Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

kak sam planiro ic u sumu uzo sam konu i moram priznat da mi uopce nije bilo tesko po asfaltu.. drugi put kad cu ic dole na kupinecki pa napravit krug na sv.nedelju uzet cu stari sa slickovima da vidim razliku
 
giantMC said:
zbog stanke te boli rit.. to je uvijek tak.. odvozi jos dvaput i nema vise problema.. mene prvu voznju nakon zimske stanke isto boli.. to nije medjunozje, to boli bas rit ispod kosti

ma kakva stanka??
daj čitaj.
Fora je u tome kaj ove zime NISAM imao stanku, a prijašnjih zima jesam.  :misli:
možda mi se međunožje pretreniralo  :mrgreen:
 
rhythm said:
ma kakva stanka??
daj čitaj.
Fora je u tome kaj ove zime NISAM imao stanku, a prijašnjih zima jesam.  :misli:
možda mi se međunožje pretreniralo  :mrgreen:
a mozda ti se prostata povečala jer si star :mrgreen:
 
rhythm said:
ma kakva stanka??
daj čitaj.
Fora je u tome kaj ove zime NISAM imao stanku, a prijašnjih zima jesam.  :misli:
možda mi se međunožje pretreniralo  :mrgreen:


zato kaj si nepristojan pa ne citam sve kaj pise u tvojim postovima.. vidio sam 'nisam vozio nis prek zime' .. to mi je bilo dosta  8)

osim sica moze bit i polozaj.. ko zna kak se ti gnjezdis..
 
evo da dignem temu.. od danas su na krovu 2 thule nosaca  8)
 
sutra krecem u isprobavanje krovnih nosaca a onda u osvajanje moslavine  8)

naso sam konacno i karte.. sigurno cu obic garic i jelengrad a ostalo ovisi kolko ce mi zensko jos moc vrtit pedale jer za sebe se ne bojim tolko iako ne pucam od kondicije.. ak bude 30 i sutra mozda neko kupanje u jezeru padne isto hehe

http://www.moslavina-info.hr/index.php?option=com_wrapper&Itemid=130
 
jolly kad bi birao.. kod nas je cijena ista al vani je znatno jeftinije

http://www.btosports.com/Merchant2/graphics/00000007/Fox31019.jpg

ili

http://www.motostorm.it/en/details.asp?articolo=1779
 
Pozdrav svima!
Evo lagano se spremam uzet drugi bicikl, evo volia bi da je bicikla kvalitetno izvedena biciklom bi se sluzia svakodnevno , i sad se sluzin ali volia bi nesto jos kvalitetnije .

Znaci , volia bi da mi je sic mekaniji da me ne boli guzica nakon 50 km voznje kako to postici uzet novi sic ili?

(y)

Eto neke jos savjete primam.

nesto do 5000 kn a dalo bi se i za 6000 gledat  (y)

Hvala!
 
jolly the roger said:
uzmi malo tvrdji sic i biciklisticke hlace, a ne meksi sic, ako ne zelis da te guzica zaboli nakon 50-ak km :wink:
:misli: A sta je bolje na obicne hlace znaci kratke traperice recimo, jer koristim sad bicikl za sve.

Meksi ili tvrdi, znaci ide tvrdji ?
 
Moto_Lover said:
:misli: A sta je bolje na obicne hlace znaci kratke traperice recimo, jer koristim sad bicikl za sve.

Meksi ili tvrdi, znaci ide tvrdji ?
imas lijepih hlaca u koje se stavlja tzv "pelena" (tj ono podstavljeno za biciklisticke hlace) pa mozes okolo u tom vozit a da izgledas kul :mrgreen:
 
jolly the roger said:
imas lijepih hlaca u koje se stavlja tzv "pelena" (tj ono podstavljeno za biciklisticke hlace) pa mozes okolo u tom vozit a da izgledas kul :mrgreen:
:misli: Nisam potpuno skuzia, znaci obucu se biciklisticke gace, i preko njih traperice recimo?  :mrgreen:
 
Moto_Lover said:
:misli: Nisam potpuno skuzia, znaci obucu se biciklisticke gace, i preko njih traperice recimo?  :mrgreen:
ne
imaš hlače (doduše dosad sam vidio samo kratke) koje imaju ušiven džep u koji se umetne ta famozna "pelena"
potraži u turbo sportu
 
jolly the roger said:
ne
imaš hlače (doduše dosad sam vidio samo kratke) koje imaju ušiven džep u koji se umetne ta famozna "pelena"
potraži u turbo sportu
(y) potrazit cu.

Tnx.
 
da se onda preciznije izrazim.. koju rijec vezanu za ta dva 'odjevna' predmeta  :mrgreen:
 
giantMC said:
da se onda preciznije izrazim.. koju rijec vezanu za ta dva 'odjevna' predmeta  :mrgreen:
razlika izmedju foxa i ovog drugog je ista kao i izmedju opreme za americki nogomet i rugby
ak si pravi muž budeš uzeo ovu drugu, a ak si pičkica onda budeš uzeo foxa
 
pa s obzirom da smo pricali o onim d3o stitnicima za koljena u laktove onda sam gledao ovaj alpine jer nema rukave.. al tu je onda i manak stitnika na ramenima, ali ima kad pogledas pjenu skoro cijelom povrsinom.. a pitam te jer smatram da znas vise od mene a ti zajebavas  :jesus:

kad vec pricas o tome, kad je tekma.. sad za vikend jel?