Ducati Monster 1200

po slikama se čini a je mrvu veći nego dosadašnji trenutni monster, međuosovinski razmak sigurno je veći
 
Nije mi loš, ima nekih elemenata koji mi se više sviđaju na njemu, a ima nekih koji su mi bolji na starom. Prednji dio, retrovizori su svakako bolje riješeni na novom. Rep mi izgleda manje agresivno kaj mi se ne sviđa i premalo do izražaja dolazi cjevasti okvir. Svakako fali bijela pruga na S modelu, a za nosač tablice još nisam odlučio jel mi se sviđa. Snaga je svakako za pohvalu kao i povratak Olhinsa skup sa mogućnošču narudžbe amortizera volana te opet normalan tank. Masa me malo brine, u stvari dosta me brine.
Treba svakak vidjet uživo.
 
Girrari said:
Nije mi loš, ima nekih elemenata koji mi se više sviđaju na njemu, a ima nekih koji su mi bolji na starom. Prednji dio, retrovizori su svakako bolje riješeni na novom. Rep mi izgleda manje agresivno kaj mi se ne sviđa i premalo do izražaja dolazi cjevasti okvir. Svakako fali bijela pruga na S modelu, a za nosač tablice još nisam odlučio jel mi se sviđa. Snaga je svakako za pohvalu kao i povratak Olhinsa skup sa mogućnošču narudžbe amortizera volana te opet normalan tank. Masa me malo brine, u stvari dosta me brine.
Treba svakak vidjet uživo.
desna noga - grijanje ... ?
 
fino su napredovali za svih ovih godina al vidim rama se jos uvijek pravi od vodovodnih cijevi i boji u crveno :mrgreen:

 
Zapru said:
desna noga - grijanje ... ?

Mislim da tu ne bu problema, na starom je slično rješenje uz puno manju zaštitu pa nisam osjetil da grije.
 
Girrari said:
Nije mi loš, ima nekih elemenata koji mi se više sviđaju na njemu, a ima nekih koji su mi bolji na starom. Prednji dio, retrovizori su svakako bolje riješeni na novom. Rep mi izgleda manje agresivno kaj mi se ne sviđa i premalo do izražaja dolazi cjevasti okvir. Svakako fali bijela pruga na S modelu, a za nosač tablice još nisam odlučio jel mi se sviđa. Snaga je svakako za pohvalu kao i povratak Olhinsa skup sa mogućnošču narudžbe amortizera volana te opet normalan tank. Masa me malo brine, u stvari dosta me brine.
Treba svakak vidjet uživo.

postoji nosač tablice u Performance katalogu koji se montira pod rep  (y)
 
Girrari said:
Mislim da tu ne bu problema, na starom je slično rješenje uz puno manju zaštitu pa nisam osjetil da grije.
mislil sam zbog toga sto je grana dosta blizu koljenu .... u voznji na otvorenoj nema ni jedan problema s time, al ak negdje zapnes u gradu .... znam kak na mom tunji zna zagrijat a grane su ispod  :mrgreen:
 
DooDo said:
postoji nosač tablice u Performance katalogu koji se montira pod rep  (y)

Hehehe, znam, vec sam bil na konfiguratoru pa sam posle otisel pod hladan tus...

 
sviđa mi se :shock:


sad će me munja spržit :LOL:



Srki
 
meni su se dukci oduvijek svidjali a i sad mi se svidjaju-problem je nasto kad sam prvi put sjeo na to ceketalo..koja kanta nad kantama :mrgreen:..pa izabran je za najljepsi motor na salonu..e sad talijani izabrali talijanca..mozda ima malo stele :mrgreen:
 
il sam ja staromodan il to izgleda skoro ko onaj yamahin stvor od 1700ccm... jednostvano meni ružno. Možda će uživo biti bolje, ali izgleda ko napumpani mišić - zatvoren, skoro ko novi tuono, di je tu naked filozofija? Nema je. Čini se da je doba pravih nakeda daleko iza nas. Futurizam, kriza dizajana pomalo zahvaća i Ducati. ALi takvo vrijeme je došlo. Nadam se da će opet nakon nekog vremena netko shvatiti da je koješta otišlo u krivu krajnost pa će vratiti neku staru jednostavnopst. Možda i griješim. Vjerujem da će uživo biti ljepši, kao i svaki motor, ali k tome 145 konja na nakedu, čemu to služi? Glupost.  8) 8) 8)
 
gastajbarter said:
meni su se dukci oduvijek svidjali a i sad mi se svidjaju-problem je nasto kad sam prvi put sjeo na to ceketalo..koja kanta nad kantama :mrgreen:..pa izabran je za najljepsi motor na salonu..e sad talijani izabrali talijanca..mozda ima malo stele :mrgreen:
(y) (y) (y)
 
miro said:
Ljudi misle da je to nešto glatko ko , ko japanac. Nije. To je čvrsta, muška stvar i nije za svakoga.  8) 8) 8)
eto tebi čvrsta, muška stvar :mrgreen: ,a ja cu se drzat neceg  glatkog ko ženska koža :mrgreen:
dobar je ovaj dukac al ako vec moram na 2cil onda radje KTM :wink: