Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

MV kaj imas preporucit u puli i okolici? sljedeci tjedan bum dole, glumim vodica  :mrgreen: pa da znam kaj ima za vidit i kak doc tam.. osim arene, slavoluka i joyce-a  :LOL: stacioniran bum u medulinu i mobilan.. di su dobre plaze? a da imaju svakaj (birtija, kayak, pedalina, jet, svasta nesto)
 
giantMC said:
MV kaj imas preporucit u puli i okolici? sljedeci tjedan bum dole, glumim vodica  :mrgreen: pa da znam kaj ima za vidit i kak doc tam.. osim arene, slavoluka i joyce-a  :LOL: stacioniran bum u medulinu i mobilan.. di su dobre plaze? a da imaju svakaj (birtija, kayak, pedalina, jet, svasta nesto)
di god se okreneš. pogotovo oko meduljina, nema što nema tamo

a dobre plaže se ne otkrivaju fureštima, pogotovo ako postoji opasnost da memoriraju put na GPS-u :jesus:
 
jolly the roger said:
di god se okreneš. pogotovo oko meduljina, nema što nema tamo

a dobre plaže se ne otkrivaju fureštima, pogotovo ako postoji opasnost da memoriraju put na GPS-u :jesus:

(y)

bar tu kod nas ti je lako, hrpa staza je označena pogotovo u općini meduljin, naravno kamenjak je uvjek atraktivan nekome ko nije često tamo i označene su staze
sve zavisi koliko želiš pedalirati, u krugu 20km ima svašta

svaka plaža u puli ima neki beach bar iskaču ko iz paštete, pedaline isto svaka, jetove svaka druga, u premanturi ti je bolje probati windsurf ili kitesurf nego kayak :mrgreen:

evo ti neke staze ako želiš pedalirati na 40°C
http://www.adrenalina.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=6&Itemid=7

ja u zadnje vrijeme dosta i po cesti pičim pa imam par ljepih ruta gdje nema previše auta
javi se pa možemo đir :wink:
 
evo da se pohvalim...kupil sam ovog 29era
http://www.bikesport.hr/index.php/kr...l-b3-29er.html
početna cijena 5750kn, pa od prošle akcije za cash na 5400kn, pa je sadašnja akcija -30% pa to ispada ravnih 4000kn i onda nažical još 5% tak da sam ovog svog 29era (koji je ipak moj san) oko platil 3800kn (kuna sim tam) što je po meni mislim odlična cijena
Znam da mi je komponentma slabiji od 26 cola, al ovo je pojava, L veličina rame i 29er
E sad, mjerač brzine kaj preporučujeta, ebay? ili nešto drugo
Svjetla? Led pretpostavljam?
Pumpu kupil jer imam neke čudne tanke ventile
Nosač bidona kupil, sajlu za zaključavanje ( barem da ga ne može svaki klošar otpelat, razina zaštite 2 )
 
Bike je jos u autu, jucer navecer je kupljen...skinut prednji kotac, preklopljena sjedala i u gepek...nisam ga vozil jos a prvi ozbiljniji offroad ide drugi tjedan,idem na teren pod fus, 4000km po Rvackoj u 3 dana
 
Lovro Vz said:
Bike je jos u autu, jucer navecer je kupljen...skinut prednji kotac, preklopljena sjedala i u gepek...nisam ga vozil jos a prvi ozbiljniji offroad ide drugi tjedan,idem na teren pod fus, 4000km po Rvackoj u 3 dana
Biciklom?  :shock: :mrgreen:
 
desmosedici said:
Biciklom?  :shock: :mrgreen:

Sumnjam  da bi to i autom mogao,jer bi morao voziti 72h uzastopno 55,5 km/h ili ,ako recimo,odvozi pola dnevnice svaki dan,onda mu prosječna brzina mora biti 111 km/h.

Ovo drugo je izvedivo,ali nije ni lako,gledajući da nije sva hrvatska povezana autocestom.  :mrgreen:
 
Angie said:
Sumnjam  da bi to i autom mogao,jer bi morao voziti 72h uzastopno 55,5 km/h ili ,ako recimo,odvozi pola dnevnice svaki dan,onda mu prosječna brzina mora biti 111 km/h.

Ovo drugo je izvedivo,ali nije ni lako,gledajući da nije sva hrvatska povezana autocestom.  :mrgreen:
Da znam... toliko ne vozi ekipa po turovima....
Tako je napisano....pa mi čudno koji kc  :mrgreen: :misli: :shock:
 
Angie said:
Sumnjam  da bi to i autom mogao,jer bi morao voziti 72h uzastopno 55,5 km/h ili ,ako recimo,odvozi pola dnevnice svaki dan,onda mu prosječna brzina mora biti 111 km/h.

Ovo drugo je izvedivo,ali nije ni lako,gledajući da nije sva hrvatska povezana autocestom.  :mrgreen:

Aha,pardon,autom:)
2 sofera smo,u autu 24h,jedes i pijes za volanom(i spavas:)), vecinom su podrucja interesa na autoputu s obje strane ili uz autoput osim Zagreba a to je jebada od 18h,Veca briga je Dalmacija i turisti
 
Lovro Vz said:
Aha,pardon,autom:)
2 sofera smo,u autu 24h,jedes i pijes za volanom(i spavas:)), vecinom su podrucja interesa na autoputu s obje strane ili uz autoput osim Zagreba a to je jebada od 18h,Veca briga je Dalmacija i turisti
Čemu to? Koja je poanta? :shock: :misli: :misli:
 
jebemu ful je čudno imati toliki kotač napred :shock:
 
mv_agusta said:
(y)

bar tu kod nas ti je lako, hrpa staza je označena pogotovo u općini meduljin, naravno kamenjak je uvjek atraktivan nekome ko nije često tamo i označene su staze
sve zavisi koliko želiš pedalirati, u krugu 20km ima svašta

svaka plaža u puli ima neki beach bar iskaču ko iz paštete, pedaline isto svaka, jetove svaka druga, u premanturi ti je bolje probati windsurf ili kitesurf nego kayak :mrgreen:

evo ti neke staze ako želiš pedalirati na 40°C
http://www.adrenalina.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=6&Itemid=7

ja u zadnje vrijeme dosta i po cesti pičim pa imam par ljepih ruta gdje nema previše auta
javi se pa možemo đir :wink:


svakako, kad cu doc sa bajkom dole javim se za voznju.. sad sam bio samo turisticki, vodio neke ruskinje po obali..  :mrgreen:
 
o vidi vidi, nisam znala da imamo i ovu temu  :LOL: :LOL:

no, kupila si meridu crossway nekidan, vozi se vozi  :mrgreen: :mrgreen: