Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

:mrgreen: voooozim koliko gooood vrijeme da  :ples: svugdje, po sumi, gradu, brdu....plan za ljeto: AMBICIOZAN.  (y)
 
kaj zajebavas curku  :LOL:

nisi jos metnul nijednu sliku svojih vozila
 
nemam novih slika.. bum sutra  :jesus:
sad kad je stari sredjen sa lampama, slickovima i servisiran i kad na novom imam nove pedale  :mrgreen:
 
evo slika jednog
DSC06724.jpg
 
ma nisam mislio ono minijaturni ko na trial bajkovima al mali je.. ja imam 44.. razmisljam stavit 48 na stari za cestu, na njemu je 42

to je jedini zupcanik napred jel tak? ima i zatezac vidim.. a jbg to je makina za ono za sta je i predvidjen..  (y)
 
Jel taj bicikl za skakat po sumi ? izgleda brutalno !!!  (y) , kolko te dosa taj bajk jolly?

:slinavac:
 
Moto_Lover said:
Jel taj bicikl za skakat po sumi ? izgleda brutalno !!!  (y) , kolko te dosa taj bajk jolly?

:slinavac:
a dosao je dosta...nekad je bio vrh ponude..sama rama je u ducanu bila oko 2500 eura
 
Curka kaze:
2 pametnjakovic: :mrgreen: e sta nes imas kratke noge?










dh... hm... moram kupiti dooobru kacigu za ono sto mi je u planu ovaj vikend ako bude sunca...iako mi bajsa bas i nije za dh.
ali brdo je ful visoko i kroz sumu skroz. ima male putice i ful je lijepo.
nis kad ona bude ta tekma dodji lepo sa biciklom  8) (y)
 
jolly the roger said:
evo slika jednog
DSC06724.jpg

to je pošten stroj, iako nije baš za svakodnevno đirivanje
koliko hoda je iza?? 200mm ili više?? ono ispred je 888?? jebena vilica vozio sam je par puta radi savršeno čak nije ni toliko teška s obzirom na namjenu
 
Frane_900ss said:
evo i moje "pile"  :mrgreen:

http://www.bim-bike.hr/katalog.php?stavka=51


622 gume.. to je 28" jel? frend ima slicnog.. ti si ktm cestovnjaki su 28 uglavnom .. btw nije fora slike iz kataloga stavljat, to svi mozemo.. daj svoj  :jesus:
 
giantMC said:
622 gume.. to je 28" jel? frend ima slicnog.. ti si ktm cestovnjaki su 28 uglavnom .. btw nije fora slike iz kataloga stavljat, to svi mozemo.. daj svoj  :jesus:

budem ga sliko, nije mi se danas dalo u garaži ić  (y)

sad mi je sinula ideja jedna, dali si mogu ja kupiti set širih guma i felgi da si stavim npr kad u šumu idem, ili mi to rama nece dozvolit, bas sutra budem pogledo :misli:

 
sto se felge tice nemas frke, primit ce siru gumu.. a rama ovisi o izvedbi ali mislim da takodjer nebi trebalo bit problema.. da stavis 2.1 ti je dosta za sumu

sad nisi mi odgovoril jel je il nije 28ica.. neznam kolko izbora 28 sirokih guma imas kod nas.. nisam se nikad interesiro
 
giantMC said:
sto se felge tice nemas frke, primit ce siru gumu.. a rama ovisi o izvedbi ali mislim da takodjer nebi trebalo bit problema.. da stavis 2.1 ti je dosta za sumu

sad nisi mi odgovoril jel je il nije 28ica.. neznam kolko izbora 28 sirokih guma imas kod nas.. nisam se nikad interesiro

tokom dana cu slike stavit, nemam bas vremena sad, i budem uzput pogledo koja je sirina (y)
 
Meni su 28 pa bas trazin neke tvrde gume , ove su mi premekane...

a napumpan ih svaki put na 4 4.5 kolko i pise , probile se vec 9 puta...

al uspjesno krpane!!!  :mrgreen: