Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

jessy said:
Za Božić sam si pod bor stavil novu pilu, a danas je bilo vatreno krštenje. U Intersportu je bilo bezobrazno sniženje pa nisam mogao odoliti. Uglavnom usprkos današnjem vjetru 30+ je normalna brzina. Malo je tvrd i neudoban, ali i magarac se navikne na batinu, pa bum ja i na sic, a i malo sam zahrđal od 10 mjeseca kad su bile zadnje vožnje. Bic je genesis, austrijska firma, a oprema je kompletni shimano 105.
koliko si je platio  :misli:
 
samo da si obiljezim temu jer sam si kupil bic(sto zbog kila, sto zbog uzivanja) pa da vidim kaj ima pametnog u temi. sad cu ja to pomalo od prve stranice. :mrgreen:
 
cobRRa said:
da vidim kaj ima pametnog u temi. sad cu ja to pomalo od prve stranice. :mrgreen:

ne moras se truditi  :mrgreen:
 
cobRRa said:
samo da si obiljezim temu jer sam si kupil bic(sto zbog kila, sto zbog uzivanja) pa da vidim kaj ima pametnog u temi. sad cu ja to pomalo od prve stranice. :mrgreen:
koji?  :misli:
 
cobRRa said:
znam, ali barem da pokupim korisne linkove. :wink:

onda mozes i stat odmah na prvoj  :mrgreen:

al dobro tema je jos uvijek bolja od 'iphone ubojice' 8)
 
giantMC said:
onda mozes i stat odmah na prvoj  :mrgreen:

al dobro tema je jos uvijek bolja od 'iphone ubojice' 8)


s prve sam si jos jucer stavil u favorites... pedala, biciklisticke rute u hrvatskoj i reko evo dobre i korisne teme. :LOL:
 
cobRRa said:
samo da si obiljezim temu jer sam si kupil bic(sto zbog kila, sto zbog uzivanja) pa da vidim kaj ima pametnog u temi. sad cu ja to pomalo od prve stranice. :mrgreen:

znaci sad imas prijevoz  :misli:
 
desmosedici said:
koliko si je platio  :misli:
Koštao je 6.999,00 pa su ga spustili na 5.300,00 pa je u interšportu bilo sniženje 30% na sve. Trajalo je 10 dana. Pa je nakraju ispao 3.710,00 pa još na firmu  -pdv. A kaj da ti velim još su oni meni dužni :mrgreen:
 
jessy said:
Koštao je 6.999,00 pa su ga spustili na 5.300,00 pa je u interšportu bilo sniženje 30% na sve. Trajalo je 10 dana. Pa je nakraju ispao 3.710,00 pa još na firmu  -pdv. A kaj da ti velim još su oni meni dužni :mrgreen:
  :mrgreen: :mrgreen: bicikla je ok,iako mi se ne sviđa volan kako se "lomi".
ja na fuji-u imam ultegru i 105-icu  (y)
 
cobRRa said:

imam ja jednog takvog koji skuplja pražinu u garaži. sve kao budem.... evo sutra... samo što nisam. a plaćen ko da je od suhog zlata  :mrgreen:

jesi razmislio o nečem jeftinijem za početak dok ne vidiš hoćeš li to vozat il nećeš. lako ga poslije pokloniš nekome a sebi kupiš wheelera.
 
giantMC said:
kojeg wheeler-a si zel?


pro 39. znaju li se dobre i lose strane?


Iwa said:
imam ja jednog takvog koji skuplja pražinu u garaži. sve kao budem.... evo sutra... samo što nisam. a plaćen ko da je od suhog zlata  :mrgreen:

jesi razmislio o nečem jeftinijem za početak dok ne vidiš hoćeš li to vozat il nećeš. lako ga poslije pokloniš nekome a sebi kupiš wheelera.


ma ja sam se skroz popalil. probal sam ga jedno popodne sad prije zime i odusevio me. zapustil sam se pa ce biti ugodno s korisnim. bas si gledam na e-bay-u za duge hlace s gelom za pocetak sezone. :D
 
za rekreativnog vozaca dobar.. moze off road slobodno.. dakle i za grad i za izlet.. jedino se nadam da ga nisi prevec platio.. sjecam se da je u markoprojektu bil na nekom snizenju inace cijena mu je dost visoka obzirom na opremu
 
giantMC said:
za rekreativnog vozaca dobar.. moze off road slobodno.. dakle i za grad i za izlet.. jedino se nadam da ga nisi prevec platio.. sjecam se da je u markoprojektu bil na nekom snizenju inace cijena mu je dost visoka obzirom na opremu


frend mi drzi servis za bicikle pa mi je rekel da bi trebal neke stvari napravit na njemu da bude idealan(oko 200 eurica). mislim da cu za prvu sezonu svakako sic promjenit, a dalje cu vidjet kak ce se to sve odvijat.
 
cobRRa said:
frend mi drzi servis za bicikle pa mi je rekel da bi trebal neke stvari napravit na njemu da bude idealan(oko 200 eurica). mislim da cu za prvu sezonu svakako sic promjenit, a dalje cu vidjet kak ce se to sve odvijat.

kaj buš mjenjal sic kad ga nisi ni probal praf  :misli:
zakaj to nisi sve promijenio kad si ga već kupovao na licu mjesta?
wheelera si vjerovatno uzel u ciklo centru , jer oni znaju imat dost povoljne cijene, posebno za ranija godišta.
ja kad sam svoga uzimao, lijepo sam promijenio sve kaj mi nije pasalo i to je to.)duža lulica, sic i stavio sam kompjuter).
Sic koji je bio gore sam već imao priliku probati, pa sam ga zato i mjenjao.  (y)
 
rhythm said:
kaj buš mjenjal sic kad ga nisi ni probal praf  :misli:
zakaj to nisi sve promijenio kad si ga već kupovao na licu mjesta?
wheelera si vjerovatno uzel u ciklo centru , jer oni znaju imat dost povoljne cijene, posebno za ranija godišta.
ja kad sam svoga uzimao, lijepo sam promijenio sve kaj mi nije pasalo i to je to.)duža lulica, sic i stavio sam kompjuter).
Sic koji je bio gore sam već imao priliku probati, pa sam ga zato i mjenjao.  (y)
Nekaj si malo pomešal Ciklo centar drži Konu, a Wheelera Marko projekt