Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

ah sutra ujutro se krece.. zagreb-samobor-okic i natrag.. bit ce to dobar dan  8)
 
vidim frane se nista nije pohvalio.. bili smo malo na izletu u subotu.. otpicili do okica.. meni ukupno 75km (+5 kaj sam se vozil u autu jer sam umro na brdu) kad sam doso doma.. par savjeta  :mrgreen: ako mislite jurit nizbrdo po cesti oko 70kmh nemojte imat 2.3 traktorske gume jer cete se ubit, ponesite jaja ukoliko zelite spec na diskovima  :mrgreen:
 
giantMC said:
vidim frane se nista nije pohvalio.. bili smo malo na izletu u subotu.. otpicili do okica.. meni ukupno 75km (+5 kaj sam se vozil u autu jer sam umro na brdu) kad sam doso doma.. par savjeta  :mrgreen: ako mislite jurit nizbrdo po cesti oko 70kmh nemojte imat 2.3 traktorske gume jer cete se ubit, ponesite jaja ukoliko zelite spec na diskovima  :mrgreen:

daj stavi onu slikicu di su te vukli sa autom  :LOL: :LOL: :LOL:
 
giantMC said:
vidim frane se nista nije pohvalio.. bili smo malo na izletu u subotu.. otpicili do okica.. meni ukupno 75km (+5 kaj sam se vozil u autu jer sam umro na brdu) kad sam doso doma.. par savjeta  :mrgreen: ako mislite jurit nizbrdo po cesti oko 70kmh nemojte imat 2.3 traktorske gume jer cete se ubit, ponesite jaja ukoliko zelite spec na diskovima  :mrgreen:
joj deeej čkomi :dobar:
 
giantMC said:
ako mislite jurit nizbrdo po cesti oko 70kmh nemojte imat 2.3 traktorske gume jer cete se ubit, ponesite jaja ukoliko zelite spec na diskovima  :mrgreen:

Hvala na upozorenju, ja sam uspjela navuci "samo" 86km/h, a kočnice...tko ih treba?  :mrgreen:
 
Ja sam uspio navuč 105 niz Sveti Duh, ali mislim da lažu brzinomjeri i to jako...  :mrgreen:
 
z-1000mk said:
Ja sam uspio navuč 105 niz Sveti Duh, ali mislim da lažu brzinomjeri i to jako...  :mrgreen:

Ne laže (toliko) GPS i frend u autu koji me je slijedio  :wink:
 
Dawg said:
Ne laže (toliko) GPS i frend u autu koji me je slijedio  :wink:

Ajde to je realno, ak imaš velika muda, ali 105...  :LOL:
 
z-1000mk said:
Ajde to je realno, ak imaš velika muda, ali 105...  :LOL:

Ma kakva muda, samo dovoljno dugu nizbrdicu i veliku želju da se što prije stigne na pivu u podnožju  8)
Da je bilo strmije i duže možda bi se i više navuklo.
 
Dawg said:
Ne laže (toliko) GPS i frend u autu koji me je slijedio  :wink:

reci jel vozis konu dawg ili ti je nick skroz slucajno isto "dawg"?!  :mrgreen:

i samo pamet u glavu s takvim brzinama na asfaltu s biciklom.. 
 
Biker686 said:
reci jel vozis konu dawg ili ti je nick skroz slucajno isto "dawg"?!   :mrgreen:

i samo pamet u glavu s takvim brzinama na asfaltu s biciklom..  

Dawg je iz nekih drugih razloga. To je možda slijedeća Kona u ergeli, a moja igračkica je (bila) CinderCone s malo jačim komponentama od serijskih. Teško je tada bilo naći ramu od 16". Sad je drapa klinac.

