Ducati 996RS by Tonci Moto

Neces mi vjerovat al sam sve preksinoc kad sam vidio temu od toma dvojio ocu li ti poslat link ili ne.  :smiley:
 
Već dugo tražim jedu fotku Foggyja, vjerojatno na startu neke utrke, vide se samo njegove lude oči u kacigi.
 
Po lucidnosti koja izbija iz njegovog pogleda vidi se ko je zaceo Crutchlova u pauzi izmedju trka superbajka (dok je vozen 600ss). :mrgreen:
 
mate said:
Već dugo tražim jedu fotku Foggyja, vjerojatno na startu neke utrke, vide se samo njegove lude oči u kacigi.

Fogarty.jpg


Sent from my V1277 using Tapatalk 2

 
Nije ovo ONAJ njegov pogled. Ovde deluje skoro  normalan. Trebao si nabaviti sliku sa Mana posto je izgubio od Hislopa i postavio tadasnji rekord. To je bilo boesno.
 
Mozda ova?  :misli: :mrgreen:

MOze se po malim slikama u kantunu saznat u cijoj sam je garazi sliko  :afro:
 
Da...

Trenutak kad je Frankijeva karijera, ili bolje receno mogucnost osvajanja naslova otisla u zaborav... Dobra stara vremena pracenja sbk na eurosportu sa 13 godina u guzici  :0648: :0648:
 
Kad vec pisemo o Fogartiju, zna li neko gde je 996rs koji je vozio Malec. Taj motor je u Srbiji bio brzi od svih cetvorocilindricnih motora u klasii iako je Malec u toku svake trke stedeo masinu i najvise par puta bio blizu blokade. Visestruki prvak drzave, istocne evrope i ucesnik wsb u Monci kad je Edvards overio svoju nadam se ne zadnju titulu u wsb.