Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

Moto_Lover said:
Ma daj u komi  :shock: jel se zove Robi?


ne..

izljev krvi u mozak, koma mjesec il kolko vec.. vec par godina rehabilitacija.. jos uvijek nema sve pokrete, vjerovatno nece ni imat.. na svu srecu ima podrsku svih i zivi normalno, zavrsio fax, radi..
 
Aha znam slican slucaj od mog rodaka rodak slicna stvar pa zato pitan , strasno , pa di je opalia u stablo ili?

 
on je na cesti opo.. taj put je bio sa specom.. i jedan jedini put kad nije imo kacigu  :(
 
giantMC said:
kolko sam ja cuo doslo je do nekih promjena.. kao trebali bi imat kacigu obavezno na cesti.. ja je imam doma, na glavi je bila jednom.. neda mi se kad idem na jarun nosit kacigu.. a za sumu bi si trebo drugu nabavit al nikak da pljunem lovu za to.. kosta ipak.. al za to mi ne treba zakon, dost mi je bratic koji je bio u komi..  :palacdolje:

to zbog frizure, ili kaj??
zakaj ne metneš tu kacigu na glavu dok se voziš na jarunu?
Možda bi onda mogal pratit Chimpu... :jesus:
 
rhythm said:
to zbog frizure, ili kaj??
zakaj ne metneš tu kacigu na glavu dok se voziš na jarunu?
Možda bi onda mogal pratit Chimpu... :jesus:


ma jebes frizuru.. kajaznam.. nemamo mi jos te navike nosit kacigu ko recimo u njemackoj di svi furaju kacige..
chimpa ju ima objesenu na volan  :jesus:

btw jel valja kaj ona kaciga koju prodajes, vidio sam jednu drugu motorhead koja mi je ok a 'jeftinjak' je
 
kaciga je sasvim ok za one koji ne misle svakodnevno gađat glavom bukve.  (y)
 
pa ne svakodnevno al dal moze spasit glavu  :mrgreen: ja gledam onaj drugi model.. u katalogu su odmah tu jedna do druge.. tvoja je x1b 50€ a ova je mexone 90€ mat crna
 
aj jolly objasni ti nama razliku izmedju cross kaciga.. po svemu sudeci na biciklu mozes furat moto kacigu al obrnuto ne.. al da cujemo.. ajde brze dok ne zaspim  (y)
 
giantMC said:
aj jolly objasni ti nama razliku izmedju cross kaciga.. po svemu sudeci na biciklu mozes furat moto kacigu al obrnuto ne.. al da cujemo.. ajde brze dok ne zaspim  (y)
neeeeee opet      :LOL:
 
giantMC said:
aj jolly objasni ti nama razliku izmedju cross kaciga.. po svemu sudeci na biciklu mozes furat moto kacigu al obrnuto ne.. al da cujemo.. ajde brze dok ne zaspim  (y)
e krivo

mx kaciga se moze furat na biciklu, al ces uskuhat u njoj nakon 5 minuta. DH kaciga je puno prozracnija, a i laksa (a skoljka nije od karbona)
 
jedan frend je furao dh kacigu usred ljeta na 37°c nakon 2min bio je sav mokar

ja sam dvaput pogodio drvo jednom sa nekih 40ak km/h uff to je bilo jebeno, i nedavno isto sam pogodio drvo ali sa možda 20ak to je bilo skoro pa bezbolno :mrgreen: ubiti ja sam se uplašio da si nisam jezik pregrizao jer sam baš nekako se u tom trenutku ugrizao za jezik, a pred par godina sam flisnuo dok sam preskakao neke stepenice i razbio zube i bradu
ali nikad nisam ništa slomio i full sam zahvalan na tome jer sam imao jebenih padova i auto me dvaput pokupio(jendom dok sam imao 12god na pješačkom i jednom dok sam imao 17 mi je oduzeo prednost a bilo nizbrdo ja uhvatio oko 50ak i paff odletio preko haube neznam ni ja kako sam sletio ali znam da sam se dobro pogulio i razbio felgu na bicikli i njemu prozor na autu
 
jolly the roger said:
e krivo

mx kaciga se moze furat na biciklu, al ces uskuhat u njoj nakon 5 minuta. DH kaciga je puno prozracnija, a i laksa (a skoljka nije od karbona)


da al DH je samo jedna disciplina di se fura cross kaciga.. zasto bi to onda bila bas DH kaciga? dakle bas gledat sam bicycle helmets.. jebemu kad meni ova mrak izgleda, za bajk sve neke sarene i uzasne..

sta nisu moto kacige atestirane na vecu brzinu udara?
 
giantMC said:
da al DH je samo jedna disciplina di se fura cross kaciga.. zasto bi to onda bila bas DH kaciga? dakle bas gledat sam bicycle helmets.. jebemu kad meni ova mrak izgleda, za bajk sve neke sarene i uzasne..

sta nisu moto kacige atestirane na vecu brzinu udara?
skuhat ce ti se glava bokte e
 
jolly the roger said:
skuhat ce ti se glava bokte e


nikakva steta  :LOL:


nis onda trazim one sixsixone kacige kaj sam ti link poslo
 
giantMC said:
inace specijalci jel nosite vi kacige?

Uvijek  8)

Nego, gdje u HR ili blizini kupiti Giro kacigu? Gledala one u Hervisu, ali su jeftileni koje cijene kao top modele i k tome stare po nekoliko godina. Tražim Animas, E2 ili Athlon model. Svašta se probalo, ali uvijek negdje žulja ili leluja tako da je za sada jedini izbor Giro zbog kalupa. Normalno, prihvaćam bilo koji prijedlog za kvalitetnu MTB kacigu, nije mi teško otići isprobati.
BTW, nisam ni znala da u blizini imam MSB dućan (zanimljiv zbog Kona, slabo se informiram o biciklima u zadnje vrijeme), a fali i dućan "Bizmark" u Aninoj koji ima i solidan servis.
 
fale sigurno jos mnogi ducani.. zato vam ljepo pise da javite pa ce se metnut na popis.. nisam ja bandic pa da sam na miljon mjesta.. znam dio ponude u zg.. ostalo se trebaj ukljucit i ljudi koji znaju druge  (y) a ne samo fali ovo fali ono.. jolly  :jesus:

btw skoro svaki ducan ima servis, to ga ne cini preporucljivim  8)


ja cestovnu imam briko, taman mi je.. al bas je i ne nosim..
 
giantMC said:
btw skoro svaki ducan ima servis, to ga ne cini preporucljivim  8)

Preporuka Bizmarkovom servisu je iz osobnog iskustva, a ako ne vjeruješ da sam picajzla po tom pitanju pitaj Chimpu  :mrgreen:

giantMC said:
ja cestovnu imam briko, taman mi je.. al bas je i ne nosim..

Znaš one "narodne": "Pametni znaju čemu služi..." i "Poslije *** nema kajanja". Meni dovoljno što učim na tuđim greškama, ne moram ih ja ponavljati  8)