Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

Biker686 said:
pa ak je neki zavoj blizu pravog kuta onda si pomognes zadnjom kocnicom da ti guza malo pobjegne i uletis u zavoj.. sad ne znam o kakvom se zavoju radi?!  a ulazak u zavoj na motoru i biciklu nisu bas slicno.. pogotovo kroz sumu na downhillu..   :)

Nebumo pretjerivali sad...  :mrgreen:

jolly the roger said:
stvar vježbe rekao bih, meni se dešavalo suprotno :misli:

Hm, motor je teži pa lakše zadržavam putanju dok na bajsu svaki kamenčić me zanese 10-15cm, dovoljno da pređem preko ruba staze i onda se zjebem...  :neznam:
 
z-1000mk said:
Nebumo pretjerivali sad...  :mrgreen:

Hm, motor je teži pa lakše zadržavam putanju dok na bajsu svaki kamenčić me zanese 10-15cm, dovoljno da pređem preko ruba staze i onda se zjebem...  :neznam:

pa gle uvijek zadnja pomaze..  :D  malo zablokiras zadnji kotac tijelom bacis zadnji kraj tak da ti fino udje u zavoj.. nego na kakvim se gumama vozis kad te svaki kamencic za tolko hiti?!  :mrgreen:
 
skoći, valjda znaš skoćit :mrgreen: pa preletiš velike grote i onda po zadnjoj noga dolje i u bok pa kroz zavoj :mrgreen:

možda ideš prebrzo a nisi dorastao izazovu ili nemaš povjerenja u gume pa te strah nagnut bike :misli:
 
Sigurno neidem prebrzo... :mrgreen:

jel moguče da je volan prenizak pa mi je previše opterečenja na prednjem kotaču ?  :misli:
 
z-1000mk said:
Sigurno neidem prebrzo... :mrgreen:

jel moguče da je volan prenizak pa mi je previše opterečenja na prednjem kotaču ?  :misli:

stavi sliku bajka pa bumo sve vidli!  prevec je tu nepoznanica..  :mrgreen:
 
najjaci komad sigurnosne opreme a ujedno i vizualnog dodatka..  :mrgreen: vlasnika necemo imenovat

puzf.jpg
 
nis ne fali.. taj bicikl je tim dodatkom postao alfa bicikl u krdu..  :mrgreen:
 
giantMC said:
najjaci komad sigurnosne opreme a ujedno i vizualnog dodatka..  :mrgreen: vlasnika necemo imenovat

puzf.jpg

Bi volio imat takvog puža na guvernalu? :mrgreen:
 
Možda bi sio i on rinul tam da ga ne žoulja :LOL: :mrgreen:
Jesi li ti porihtal taj sic???Danas pemo na gjir do sljastičara ha?cca 40 km sim i tam ha?Naravno uz stanke za primanje kisika  :mrgreen:
 
Gigo said:
Možda bi sio i on rinul tam da ga ne žoulja :LOL: :mrgreen:
Jesi li ti porihtal taj sic???Danas pemo na gjir do sljastičara ha?cca 40 km sim i tam ha?Naravno uz stanke za primanje kisika  :mrgreen:

Danas sam službeno kod dede sa jednim gosponom  :jesus:
 
Bandit said:
Bi volio imat takvog puža na guvernalu? :mrgreen:


nego kaj.. to bi na stari bajk stavio za jarunasenje  8) sve rolerice bi bile moje
 
Koji ste vi perveznjanci!!!
Svi samo pričate a nitko se ne vozi.
Eto ja danas 25 km odvalio,popio 2 sportska gemišta i to je to, :LOL:sportski život!!Šlep do doma mi je zapalio ali nema veze stavio novo SIGMA svetlo i sve svetli ko dan!!
AJ bok  :D :jesus:
 
Kaj se niko ne vozi, danas odvalio standardnih 32 km od toga 10 tak brda. Vrijeme 1.21 pa ti vidi. Inače prošle godine odvalio 3100 km, a ove do sada  samo 1700. Inače bajs i nije nekaj Merida TFS 100  treker sa deore i 28 cola kotačima i  neki dan stavio SPD pedale i kupijo tenisice i stavio uže gume. Malo je tvrđi ali ide ko lud.
 
lemoo said:
   kako nebi valjalo...... prosao si jako dobro...
   za 500 kuna takav bici....predobro

Khm, čitati s razumijevanjem ;)