Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

jessy said:
Nekaj si malo pomešal Ciklo centar drži Konu, a Wheelera Marko projekt

Ma istina  (y)
razmisljam nekaj o ciklocentru, ali sam mislil na DSG  :D
my bad
 
a sad gledam na njihovim stranicama , da ga vise ne drze.
dakle vrijeme je da kupim novi bicikl  :mrgreen:
 
Neznam dal je bilo, al u svakom slučaju dobra stvar :D.
http://www.youtube.com/user/EgoKits#p/a/u/0/S0umaCioQ1o
 
oriano said:
To sa mjenjanjem siceva je čista glupost.
Svaki sic boli dok ne dobiš žulj na guzici.

Boli, ali neki jednostavno smetaju i ne pasu, a drugi ne  :jesus:
 
borisp said:
Jučer ugazim u govno, onak jedva...  :?

Kako bi skinuo govno odem na travu i ugazim u drugo govno, al sad onak pošteno...  :misli:

Kako bi skinuo oba govna skrenuo na neki šljunak za koji se ispostavilo da samo prekriva zemlju ispod - userem bike do daske ko da sam bio full off track...  :lipotan:

Reko idem oprat bike 2 km dalje na OMV na Slavonskoj kod Coca-Cole. Al ispostavi se da tamo nemaju ručno pranje na žetone nego samo usisavače...  :2up:

Ajd sad preko mosta na pranje u Zapruđe...  :cigle:

Uglavnom stigo doma sat i pol kasnije neg što sam trebo + sad još moram i podmazivat...  :eek:pakoljut:

Tak mi i treba kad kopliciram...


odigraj bingo danas!
 
moze preporuka za ciklokompjuter? ak ste vec pisali... sory, ali ste rekli da nema nist pametnog na stranicama prije. :mrgreen:

zanima me trajnost, kvaliteta i jednostavnost funkcija, rukovanja. ne zanima me nesto djabe sa bezbroj funkcija koje necu ni koristit.

tnx. (y)
 
cobRRa said:
moze preporuka za ciklokompjuter? ak ste vec pisali... sory, ali ste rekli da nema nist pametnog na stranicama prije. :mrgreen:

zanima me trajnost, kvaliteta i jednostavnost funkcija, rukovanja. ne zanima me nesto djabe sa bezbroj funkcija koje necu ni koristit.

tnx. (y)
sigmai to najjednostavnija,kadenca( broj okretaja pedala u minuti) brzina pređeni kilometri 
 
ja bi isto dao glas sigmi, a i trelock je dobar.. i jedni i drugi sad rade bezicne i ak vozis dosta nocno gledaj modele sa pozadinskim osvjetljenjem
 
rhythm said:
Boli, ali neki jednostavno smetaju i ne pasu, a drugi ne  :jesus:


a i ekipa krivo sjedi na sicevima i uopce ne obraca paznju na polozaj sjedenja i oblik sica i onda kukaju..
 
desmosedici said:
sigmai to najjednostavnija,kadenca( broj okretaja pedala u minuti) brzina pređeni kilometri 


ima kakav odredjeni model?


giantMC said:
a i ekipa krivo sjedi na sicevima i uopce ne obraca paznju na polozaj sjedenja i oblik sica i onda kukaju..


tocno tak... ovisno o polozaju tijela na bicu ima i odredjeni sic, a i trebao bi imat rupu, ili barem utor di su testisi.
 
cobRRa said:

ima kakav odredjeni model?




tocno tak... ovisno o polozaju tijela na bicu ima i odredjeni sic, a i trebao bi imat rupu, ili barem utor di su testisi.
neznam sad napamet..pogledaj na sigminoj stranici ili odi do ciklocentra pa se s informiraj  (y)
 
 
http://www.kupujonline.hr/p/11942/g/215/rg/19/Ciklokompjuter---bezicni---SIGMA----BC-1009-STS.wshtml

pa ovaj mislim da ne bi bio los... nema svijetlo, a ja ne vidim sta ce mi. neke nocne ture necu ici radit, eventualno neka zeka od voznje.

 
borisp said:
Jučer ugazim u govno, onak jedva...  :?

Kako bi skinuo govno odem na travu i ugazim u drugo govno, al sad onak pošteno...  :misli:

Kako bi skinuo oba govna skrenuo na neki šljunak za koji se ispostavilo da samo prekriva zemlju ispod - userem bike do daske ko da sam bio full off track...  :lipotan:

Reko idem oprat bike 2 km dalje na OMV na Slavonskoj kod Coca-Cole. Al ispostavi se da tamo nemaju ručno pranje na žetone nego samo usisavače...  :2up:

Ajd sad preko mosta na pranje u Zapruđe...  :cigle:

Uglavnom stigo doma sat i pol kasnije neg što sam trebo + sad još moram i podmazivat...  :eek:pakoljut:

Tak mi i treba kad kopliciram...

Jebote, u kojem kvartu ti živiš. :shock: :misli: :mrgreen:
 
HIGHLANDER said:
Jebote, u kojem kvartu ti živiš. :shock: :misli: :mrgreen:


vu malemu selu,gde asfalta taki još nebu,gde plodne su njive i zelene šume,a krava se pase po bregu  :jesus:
 
cobRRa said:
vu malemu selu,gde asfalta taki još nebu,gde plodne su njive i zelene šume,a krava se pase po bregu   :jesus:

Pa nisam tebe pital. :jesus:
 
Da nastavimo u revijalnom tonu, a govna ostavimo za birtiju. Jel neko ima iskustva sa Velomann ciklokompjuterima. Ima ih u Keindl sportu jeftiniji su od Sigme, ali ak neko ima info iz prve ruke. :misli:
 
Frane_900ss said:
jel zna netko neku tekucinu za odmascivanje lanca, zupcanika i ostalih gluposti, planiram napravit generalku na bajku  :mrgreen:
petrolej