Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

pa sta fali sendvicima iz konzuma, 10dkg tirolske i žemlja+kila karlovačkog =)))
pa ne moramo na okić, znam da imas neke druge (manje zahtjevnije  :mrgreen: ) rute  :D
 
ma nisam rekel da ne valjaju sendvici nego da bu to 'forumsko' druzenje bilo nas dva na pivi  :mrgreen: mislim nije to lose al mislim da nisi na to mislio kad si htio forumsko
 
ja jos nisam na tom nivou da bi isel tolko uzbrdo.. al mislio sam sutra pjeske.. pa ak se dogovorimo nekaj mogu ja pjehe i u nedelju pa se nadjemo gore
 
i ja isto mislim da sam van forme za takav podhvat :mrgreen:
kako uopce idete gore? mislim, kojim putem (makadam, asvalt nesto trece?)
 
che jel ti pticica javila za kakve dijelove opet da su u opticaju?  :mrgreen: kad vec tolko po sumi vozis
 
Odite sutra na Sljeme. Vi downhil, mi uphill, svi puni gas pa tko preživi pričat će... :mrgreen:
 
CheCola said:
imam viška mjenjača odbijenih na panjevima... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

nego kaj ti treba i do koliko love


pa ja bi volio imat jos i malo vise DH orijentiran bajk a da doma dofuram jos jedan poginuo bi  :mrgreen: tak da bar ramu neku full suspension koja je 'ispala s kamiona i ostala neostecena'  :mrgreen: kolko si ti za svoju dal? (imam trenutno soma al ono ak nije nis posebno nebi volio potrosit lovu, trebam full face kacigu i kornjacu isto)

ma i biti najvise bi mi trebal jedan par hayes nine kaj su ti otisle..  :(
 
fulke (samo rame) su ti cca 2000-3000 kn, ak hoćeš nekaj normalno, mislim da su bile u opticaju neke juicy3 za 400 tinjak kuna regaj se na www.dropbike.com imaš dobru ponudu dijelova tam.
 
znaci rama bu jos malo pricekala.. ma trazim kocnice za curin bajk, stalno kuka sa ovim serijskim shimano.. bas cu bacit oko tam, mozda nadjem nesto..

i evo primjera kako bi biciklisticki susret mogao izgledat  :mrgreen: znam neke koji su bili vrlo slicni

www.youtube.com/watch?v=7P4KrdJooxk
 
e da.. u kocnice i njihove modele i to se bas i ne kuzim previse..

tam na drop-u sam naso slx (preskupo, i ne treba mi), elixir 5 i hayes nine hd (moje su hc)

http://www.dropbike.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=34755
http://www.dropbike.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=35150

sad ak sma dobro skuzio ovaj za 700 nudi i prednju i zadnju sa 3 rotora.. prvi bas nije dorecen i cini se ko da je samo jedna u pitanju.. elixir5 u brezicama u maratonu je €89.90 sa 185 rotorom (za razliku kaj svi mecu bazno 160) i jos dobis 20% natrag, al naravno to je samo jedna..

:misli: :misli: dal uopce kontaktirat ovog za elixir ak ne trazi prevec (jer mi je onda bolje otic u brezice i uzet novu) il bez razmisljanja uzet hayes9
 
giantMC said:
e da.. u kocnice i njihove modele i to se bas i ne kuzim previse..

tam na drop-u sam naso slx (preskupo, i ne treba mi), elixir 5 i hayes nine hd (moje su hc)

http://www.dropbike.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=34755
http://www.dropbike.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=35150

sad ak sma dobro skuzio ovaj za 700 nudi i prednju i zadnju sa 3 rotora.. prvi bas nije dorecen i cini se ko da je samo jedna u pitanju.. elixir5 u brezicama u maratonu je €89.90 sa 185 rotorom (za razliku kaj svi mecu bazno 160) i jos dobis 20% natrag, al naravno to je samo jedna..

:misli: :misli: dal uopce kontaktirat ovog za elixir ak ne trazi prevec (jer mi je onda bolje otic u brezice i uzet novu) il bez razmisljanja uzet hayes9


ja bi rađe zel elixira u bilo kojem pogledu....
 
Dylan said:
Danas se u Koprivnici održava biciklijada rutom koja vodi na vrh koprivničke Bilogore.
Predviđa se oko 250 sudionika, ruta je Koprivničancima 25 km (meni 45), tempo laganini, ali me zanima kako će rit izdurati jer baš nemam previše kilometara ove godine...


malo je banana sto se za vecinu tih biciklijada slabo cuje.. a ni mi ovdje dosad nismo nijednu objavili do ove ako se ne varam.. a i to na sam dan kad je definitivno prekasno.. a niti ne kuzim kakva je to biciklijada kad se moras prijavit i ogranicen broj ljudi je.. to nije biciklijada  :misli:
 
CheCola said:
ja bi rađe zel elixira u bilo kojem pogledu....


necu zurit, imam odlicne kocnice.. a iako imam nekaj hrvatskih zivotinjica nekako sam trenutno skrt ih predat nekom drugom :mrgreen: