dr 650

evo, možda jedan savjet ak ti je motor pretežak za manevriranje u šumi...nabavi neki širi volan od postojećeg
 
Phobocaster said:
imo je frend starijeg DR-a (na kurblu, ne vidim dobro na slikama kakvo paljenje ti imaš) i ne mogu reć da je bio nešto pretjerano težak za tu klasu i kubikažu, ljepo si sredio zadnji kraj i topovi mu fino stoje  (y) jedino retrovizori odskaču, trebali bi neki crni  :mrgreen: što se težine tiče većina ti je rekla da možeš još skinut max 5 kg...uvrh 10 sa tim plastičnim tankom ako ćeš ič na tu varijantu ali šta ti znači to sve neznam, bubnut ćeš para, a nećeš osjetit neku bitnu razliku...pofarbaj onaj lim šta drži prednji blatobran isto u crno, skini taj nosač kofera, stavi klasične "rogove" dobit ćeš na estetici i možda koji gram manje...inače fino izgleda  :wink: eto moji prijedlozi  :D

neke rogove tipa ovog:

CBF_600.jpg


ili ovog:

20070220113003-1-3250.jpg

e tako me zanima.. to sam i mislio, stavit cu neke crne retrovizore i prefarbat i to sto kazes na baltobran u crno.. a to za kufer.. ne znam dal da skinem ili ne, dobro mi sluzi za prikacit nesto :p
rucke cu stavit druge i trebam rucicu kvacila stavit drugu, ovo mi je kratko i kad stiscem, saka me boli :D e, i da, imam alanser.. nema kurble.. mda imam opciju ugradit i nju.. i ti rogovi sta ste linkali.. svidja mi se, dobra ideja

a to sta ste rekli kondicijski.. hahaha.. totalno ste u pravu.. krenuo sam ima 2 mj u teretanu.. vise za snagu idem.. da ga mogu dignut lakse i obuzdat  :LOL:
 
confusedbikefan said:
Da,da,da,da sad si me podcjetio. Uljni kanali koji vode u glavu su preuski,negdje je vec bila rasprava o tome dal sipat rjedje ili gusce ulje (y) @domi samo sinteticko ulje i ne davat gas istog trena cim upalis DR... A sto se tezine tice... Par kila neces ni osjetit. BTW motor mi se svidja. Topovi pogotovo,samo skini nosac kofera.

a ljevam u njega 10w40 sint za motore i kad ga upalim, ostavim malo nek radi.. tek onda idem dalje.. a to za tezinu.. ma kazu decki, lakse mi je poradit na sebi, ojacat sebe, nego olaksat motor, eventualno bi taj plasticni tank stavio radi hrdje koja se skupi u obicnom, a to za nazad.. stavit cu rogove, sto mi je jedan tu rekao.. ^^ mislim da ce jos bolje izgledat
 
domi24 said:
a to sta ste rekli kondicijski.. hahaha.. totalno ste u pravu.. krenuo sam ima 2 mj u teretanu.. vise za snagu idem..
kondicija je jedno a snaga je drugo. Tebi ne trebaju vježbe snage nego kondicije. Ako me razumiješ

A i mislim da ti uopće ne gledaš na težinu motora nego samo na izgled. Zato si i stavio 2 auspuha koji su duplo teži od jednoga  :bonk: a xenon na takav motor... :LOL:
 
Dado33 said:
kondicija je jedno a snaga je drugo. Tebi ne trebaju vježbe snage nego kondicije. Ako me razumiješ

A i mislim da ti uopće ne gledaš na težinu motora nego samo na izgled. Zato si i stavio 2 auspuha koji su duplo teži od jednoga  :bonk: a xenon na takav motor... :LOL:

znam sta je kondicija, sta je snaga.. kondicije imam jer trcim svakodnevno.. ali snage ne toliko, ali ce bit..

tezinu ujedno i izgled.. mislim.. skinuto je dosta onih starih njegovih plastika i preuredjen je jel.. ma izgled prije svega  :mrgreen: s tim da mu je masina odlicna.. .. a inace 2 auspuha i dodju na pocetku, nemam sta stavljat  :misli:
xenon je odlican dodatak, pa si ti misli  :0648:
 
ja takvog motora nebi puno tak lickal xenonima,pofarbal u crnu boju kao mad max spika,olaksal bi ga kolko ide ak me to vec smeta,slozil bolje podmazivanje glave,i vozil se lepo svaki dan.
 