Misliš da je 65 po šumskom makadamu u GK pametnije?  :mrgreen:
 
Dawg said:
Hvala na upozorenju, ja sam uspjela navuci "samo" 86km/h, a kočnice...tko ih treba?  :mrgreen:

jbg uska cesta, sve neka suma, nis ne vidis po zavojima a jos puno sljunka.. kocnice cijelo vrijeme rade ili u standby-u  :mrgreen:

ubuduce ak sam na cesti idem sa cestovnjacima, s ovim sam se nagnul i skoro opal jer sam naviko na druge gume i drugi bajk
 
giantMC said:
jbg uska cesta, sve neka suma, nis ne vidis po zavojima a jos puno sljunka.. kocnice cijelo vrijeme rade ili u standby-u  :mrgreen:

ubuduce ak sam na cesti idem sa cestovnjacima, s ovim sam se nagnul i skoro opal jer sam naviko na druge gume i drugi bajk

Na spustu po cesti sa Sljemena me nijedan cestovnjak nije dobio, ne može se to mjeriti s dobrim MTB-om. Na ravnom je druga priča.  :wink:
 
Dawg said:
Na spustu po cesti sa Sljemena me nijedan cestovnjak nije dobio, ne može se to mjeriti s dobrim MTB-om. Na ravnom je druga priča.  :wink:

nisam mislio na cestovni bicikl nego na gume.. jednostavno terenske gume nemogu tako dobro drzat ni lezat
 
giantMC said:
nisam mislio na cestovni bicikl nego na gume.. jednostavno terenske gume nemogu tako dobro drzat ni lezat
za tu brzinu koju si napisao mogu držat. dokaz - ekipa se šusne po sljemenskoj cesti prema šestinama i do 100kmh
 
jolly the roger said:
za tu brzinu koju si napisao mogu držat. dokaz - ekipa se šusne po sljemenskoj cesti prema šestinama i do 100kmh

Eeeee....  8)
 
Dawg said:
Dawg je iz nekih drugih razloga. To je možda slijedeća Kona u ergeli, a moja igračkica je (bila) CinderCone s malo jačim komponentama od serijskih. Teško je tada bilo naći ramu od 16". Sad je drapa klinac.

Misliš da je 65 po šumskom makadamu u GK pametnije?  :mrgreen:

ne po makadamu vec po zemlji!  (y)

jolly the roger said:
za tu brzinu koju si napisao mogu držat. dokaz - ekipa se šusne po sljemenskoj cesti prema šestinama i do 100kmh

takvi su dokaz samo tome da na svijetu postoje uzasno velike budale da ne kazem idioti..  :x

prosle godine sam skoro zgazil majstora koji se na spustu satral u nepreglednom zavoju.. decko lezal u lokvi krvi i nije znal za sebe.. sva sreca da sam preteko netom prije 2 auta koji skoro naletili i na mene i njega..  :?

a oni na specijalkama..  za njih nemam rijeci.. s tim tankim gumicama bez ikakve zastitne opreme mene koji niz sljeme idem 80 preticu ko od sale..  :? di je tu pamet?!  njemu je dost samo jedan mali kamencic da ga na mirogoj posalje a na sljemenu hvala na pitanju šodra ima kolko volis.. 
 
Biker686 said:
takvi su dokaz samo tome da na svijetu postoje uzasno velike budale da ne kazem idioti..   :x

prosle godine sam skoro zgazil majstora koji se na spustu satral u nepreglednom zavoju.. decko lezal u lokvi krvi i nije znal za sebe.. sva sreca da sam preteko netom prije 2 auta koji skoro naletili i na mene i njega..   :?

a oni na specijalkama..  za njih nemam rijeci.. s tim tankim gumicama bez ikakve zastitne opreme mene koji niz sljeme idem 80 preticu ko od sale..   :? di je tu pamet?!  njemu je dost samo jedan mali kamencic da ga na mirogoj posalje a na sljemenu hvala na pitanju šodra ima kolko volis.. 
šuti, jer neznaš. ak je netko brži od tebe, ne znači da je idiot.