Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

giantMC said:
malo je banana sto se za vecinu tih biciklijada slabo cuje.. a ni mi ovdje dosad nismo nijednu objavili do ove ako se ne varam.. a i to na sam dan kad je definitivno prekasno.. a niti ne kuzim kakva je to biciklijada kad se moras prijavit i ogranicen broj ljudi je.. to nije biciklijada  :misli:

Moja je greška što nisam oglas stavio koji dan ranije, ispričavam se zbog toga. Čitajući ovaj topic stekao sam dojam da ovdje pišu uglavnom hardcore bikeri kojima jedna biciklijada ovog tipa ne bi bila zanimljiva. Mea culpa!

Broj učesnika nije bio ograničen, ali prethodna prijava je bila potrebna (iako ne nužno) radi logistike - klope i poklona. Ja sam se osobno prijavio na samom startu i nije bilo nikakvih problema oko toga. Btw, bilo je oko 250 učesnika, a svi osim jednog su odvozili rutu. Ovaj jedan je završio sa Šancom i slikanjem glave poslije pada na niže spomenutom spustu  :bicikler:

Moj put je iznosio ukupno 50,45 km i prošao je bez problema - uspon šumskim šodranom cestom sam uglavnom propješačio, spust sam vozio kao po jajima, što je shvatljivo jer vozim Rog Maraton, kultnu specijalku staru 26 godina ( :inlove: ), a ne neki fensi-šmensi MTB koji košta ko Svetog Petra kajgana, a vrijedi pol pizde ladne vode...

 
ma nije tvoja greska.. niko od nas se nije angazirao oko tog.. trebali bi malo svrljat stranicama klubova gdje najcesce takvih vijesti ima pa prenjet..

ma jebes hard core bajkera ak ne ode na biciklijadu.. pa u kutinu se islo vlakom na biciklijadu prosle godine, niko nije bilo tesko.. problem je sto najcesce pocinje oko 9 ujutro a ak si dalje trebas prvo doc.. al to je uvijek dobra zeka..

na biciklijadama na kojim sam bil je bilo nagrada al neovisno o broju ljudi, imas 3-5 nagrada i to je to, izvlacenje na cilju, a prijava na startu rado broja za izvlacenje i podjela u kategorije (djeca starci i tak).. klopa vec ovisi kako kad kako gdje, negdje je besplatna, al vecinom su popularne cijene, ogromni lonac graha narezani kruh i udri narode..

da sam znam mislim da bi cak i otisel.. bolje neg bit doma sa necacima.. ovak bum sad moral na jarun ic..  :mrgreen: mozda bu kakva rolerica tam


edit.. odo ja u voznju  8)
 
evo mene natrag.. zbunila me guzva na jarunu, onda sam se sjetio da je faking nedelja.. kako je divno prek tjedna kad nema guzve a ima vise zgodnih rolerica..  :mrgreen:
 
i ja sam se vratio pred koju minutu, i vidio sam 3-4 dobra primjerka ovo ostalo je tak tak :misli: :mrgreen:
isto je gužva ali me baš briga ja vozim kao i inače(manijački) pa mi svi po spisku i ostalo
usporim jedino ako djece ima
 
mi moze tko nabaviti ovakve zelene pedale po nekoj boljoj cijeni od 300 kn ?!?

toliko su na drop bike-u...
 
Dylan said:
Moj put je iznosio ukupno 50,45 km i prošao je bez problema - uspon šumskim šodranom cestom sam uglavnom propješačio, spust sam vozio kao po jajima, što je shvatljivo jer vozim Rog Maraton, kultnu specijalku staru 26 godina ( :inlove: ), a ne neki fensi-šmensi MTB koji košta ko Svetog Petra kajgana, a vrijedi pol pizde ladne vode...

I ja  (y)


 
Dylan said:
Znao sam da ćeš se javiti! (y)

Krasno je vidjeti je ovako uščuvanu i u originalnom stanju. Nažalost, ja sam morao, kao ustupak svojim godinama, kičmi i kilaži, staviti ravni (superbike :D ) upravljač i pretvoriti je u trekking bicikl.

