Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

cRuNk said:
oooodlicno  (y) jel ima tak nesto barem donekle slicno u mojoj okolici?

nema toga oko broda :)

ali ima dobrih staza, jednom sam isao od podvinja do petnje, kroz sumu. gotovo cijelim putem je bilo sumskih staza, ponegdje se izbije na sljuncanu cestu, a bilo je i uspona i spusteva za usrati se u gace. rado bih stavio rutu, ali nemam pojma vise kud smo isli, vodio nas je jedan decko koji malo cesce tuda ide.
 
mislim da znam gdje je, u Podvinju skrenes desno prema Striborovoj sumi, uzbrdo... i onda sumom prema jezeru

idem sutra probati pa cu malo poslikati kako izgleda  (y)
 
Angie said:
Gle u najmanju ruku otežavaš sebi posao ;)

Svi znamo barem osnove fizike i što se događa sa trenjem ukoliko dva metala nisu premazana viskoznom tekućinom i zašto ti je teže pedalirati bez nego sa uljem na lancu  (y)

je kaj se tice toga u pravu si.. No postoje i celici koji su relativno 'samopodmazivi' tj treba im malo il nikaj podmazivanja iako sigurno od njih ne rade zupcanike i lance za bicikle.. U svakom slucaju kaj se tice teranja i zupcanika korisno je malo maziva.. No mislim kaj se tice samog lanca i njegovog funkcioniranja, ako nije ostecen, njemu podmazivanje nije potrebno..

Btw konacno slozio sve kaj imam doma na bajk i sa novim spd suzama spreman za avanture

2vd38eq.jpg
 
giantMC said:
Btw konacno slozio sve kaj imam doma na bajk i sa novim spd suzama spreman za avanture
Neš valjda za stalno ostavit ove vezice da strše ka antene na Tutnploku?  :mrgreen:
Ovo je jedno kratko, jedno dugo, I presume?  :mrgreen:

images
 
Shepa said:
Neš valjda za stalno ostavit ove vezice da strše ka antene na Tutnploku?  :mrgreen:
Ovo je jedno kratko, jedno dugo, I presume?  :mrgreen:

to je bila ideja, al isprobano jucer i nema puno smisla :mrgreen: stavit cu ih jednako

ma dok sam jos nastimavo pa ih nisam postucal :mrgreen: samo one dole na senzoru kadence i brzine jer je bilo neophodno za funkcioniranje
 
1341590378790-1eagrhxsyku1g-800-75.jpg


scott gambler
p5pb8370661.jpg


p5pb8370662.jpg


Inflatable Swedish ‘head bag’  :mrgreen: :mrgreen:  ne treba više kaciga :LOL:
1341848640310-120g3ensb4okl-800-75.jpg


specialized enduro 2013
enduro_2013-1.jpg


enduro_2013-4.jpg


enduro_2013-5.jpg
 
UUuu meni je ovaj Scott odlican  (y)
 
cRuNk said:
UUuu meni je ovaj Scott odlican  (y)

da odlican...
odmah se sjetim svoje 'kone' i kako sam je zelio drzati na zidu kao 'ukras' jednom kad se vise ne budem vozio...
a onda sam prodao motor i trebalo jos para za hondu i ode bajk...
nije mi zao sta sam kupija motor ali bajk necu nikad prezaliti  :(
 
2013 trek FuelEx 9.9
img9085.jpg


9.8(paint it neon and it will sell)
img9077.jpg


aluminijski modeli
img9095.jpg


malo drugačija geomerija i 130mm hoda(+10mm u odnosu na 2012)
 
uff kako dobro enduro izgleda.... to bum si priuštil jednog dana  :mrgreen:
 
kazu pitaj iskusnije pa ajde da probam  :mrgreen:

razmisljam o upgrade-u jer je jebena prilika.. Radi se o Cube-u AMS 110 race, dam svoj plus 4-5000kn

DJeKb.jpg



Isto dobivam racun uz njega, preostala garancija i sve ostalo. Isplati se? Prednosti, mane? Mozda netko ima slican