Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

malaga said:
jer mozda 30% voznje vozim po cesti,sve ostalo je kamenje i suma :wink:

više muke nego koristi, na tom biciklu, i za neku normalnu cross country voznju... ali dobro, sto god da te veseli  (y)
 
lb said:
više muke nego koristi, na tom biciklu, i za neku normalnu cross country voznju... ali dobro, sto god da te veseli  (y)

cuj mozda jesu malo previse traktorske gume, ali daj neki prijedlog ako mislis da ovo ne valja.

ja inace vecinom vozim po cesti ali svejedno mi ne pada na pamet stavljati neke slick ili tanke gume, pa se izdrkavati sa mjenjanjem guma kad hocu na sljeme ili nedajboze kociti prije rizola.. nego uvijek schwalbe smart sam ili wtb allterainosaurus ili slicna all round guma koja je dobra za svaki teren. tj. niti na jednom nije bas dobra, ovisi kakav si covjek  :mrgreen:
 
Cst Black Wall - ako se tako zovu... te su kod mene dosle na bicu i presretan sam. Imaju tanki gazeci sloj po srediti tako da na cesti
napumpas veci tlak i prakticki se samo po tome vozis.

Cini mi se da ih nema vise u prodaji ali pokusati cu naci sliku profila da vidis kako izgleda - pa trazi nesto slicno
 
meni su original dosle cst sirine 2.10,evo sad sta sam stavio su kenda nevegal 2.35 (y)
 
bobi said:
cuj mozda jesu malo previse traktorske gume, ali daj neki prijedlog ako mislis da ovo ne valja.

ja inace vecinom vozim po cesti ali svejedno mi ne pada na pamet stavljati neke slick ili tanke gume, pa se izdrkavati sa mjenjanjem guma kad hocu na sljeme ili nedajboze kociti prije rizola.. nego uvijek schwalbe smart sam ili wtb allterainosaurus ili slicna all round guma koja je dobra za svaki teren. tj. niti na jednom nije bas dobra, ovisi kakav si covjek  :mrgreen:

eto, i sam si napisao, nesto u stilu smart sam je dobar all-around izbor. i ne treba pretjerivati sa sirinom... 1,9-2,1 je dovoljno za XC primjenu...
 
jolly the roger said:
preseravanje
:mrgreen: ljepo je vidjet tu gumu,ali jbt to se neda vozit :mrgreen: ove moje se po cesti cuju kao lada niva :mrgreen:

btw.kakve zracnice koristite? ja sad preko ljeta probusio cetiri komada i to redom cst,continental i dvije hutchinson :mrgreen: vise ne kupujem druge,moram si ove pokrpati,a namjervam uzet dh zracnice,je da kostaju 80kn komad,al su i deblje par puta
 
malaga said:
:mrgreen: ljepo je vidjet tu gumu,ali jbt to se neda vozit :mrgreen: ove moje se po cesti cuju kao lada niva :mrgreen:

btw.kakve zracnice koristite? ja sad preko ljeta probusio cetiri komada i to redom cst,continental i dvije hutchinson :mrgreen: vise ne kupujem druge,moram si ove pokrpati,a namjervam uzet dh zracnice,je da kostaju 80kn komad,al su i deblje par puta
one za 20-30 kn
 
jolly the roger said:
one za 20-30 kn

Potpis, mislim da su cak od Kende... ne bi ih krpio za 25kn ili koliko su vec
 
Probušio jednu, kupio 2 :p

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk 2
 
malaga ako ti se tako cesto busi, za tebe je onaj sealant.. nadrukas gumu s time i busiiii
 
malaga said:
jesi u tri mjeseca probusio 4? :mrgreen:

znalo se dogoditi da u mjesec dana okinem 3-4 komada

kamenjar je jednostavno precvika i nema tu pomoći