Našao je slučajno kod cigana na otpadu prije par godina, na sreću ima puno aluminijskih dijelova pa nije istrunila, ali je vilica bila spigana pa sam morao staviti novu, a nove su i gume, lanac,sajle i sic(san marco concor presvučen crvenim velurom) i normalno palo je farbanje, na slikama se nevidi, ali boja je tamnoplavo-ljubičasta s malo perle  8)

I sad reci da nije šmensi  :mrgreen:
 
... trazim novu biciklu 19" -20", MTB  do 3000kn, za teren 40% makadam i spustanje niz brdo, a ostalo 60% asfalt.
Trazim do 3000kn, do sad sam gledao na markoprojekt webshopu neke i cini mi se ponuda ok, ali jedna koja me zainteresirala nije vise na akciji, odnosno raprodana je.
Dajte neke preporuke, ducani, modeli,... do 3000kn
 
Dylan said:
Je šmensi, al nije fensi, barem nije ovim dečecima na forumu... :mrgreen:

pa to sam vozil ko klinac, samo onu malu  :jesus: sad mi je preskupo imat specku a i nemam di metnut, stari od petka ima 3, ja imam 2 i bmx sam stricu otpelal za unuka
 
jolly the roger said:
dsg, ciklo centar, keindl sport, rog joma, ciklus, lopuh alfa

tak je.. uostalom kao sto smo i osmislili to, svi linkovi su na prvoj stranici pa klikat listat i usporedjivat do 3 soma.. vecinom je to sve isto, gledat da vilica ima sto veci hod (al mislim da do te cijene 80mm), tesko da ce imat lockout za tu cijenu la ako se nadje, i gledat da su gume 2.1 ne manje
 
http://www.intersport.com.hr/static/cms/sites/intersport.hr/hr/biciklizam/Biciklizam_hr/data/download.pdf


odmah na prvoj stranici ti je solidan za 2900 nakamura

i cini se da su sad svi gurnuli donju granicu mtb na 100mm hoda i skoro svi imaju neki oblik lockout-a.. al drugi su i skuplji..


edit..
u DSG-u ti je haro 2009 modeli na 20-25% snizenju za cash.. al ovisi sad sta sve oni smatraju cash, mi smo i na karticu na rate beskamatno dobili ko cash, ne u dsg-u istina.. dakle sve ovisi kakve dogovore oni imaju sa bankama.. treba pitat

http://www.dsg.hr/proizvod.asp?Sifra=2623
npr ovaj je u rangu cijenom nakamuri, al tu su ti onda osporavani mehanicki diskovi, jednako komentirana vilica, mjenjaci jednu stepenicu nizi.. bolji kotaci, sto je bitno..

nac neke podatke o nakamuri je gotovo svugdje nemoguce jer ih drze samo u intersportu, navodno neka francuska stranica sa forumom al jbg rijetki znaju francuski.. treba ic pogledat.. svaki bicikl moze bit dobar ili los neovisno kako se zove jer ovisi o komponentama koje se isto tako 'zovu' makar svi bicikl zovu prema imenu okvira. a treba i sjest i vidjet jel pase
 
Biciklisti, evo vam malo spama, vi bi mogli znati odgovor. :mrgreen:

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,179478.msg2719389/boardseen.html#new
 
mate said:
Biciklisti, evo vam malo spama, vi bi mogli znati odgovor. :mrgreen:

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,179478.msg2719389/boardseen.html#new
bilo koji biciklistički dućkas, ne budi lijen. nekako mi se čini da ti je najviše usput ciklus (markuševec)
 
jolly the roger said:
bilo koji biciklistički dućkas, ne budi lijen. nekako mi se čini da ti je najviše usput ciklus (markuševec)

Hrelić mu je bliže. :mrgreen:
 
Znam samo onaj u Ilici, daj još koju adresu ali da ima ovih pizdarija. Obično drže dvije, tri stvarčice i gotovo.