Babylon said:
Ima li netko djelova za DR650 91g. Konkretno treba mi vizir,amortizer i retrovizori.

Imas retrovizore u Motormaniji u Velikoj Gorici, komad je 100 kn.

Njih nude kao za DR 350S , ali mislim da su isti kao i na 650.
RETROVIZOR CRN. LIJEVI DESNI




sifra:: 713.00.96




MPC: 100 Kn
 
enduro said:
Imas retrovizore u Motormaniji u Velikoj Gorici, komad je 100 kn.

Njih nude kao za DR 350S , ali mislim da su isti kao i na 650.
RETROVIZOR CRN. LIJEVI DESNI




sifra:: 713.00.96

Super! Hvala!



MPC: 100 Kn
 
Pozdrav ekipa. Planiram uzet dr-a 650 i pravit preradu od njega....pa me zanima kako stoje stvari s nabavom dijelova mašine za godišta oko 90. +/- 5g....jel se mogu naći dijelovi ili je već teže? i jesu li imali kakvih serijskih grešaka...ako da, koje su to i koja godišta su ih imala.. hvala.
 
Niksa tzr said:
Pozdrav ekipa. Planiram uzet dr-a 650 i pravit preradu od njega....pa me zanima kako stoje stvari s nabavom dijelova mašine za godišta oko 90. +/- 5g....jel se mogu naći dijelovi ili je već teže? i jesu li imali kakvih serijskih grešaka...ako da, koje su to i koja godišta su ih imala.. hvala.

Ima dijelova , ali najosjetljivije mjesto im je glava, nije podmazivanje najbolje riješeno i bude svega... Nedavno
sam kupio za jednog kolegu iz Srbije nešto dijelova sa ebaya, nije bash bio prevelik izbor, a i ta bregasta koja
je došla je bila u katastrofalnom stanju... Inače dobar motor za vozit, barem meni koliko sam probao, življi od
recimo XT600 istih godina, ali i puno lošije napravljen... A polovnjak ko polovnjak, bitno je stanje....
 
AnteK said:
Ima dijelova , ali najosjetljivije mjesto im je glava, nije podmazivanje najbolje riješeno i bude svega... Nedavno
sam kupio za jednog kolegu iz Srbije nešto dijelova sa ebaya, nije bash bio prevelik izbor, a i ta bregasta koja
je došla je bila u katastrofalnom stanju... Inače dobar motor za vozit, barem meni koliko sam probao, življi od
recimo XT600 istih godina, ali i puno lošije napravljen... A polovnjak ko polovnjak, bitno je stanje....
oke. hvala.  (y) ma snaga mi ni nije toliko bitna, samo neka traje...
 
Vidim da postoji tema o dotičnom motoru, a pošto sam nedavno postao vlasnik jednog primjerka vrijeme je da i ja okačim svog konja za trku.

Namjenjen enduro polu hard zajebanciju po dalmaciji a i okolici a možda nekad negdje drugdje.

Pozdrav !


index.php
 
Žbirac said:
Vidim da postoji tema o dotičnom motoru, a pošto sam nedavno postao vlasnik jednog primjerka vrijeme je da i ja okačim svog konja za trku.

Namjenjen enduro polu hard zajebanciju po dalmaciji a i okolici a možda nekad negdje drugdje.

Pozdrav !


index.php

Yep, ovo je novija verzija, voznija i bolje sklopljena. Super motorich.  (y)
 
Hvala !  (y)

Inače je amerikanac 2003 god, dobro ide i diže gas unatoč što na sebi ima dosta ekoloških sranja za neznam koje norme, mislim da ću to sve poskidati kad nabavim otvoreniji ispuh a onda će bit još luđi.  :mrgreen:  :021: