Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

Frane_900ss said:
oni su jos na Limex-u :LOL: :LOL: :LOL:
Luseri , suxeri  :eek:hne:

:LOL: :LOL: :LOL:

Ps. update na temu , krstia san bajk je da njemu nije nista bilo al menije boga mi , kad san isa jutarnji diRR do marjana oko 70 80 km puta napravin , prolazin ja kroz Salonu i nasuli mi novi sljunak i tolko je dubok na nekin djelovima da je za nevirovat ... i tako ja po obicaju skocin tu tamo paf paf a kad ono na jednom spustu ima nizbrdica pa skok sa 1 m i upade prednjo kolo u sljuncic i ja letin preko volana sa preko 30 na sat pobrusia cilu podlakticu , ali sam odradia diRR ,  :mrgreen: bicikla ostala stajat ukopana nije se ni izvrnila ...
 
majle said:
pokazite...  :jesus:
Sutra , kasno je!  :mrgreen: sad cu spat .
 
Frane_900ss said:
sad bas gledam, treba mi pun qurac toga  :misli:

kaciga
bic hlace
rukavice
bisage
drzac ba bočicu i bočica
držac za mobitel
naocale
svijetlo naprijed i nazad
ona mala pumpa i zakrpi za svaki slucaj
:confused2: :confused2:


treba
ne treba
korisno
treba
ne treba
ne treba
ako dosad nemas nikakve naocalu kakav si to dalmos  :mrgreen: ajme sramote, punoljetan a nikakve cvike
treba svakako
mrzim male pumpe.. uz set za krpanje ponesi i bar 2 dodatne zracnice


btw kad velim da ti drzaci ne trebaju, stvarno ti ne trebaju.. imas bolji i isplativijih rjesenja.. ili si uzmi ruksak pa na njemu imas za mobitel i odmah zicu u uho i imas predvidjeno za vrecu s vodom najcesce 2L.. il odi u iglu sport i kupi pederusu, ima jedna sa dost mjesta a sa strane drzaci za boce.. bicikl ima dosta ogranicenu povrsinu kad je dodatna oprema u pitanju, a sve to mozes na sebi nosit.. e i zaboravio si blatobrane
 
Ako netko zna u ovim krugovima, trebala bi mi rama za cestovnjaka, specijalku, može i starije generacije - Columbus ili Reynolds cijevi, samo da nije francuska ili švicarska, veličine 52-54. Informacije na PP.
 
jolly the roger said:
dodji mi skinut onda za 10 sekundi continental slickove (y)

skupe gume se kupuju a jolly  :mrgreen: tog nema ispod 35€ komad
 
jolly the roger said:
bullshit
ja platio svoje oko 100 kn/komad :misli:

di i koje? i kad si ih kupoval?  :misli: da znam za drugi put

ja sam prosle godine kupil slick gume i continental ni najgori slick nije bil jeftin.. a kod nas uopce nisam ni naso neki izbor, uglavnom svi drze 3 ista modela polu-slick guma
 
giantMC said:
di i koje? i kad si ih kupoval?  :misli: da znam za drugi put

ja sam prosle godine kupil slick gume i continental ni najgori slick nije bil jeftin.. a kod nas uopce nisam ni naso neki izbor, uglavnom svi drze 3 ista modela polu-slick guma
jasvoje kupio u rog jomi kod petrove crkve

a odlican slick je i ritchey tomslick, imas ga u ciklo centru
 
jebem im mater ja sam gledo sva 4 ducana tam na vlaskoj (i dosta drugih u zg) i nijedan nije imao osim ona redovita 3 polu-slicka i ove tvoje al tu nisam htio osim tog nema je u 1.5 izvedbi koju sam ja uzeo..  :palacdolje:

ovo je moja, zajebal sam se nije schwalbe, po nju sam isel al je nisu imali.. uzo sam specialized nimbus 26x1.5

specialized-nimbus-tyre-33656.jpg
Nimbus.jpg
 
od 'debelih' slickova trazil sam ovu.. ima jedan lik na faxu, stalno je bajk vani tak sam ih i vidio.. al nigdje ih naso
http://www.biketiresdirect.com/pmbhkw/maxxis_hookworm_26x25_tire/pp.htm
 
giantMC said:
od 'debelih' slickova trazil sam ovu.. ima jedan lik na faxu, stalno je bajk vani tak sam ih i vidio.. al nigdje ih naso
http://www.biketiresdirect.com/pmbhkw/maxxis_hookworm_26x25_tire/pp.htm
sta ce ti tak debele gume??? :shock:
 
giantMC said:
treba
ne treba
korisno
treba
ne treba
ne treba
ako dosad nemas nikakve naocalu kakav si to dalmos  :mrgreen: ajme sramote, punoljetan a nikakve cvike
treba svakako
mrzim male pumpe.. uz set za krpanje ponesi i bar 2 dodatne zracnice


btw kad velim da ti drzaci ne trebaju, stvarno ti ne trebaju.. imas bolji i isplativijih rjesenja.. ili si uzmi ruksak pa na njemu imas za mobitel i odmah zicu u uho i imas predvidjeno za vrecu s vodom najcesce 2L.. il odi u iglu sport i kupi pederusu, ima jedna sa dost mjesta a sa strane drzaci za boce.. bicikl ima dosta ogranicenu povrsinu kad je dodatna oprema u pitanju, a sve to mozes na sebi nosit.. e i zaboravio si blatobrane


ma ne trebaju mi blatobrani... :misli:
i one biciklisticke hlace bi mi dobro dosle, jer imaju spuzvu, to mi je inace najveci problem dok se idem vozit, nakon nekog vremena mi guzica otpadne od bolova.
a naocale vec kupujem 3 godine, izbirljiv sam, nijedne mi se ne sviđaju :x :mrgreen:
 
Frane_900ss said:
ma ne trebaju mi blatobrani... :misli:
i one biciklisticke hlace bi mi dobro dosle, jer imaju spuzvu, to mi je inace najveci problem dok se idem vozit, nakon nekog vremena mi guzica otpadne od bolova.
a naocale vec kupujem 3 godine, izbirljiv sam, nijedne mi se ne sviđaju :x :mrgreen:


sramota  :mrgreen: :mrgreen:

kupi bolji sic.. (y)

imas one plasticne blatobrane kaj se brzo stave i brzo skinu.. bolje imat nego nemat
 
jolly the roger said:
sta ce ti tak debele gume??? :shock:

te sam zguglo sam zbog slike.. sad sam vidio da u linku pise 2.5, nebi tak debele uzel.. sad imam na bajku 2.3 gume traktorske..

ove slick na starom bajku su 1.5
 
X-Lite Muc Off

Finish Line Degreaser

Zanima me gdje nabaviti?


Pozdrav.  :mrgreen:

 
IgorS said:
Ako netko zna u ovim krugovima, trebala bi mi rama za cestovnjaka, specijalku, može i starije generacije - Columbus ili Reynolds cijevi, samo da nije francuska ili švicarska, veličine 52-54. Informacije na PP.
Ako mislis raditi fixie ili single speed onda su ti cijene najbolje na ebay.it

Imas brdo starih Bianchija i svega ostaloga(Colnago, Coppi itd) pa gledaj i biddaj. Cijene oko 50-100 eura  :wink:

2 Moto_Lover Kupi ivasol i petrolej, to jer sve sto ti treba  :wink:
 
Frgich said:
2 Moto_Lover Kupi ivasol i petrolej, to jer sve sto ti treba  :wink:
Tnx  :wink:

Uzea , lipo odradeno!