Dobre prilike u oglasima

3500e strani papiri
 

Attachments

  • Screenshot_20230122_101306_Facebook.jpg
    Screenshot_20230122_101306_Facebook.jpg
    794.6 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: pikacu79
Kakva drljava sklepotina, dobro bi se uklopila u zlatne dane moto partya dalmatinske zagore.

Svašta se danas naziva Cafe Racerom.
Sklepotina je ali ovo izdrkavanje sa Dalmatinskom zagotom mi stvarno ide na k...
Znači 80% žitelja Dalmatinskih gradova je iz Zagore,ostalih 15% su s otoka i ovi 5% je možda fetivo...
Samo ću ti reći da je čovik sa sela seljak a seljačine mogu biti odakle oćeš 😉
 
Ekipa prijatelj prodaje motor,malo je motora za koji bi ruku u vatru stavija da je sve kako je napisano pa čak i bolje ali za ovaj definitivno stavljan 👍👍
Stiga je kod njega sa 10 000 km na satu,u mint stanju i takav je danas sa cca 40 000 km,krcat opreme i uvik ulickan.Zbilja u top stanju,vozimo se uglavnom skupa i znam da nikad nije dignut na zadnji,turiran ili slična sranja 👍

 
  • Like
Reactions: Xj6_2013
Sklepotina je ali ovo izdrkavanje sa Dalmatinskom zagotom mi stvarno ide na k...
Znači 80% žitelja Dalmatinskih gradova je iz Zagore,ostalih 15% su s otoka i ovi 5% je možda fetivo...
Samo ću ti reći da je čovik sa sela seljak a seljačine mogu biti odakle oćeš 😉

Nije to nikakvo izdrkavanje, i sam znaš kakvi su se motori vozili određenih godina, Akrapoviči se pilali brusilicom i što se radilo s njima.

Ne trebaš mi djeliti životne lekcije, nikad ne cjenim čovjeka po tome odakle je, mjesto rođenja ne biramo. Ali karakter, kulturu, znanja, osobine i manire, da.
 
Last edited:
Nije to nikakvo izdrkavanje, i sam znaš kakvi su se motori vozili određenih godina, Akrapoviči se pilali brusilicom i što se radilo s njima.

Ne trebaš mi djeliti životne lekcije, nikad ne cjenim čovjeka po tome odakle je, mjesto rođenja ne biramo. Ali karakter, kulturu, znanja, osobine i manire, da.
Takvi motori su se do nekidan vozili svugdi tako da ne shvaćam ovo nabadanje po Zagori.To je valjda način da ti post bude zanimljiviji i smišniji???
Ja isto ne cijenim čovika po mistu rođenja ali i ne serem po ni jednom dilu lipe naše 😉
Možda nisi ima takvu namjeru ali često čujen takve baze na račun Vlaja,Zagore itd. i nikako ne mogu shvatiti koja je poanta toga....
 
  • Like
Reactions: triumf
Cijene rabljenih budu još malo došle na razinu novih :mrgreen:
Krajem 90-tih krenuo sam kupiti R1, još sam bio na terapijama od prethodnog pada i nije bilo sigurno hoću li moći uopće voziti pa mi se nije žurilo. Imao sam love za novu ali nekako dođem do jedne u Puli, motor niti godinu dana star i taman razrađen pa sam poslao frenda da pogleda. Odlučio sam preko slika i njegovog mišljenja i platio sam ga kao novog ali je tako lijepo bio uređen s puno sitnica da mi nikad nije bilo žao. :mrgreen: Lik je čak one poveće gumice oko nosača retrovizora ofarbao u boju motora s nekom elastičnom bojom koja je držala dok ga nisam prodao. Ma ono, divota.:mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: +marek+
Ekipa prijatelj prodaje motor,malo je motora za koji bi ruku u vatru stavija da je sve kako je napisano pa čak i bolje ali za ovaj definitivno stavljan 👍👍
Stiga je kod njega sa 10 000 km na satu,u mint stanju i takav je danas sa cca 40 000 km,krcat opreme i uvik ulickan.Zbilja u top stanju,vozimo se uglavnom skupa i znam da nikad nije dignut na zadnji,turiran ili slična sranja 👍

Kad vidin ovu žabicu od noćne lampe koja je stavljena za prekidač nečega to mi je alarm da bižin od motora, i još za nefalit piše EIN. Znači švabski fušeraj, da je naš možda bi i proguta nekako jer smo mi majstori fuša, al kad švabo fušera nije dobro...
 
Kad vidin ovu žabicu od noćne lampe koja je stavljena za prekidač nečega to mi je alarm da bižin od motora, i još za nefalit piše EIN. Znači švabski fušeraj, da je naš možda bi i proguta nekako jer smo mi majstori fuša, al kad švabo fušera nije dobro...
Čovik je složija punjač na prekidač,ako je to razlog za odjebati ovaj motor onda neman riči...
Mislin da me većina foruma jako dobro zna da nisan sralo ni zajeb i to je razlog zbog kojeg san oglasija motor od ponajboljeg prijatelja koji se uglavnom vozi samnom i koji je u održavanju picajzla ka i ja...
Ako nekog zanima ovaj model motora teško da će naći bolji i opremljeniji primjerak 😉
 
P.S. Motor je stiga iz Njemačke sa 10 000 km šta je potvrdilo stanje i servisna,ostali km se mogu progledati na tehničkom...
Cjelokupno stanje je top 👍
 
Čovik je složija punjač na prekidač,ako je to razlog za odjebati ovaj motor onda neman riči...
Mislin da me većina foruma jako dobro zna da nisan sralo ni zajeb i to je razlog zbog kojeg san oglasija motor od ponajboljeg prijatelja koji se uglavnom vozi samnom i koji je u održavanju picajzla ka i ja...
Ako nekog zanima ovaj model motora teško da će naći bolji i opremljeniji primjerak 😉
Niko nije tebi reka da si sralo, zajeb ili bilo šta.

Samo san reka da mi (znači meni) taj prekidač govori nešto o vlasniku i načinu održavanja motora i da je to nešto šta bi mene odbilo od motora. Imam iskustva s takvima (doduše na brodovima), u pravilu pokvareni/potrošeni dio stavljaju ovim redom -kina, zamjenski, ako nema onda rabljeno OEM, OEM jedino ako stvarno nema nijedne druge alternative.
Naravno, ostavljam prostora da možda i nisam u pravu...
 
  • Like
Reactions: cadjo