DR350S tema

u mom DR-u među vlasnicima se spominje jedan Branimir Presečki...

bome, prethidni vlasnici ga nisu previše pazili
bregasta pojedena, klackalice pojedene...kajla s bregaste pojela magnet...
još da je nać volje i otvorit mašinu pa da izbijem 2000 kn LB-u =P
 
jolly the roger said:
u mom DR-u među vlasnicima se spominje jedan Branimir Presečki...

bome, prethidni vlasnici ga nisu previše pazili
bregasta pojedena, klackalice pojedene...kajla s bregaste pojela magnet...
još da je nać volje i otvorit mašinu pa da izbijem 2000 kn LB-u =P
Upravo sam poslao SMS frendu kojem je prodan moj bivši motor u VŽ cca 2008.g., on ga je dosta zanemario po pitanju tehničkog održavanja (ulje iz lidla, nemijenjanje filtera i nedovoljno česta kontrola nivoa ulja)....čak je nešto navodno od neodržavanja i sj..o oko termo grupe...pa je naručio neke dijelove s Ebay....ne znam tko mu je to slagao, uglavnom bio je to "studentski" popravak. Kaže da ga je prodao nekom jelenu iz ZG koji je točno takav htio...te da nije nigdje bilo 350 za prodati već samo 600....pa mu je vjerojatno životna želja bila s tim 350 i ispunjena....Čak kaže da je lik i dao točno koliko je frend tražio.  :mrgreen:
Al to je bilo oko 2009.g. pa pitanje koliko je sličnih gazdi prošao 350 prije nego si ga kupio.
 
Sada sam motorom prosao Heinzelovom ulicom (ZG), ispred Pet shopa je bio parkiran isti motor kao moj (Boja i sve drugo je isto, ista godina proizvodnje), da su taj motor, i moj motor parkirani jedan pokraj drugog, ne bih znao koji je moj. Da li je to motor od nekog sa foruma?
 
jolly the roger said:
Samo da se upišem u temu. Jučer kupljen, ne pali. Ako netko ima dugački uski ključ 18 može ga posudit da stegnem sviječicu :mrgreen:

I tak'... prođe godina dana... i opet ništa...  :no:
DR je tada barem bio u jednom komadu, a sada polako ali sigurno ide prema ovakvom stanju:

junk-motorcycle-illinois.jpg


:no: :no:

Jesi nabavio barem taj ključ za svjećicu?  :shock:
 
jolly the roger said:
počni ti šparat...koef  10 je velik, a možda i koef 20 ulovim  :jesus:

aha, jamačno...  :shock:
nego, pričaj nam malo,  kak' ide popravljanje tenerke?  :LOL:

 
jolly the roger said:
druga tura ljimunad u tanku :jesus:

Zastiti nakon ciscenja rezervoar epoksidnom bojom ili lakom (ja sam to napravio u svome rezervoaru).



 
Jucer je bila jedna voznjica po slaboj kisi do trznog centra (kupovina hrane za psa):




Sreca je da imaju suhu podzemnu garazu.
 
Sreca da nisam motor poslao na zimski san, skoro svaki dan je neka voznjica:





 
Ma zimski san za enduro motor ne postoji.
Postoji par dana kad je predubok snijeg, prehladno ili premokro.
Samo tjeraj!
 
diesel power said:
http://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/suzuki-dr-350-oglas-16049720

skupo :misli:

onak
ako stvarno ne treba dulje vrijeme ništa taknuti i to je baš ono što želiš, onda i nije
 
meni bi dobro došla samo rama sa papirima..ako netko zna nekoga?  :smiley:
 
diesel power said:
http://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/suzuki-dr-350-oglas-16049720

skupo :misli:
Ma bježi od toga! Rama, plastike farbana, ajd plastike još mogu proći ali rama ne! Lanac do kraja dotegnut, šta ti to govori  :mrgreen:?! Koliko disk košta, 300kn :) jel to toliki problem promjeniti pa onda prodavati?
 
Nema to te kilometre. Nema ni urica ...
Disk traje puno duže od tih 26 tkm ...lanac davno pa-pa . Ruzine previše . Farbana rama ...

Nebi ja.  :nono:
 
Razmisljam da ovo kupim, nije mi potrebno, ali neka se nadje u rezervi.
Cijena mi se cini ok, vase misljenje?
http://www.subito.it/accessori-moto/suzuki-dr-350-380-kit-wiseco-treviso-144211097.htm
 
Uredio sam karburator, ocistio i stavio novu glavnu diznu, nove brtve, opruge i Oringove:


Nova i stara opruga (staru je netko skratio- odrezao komad):

Novi dijelovi:



Sve je temeljito ocisceno, stapici nakon ciscenja tijela karburatora: