Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

giantMC said:
pa nisam bas mislio rucno pumpat a ni na benzinskoj  :mrgreen:

znaci kod nas sve to nula bodova  :( jel neko od vas regulira svoje vilice (ako ima pneumatske) i dal osjete razlike na pojedinim terenima?

namjesti jednom, prema svojoj kilazi, u servisu koji ima original pumpu, i ne diraj... povremeno provjeriš(u servisu ili posudi pumpu) i to je to...
 
lb said:
namjesti jednom, prema svojoj kilazi, u servisu koji ima original pumpu, i ne diraj... povremeno provjeriš(u servisu ili posudi pumpu) i to je to...

(y) (y)
 
giantMC said:
si probal na chain reaction-u pogledat za lanac? oni imaju svega..

scott ima odlicne bicikle, naravno ne nabavljive u hrvatskoj, tako da ovo kaj se prodaje je meni totalni balkanjeros golf u svijetu bicikla i nebi ga nikad vozio..
on meni spada u skupinu kakvu ima i Dawg - cannondale, iphone - preserator skupina  :mrgreen: kuzis buraz ono imam novog golfa peticu sa 100 konja i scotta  :LOL: :LOL: :LOL:

obzirom da imam giant-a i konu, giant ce sad 14god na ledjima imat a vozi ko svicarski sat, a kona je isto vec ugazila 5 godina, i kako sam izuzetno zadovoljan njihovim performansama i samom cinjenicom da nikad nikakvih problema.. da kupujem novi bajk vjerovatno bi bil il giant il kona.. makar u igri bi bili jos: trek, focus, cube i tesko specialized ili ghost (jer nemam tolko para)..



...kako nema SCOTT bicikla u Hrvatskoj  :misli: Evo prije par godina kupio u turbosportu vrlo povoljno i sasvim sam zadovoljan s bikeom...  :wink:
 
Diver said:
...kako nema SCOTT bicikla u Hrvatskoj  :misli: Evo prije par godina kupio u turbosportu vrlo povoljno i sasvim sam zadovoljan s bikeom...  :wink:


mislio sam na modele tipa high octane i slicno..
kaj si to all mountain uzel? 

kad smo kod turbo sporta.. obzirom da je magma kaput.. jel giant ducan u ilici isto riknul i nema vise gianta u hrvata ili?
 
lb said:
namjesti jednom, prema svojoj kilazi, u servisu koji ima original pumpu, i ne diraj... povremeno provjeriš(u servisu ili posudi pumpu) i to je to...

(y) okej.. fala.. to bum onda nakon ljeta, sad imam u planu neko izvjesno skidanje 10ak kila natrag na normalu
 
giantMC said:
mislio sam na modele tipa high octane i slicno..
kaj si to all mountain uzel? 

kad smo kod turbo sporta.. obzirom da je magma kaput.. jel giant ducan u ilici isto riknul i nema vise gianta u hrvata ili?
afaik turbosporta u ilici nema odavno, lani je tamo bio turbo limač samo
 
jolly the roger said:
afaik turbosporta u ilici nema odavno, lani je tamo bio turbo limač samo

jolly ne mislim turbo sport tam kod vinceka i uspinjace nego novo otvoreni bike ducan, otvorili su ga pred 2god. samo giant bicikli negdje mislim kod kerempuha il uglavnom udjes negdje tak unutra
 
ja sam probnu voznju sa cliperima imo u sumi i 2 pada  :mrgreen: prvi u najvece blato, otkopco desnu nogu, pao na ljevo.. a drugi pad na drvo, izgrebo ledja malo.. onda sam se iso bacit u jezero da se operem..  :LOL: nakon tog vise nije bilo probnih voznji
 
ma ja sam glupo pao, naravno kako drugačije

na nekom klizavom kamenu na uzbrdici prednji pobjegao o počeo ja padati na desnu stranu i uspijem otkopčati lijevu nogu al desnu nikako i bum haha
 
pa da tak i ja.. vozio se sa rodjacima.. jedan otiso ljevo oko ogromne lokve vode 10cm duboke i blata, drugi ispred mene, uzbrdo i on stao pred vrh, bilo na rubu staze i nisam imo kud, stanem i ja, al noge nejdu nikam  :mrgreen: nagnem se ljevo i otkopcam desnu radi ravnoteze, al jebo ravnotezu zviznuo brze na zakopcanu ljevu  :mrgreen: potpuno isti pad
 
Kad sam ja prvi put sjeo na cestovnjaka...Svi mi govore moraš past bla bla ...
Popenjem se se na Marjanu na zastavu skroz usporim otkopčam desnu nogu...
Jebi ga kasno je ...jer miu je oslonac na lijevu..malo oderao grip ..ništa strašno...  :mrgreen: :jesus: :LOL:
 
odradio prvu utrke sa cliperima

rezime:
jedan pad, jedno bušenje gume=predzadnje mjesto :mrgreen:
e i skroz sam van forme, sramota :palacdolje:
 
ma naravno da će biti bolje, al ono nisam mislio da sam toliko van forme
zadnja 2-3 mjeseca sam jako smanjio vožnje i nevjerojatno koliko brzo gubiš kondiciju, dobro bilo bi malo bolje da nisam imao prvo trčanje 5400m isto utrka, pa onda još pedala
ubilo me :mrgreen:
 
mv_agusta said:
odradio prvu utrke sa cliperima

rezime:
jedan pad, jedno bušenje gume=predzadnje mjesto :mrgreen:
e i skroz sam van forme, sramota :palacdolje:

Danas u Šijanskoj šumi, zimska liga  :misli: