Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

Zlatni2001 said:
Evo da se i ja malo pohvalim :D
jucer sjedim na kavi sa frendom koji je uzeo bicikl prije par dana...pricam ja tako s njim kad mi je dao ideju da si ga i ja kupim... obisli smo par ducana medju ostalima i onaj gdje se prodaje KTM al je otpao jer mi se ni jedan nije svidio :S
otisli smo tako u ROG JOMU i cim sam ga vidio kako me gleda to je bilo to...ljubav na prvi pogled. odluka je pala istog casa na FUJI Nevada 1.0 sa hidraulickim diskovima i wireless cukicom...  :mrgreen:
jedino sto ce za koji dan ici novo su mjenjaci i mozda malo veci prednji disk ...sad su gore alivio, a zelja mi je neki deor montirat...


stavi naprijed 185mm, možeš i 203mm ali onda će ti možda "uništit" vilicu
 
prihvat za kočiona klješta na svim vilicama je isti?  dobije li se s većim diskom i "adapter" za klješta,može li se kupiti ili ga sam treba raditi?
 
josko said:
prihvat za kočiona klješta na svim vilicama je isti?  dobije li se s većim diskom i "adapter" za klješta,može li se kupiti ili ga sam treba raditi?

Adaper napravis sam sa dvije pikse :) bar u ovom mom slucaju jer je radijali prihvat celjusti...
Znaci potrebno je samo malo izmaknut celjust i stvar dela :)
 
josko said:
prihvat za kočiona klješta na svim vilicama je isti?  dobije li se s većim diskom i "adapter" za klješta,može li se kupiti ili ga sam treba raditi?


nije isti na svim


TECH_Disk_tab_type.jpg



adaptere možeš i kupiti, nisu skupi
 
kupio novu straznju bljesku nakon kaj su mi maznuli.. sutra bike i ja idemo na moreno.. bit ce isproban i edge705 i sigma evo..  8)
 
Mjenjao bih ručice mjenjača na bajcošu, imam gore sl tx50, koje bi bile za preporuku?
 


jeeeeeee kupnjom druge sigme dovrsio sam i ja svoju konfiguraciju  8) sad krenut negdje partizancit po sumama i gorama
 
recimo aproksimativno da su akumulatori pol kile svaki dok su lampe i gps ko mobitel.. zanemarivi.. aj recimo da bi sve skupa bilo kilu i pol max..
 
se tu da štelat širina snopa, ili to pokrivaju dve lampe, pa nema potrebe?

 
za evoX neznam.. al mirage evo makar zgleda ovo naborano napred ko da se okrece al nemres nikaj stimat.. lampe su pravi reflektori tak da u biti mozes normalno vozit i sa jednom.. dve su vise sminka, mali dobitak na sirini, eventualno stelanjem nagiba dobit dugo i kratko

reko bi ti da mos videt ak ti se da al moram prvo bike dopelat natrag u zg, a to bu za mjesec dana
 
jel zna netko kako se zove ona najpoznatija cesta u alpama i gdje se nalazi??? bas mi je frend pricao da su neki decki iz zagrba isli tamo na djir i zapalio sam se za to... aj ak netko zna kak se zove da to malo proucim i pripremim FUJI-ja :D  (y)
 
Zlatni2001 said:
jel zna netko kako se zove ona najpoznatija cesta u alpama i gdje se nalazi??? bas mi je frend pricao da su neki decki iz zagrba isli tamo na djir i zapalio sam se za to... aj ak netko zna kak se zove da to malo proucim i pripremim FUJI-ja :D (y)


stelvio?? ili grossglockner?? san bernardino tamo se vozi tour :misli: :misli:
 
Vjerojatno misli na Gross,najviša cesta u Europi na kojih 4 000m ako se ne varam... Ima pokoji putopis ovdje otamo,uglavnom 23/24 idem gore ako bude bilo sreće i zdravlja!!  :021: