila.... DAINESE WAVE i BUSE neki....
http://www.motoplus-web.com/index.php?option=com_content&task=view&id=394&Itemid=8
 
Fanatic said:
ima u nekoj temi par testova koja je netko stavio ..... samo su 2-3 protektora zadovoljila.... DAINESE WAVE i BUSE neki....

E zato ja iman Busu i ne filozofiram kako san jeftino proša jer san neki livi protektor platija 200 kn...
Da vidiš kako bi svi rado nadoplatili u trenutku kad im ne daj bože zatriba...al uvik bude kasno... :(
 
alien said:
E zato ja iman Busu i ne filozofiram kako san jeftino proša jer san neki livi protektor platija 200 kn...
Da vidiš kako bi svi rado nadoplatili u trenutku kad im ne daj bože zatriba...al uvik bude kasno... :(

ovaj test http://www.motoplus-web.com/index.php?option=com_content&task=view&id=394&Itemid=8 je podosta star, izasli su neki novi protektori, dosli smo do novih saznja....zasto nitko ne radi neke friskije testove? .  :misli:
 
Kupio taj dainese bubrežnjak po preporuci i otišao čičak za šest mjeseci, sve je riješila teta krojačica s našivanjem novog čička,a  ja joj za to istresao jučer punih 20 kuna....  baj d vej, obično ima za kupiti samo uske čičak trake, al je teta pronašla široku u Bagatu... sad bolje drži nego kad je nov bio... promijenjen je samo onaj mekši dio čička...