Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

:shock:

ovaj je doslovno kao nov, drzite mi fige  :D
 
cRuNk said:
:shock:

ovaj je doslovno kao nov, drzite mi fige  :D

Cijev sjedala je pretjerano izvučena pa ako rama zbog toga nije napukla mislim da nije loš upgrade  :wink:
 
Ne vjerujem, čiko ima oko 55 godina  :mrgreen:
 
cRuNk said:
Ne vjerujem, čiko ima oko 55 godina  :mrgreen:

Nema to veze s čikom, nego silom i polugom  :mrgreen:
 
Mislim cak da na cijevi od sica imaju oznake do koje visine ici... ne vjerujem da su oznacili tamo gdje ne treba  :mrgreen:

ali hvala na savjetu budem pogledao  (y)
 
ma cijev sjedala nije previse izvucena, tako se voze bicikli sa niskim ramama.. tako je postavljena i na mojem. a sto se tice zamjene, osim ako tvoj bicikl vrijedi 1500 eura, mislim da se isplati  (y)
 
Ne vrijedi, platio sam ga 3500kn jer je proslogodisnji model a redovna cijena mu je 4900kn  (y)

 
cRuNk said:
Ne vrijedi, platio sam ga 3500kn jer je proslogodisnji model a redovna cijena mu je 4900kn  (y)

e onda je vrijeme da predjes na nesto sa RRejs geometrijom  :mrgreen:

e da, nebi bilo lose pitati za racun i pogledati malo po dropbike-u i slicno da li je netko prijavio da mu je nestao zuckasti AMS
 
Bicikl je kupio u Svicarskoj (tako da mi jamstvo i ne znaci puno) ali cu dobiti racun  (y)

jucer sam samo malo probao i strasno, bicikl sam ide  :D
 
prvi put vidio dropbike, thx  :mrgreen: (y)
 
jolly the roger said:
o pa vama gospođo mehanika ide. samo tribologija malo šteka :mrgreen:

Ja podmazujem koliko meni treba  :mrgreen:
 
Dawg said:
Ja podmazujem koliko meni treba  :mrgreen:

to bi se sada moglo svakako protumaciti hahahah


1326910583_larry_david_reaction.gif
 
cRuNk said:
to bi se sada moglo svakako protumaciti hahahah

Je, znam da muškima treba crtati jer ste vizualni tipovi  :mrgreen:

Ako te veseli, tumači ti kako tebi paše  :wink:
 
O pa zasto ne  :mrgreen:

fork%20seal_08.jpg
 
bole said:
http://www.njuskalo.hr/mtb-bicikli/specialized-works-m5-xtr-full-suspension-oglas-5576823

iskusnjare za full suspension kako vam se ovo cini, cijena za ovaj bike ????  :misli:

oprema je odlicna (fox suspenzija, xtr oprema).. samo su kocnice bezvezne, ali to se lako proda i zamjeni.

sad vidim i da malo cudno izgledaju ovi xtr mjenjaci i pogon, evo kako izgleda novi xtr zadnji mjenjac:

P_THV024363-500x500.jpg


A i pogon mi se cini znatno stariji model od navodne starosti bicikla..

Tako da bih rekao da je netko malo slagao bicikl, cijena je mislim realna za to sve skupa..