Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

giantMC said:
si probal na chain reaction-u pogledat za lanac? oni imaju svega..

scott ima odlicne bicikle, naravno ne nabavljive u hrvatskoj, tako da ovo kaj se prodaje je meni totalni balkanjeros golf u svijetu bicikla i nebi ga nikad vozio..
on meni spada u skupinu kakvu ima i Dawg - cannondale, iphone - preserator skupina  :mrgreen: kuzis buraz ono imam novog golfa peticu sa 100 konja i scotta  :LOL: :LOL: :LOL:

obzirom da imam giant-a i konu, giant ce sad 14god na ledjima imat a vozi ko svicarski sat, a kona je isto vec ugazila 5 godina, i kako sam izuzetno zadovoljan njihovim performansama i samom cinjenicom da nikad nikakvih problema.. da kupujem novi bajk vjerovatno bi bil il giant il kona.. makar u igri bi bili jos: trek, focus, cube i tesko specialized ili ghost (jer nemam tolko para)..

blage ti veze nemas o cemu pricas  (y) (y)
 
meni se od scott-a sviđa spark i trail i genius
trail i genius ima zanimljiv stražnji amortizer tj sistem, kolko je dobar u stvarnosti neznam
 
mv_agusta said:
meni se od scott-a sviđa spark i trail i genius
trail i genius ima zanimljiv stražnji amortizer tj sistem, kolko je dobar u stvarnosti neznam

meni je samo bitno da ima kolko tolko dobre karakteristike i da je dovoljno velik za mene, e sad, hoće li na njemu pisati pony ili scott i biti roze boje, sasvim mi je svejedno :wink:
 
Frane_900ss said:
meni je samo bitno da ima kolko tolko dobre karakteristike i da je dovoljno velik za mene, e sad, hoće li na njemu pisati pony ili scott i biti roze boje, sasvim mi je svejedno :wink:

(y)  (y)
 
Frane_900ss said:
meni je samo bitno da ima kolko tolko dobre karakteristike i da je dovoljno velik za mene, e sad, hoće li na njemu pisati pony ili scott i biti roze boje, sasvim mi je svejedno :wink:

to svi vele pa kupe ajfon  :mrgreen:
a uz dobre naljepnice moze pisat na bajku kaj god hoces

u svakom slucaju imas vremena, ova zima bu potrajala.. a onda se idemo vozit nekud
 
giantMC said:
to svi vele pa kupe ajfon  :mrgreen:
a uz dobre naljepnice moze pisat na bajku kaj god hoces

u svakom slucaju imas vremena, ova zima bu potrajala.. a onda se idemo vozit nekud

već sam ti rekao ako ajfon spada u skupinu koju ja tražim i ako mu je cijena na mjestu onda ću ga kupiti, makar i rozi bio, jer nemam novaca da si kupim ono što bi ja htio :mrgreen:
jedva čekam da zatopli, pa da do jaruna skoknemo, jerbo više ne idem u planine bez mjeseci fizičke spreme :mrgreen: :jesus:
 
Frane_900ss said:
već sam ti rekao ako ajfon spada u skupinu koju ja tražim i ako mu je cijena na mjestu onda ću ga kupiti, makar i rozi bio, jer nemam novaca da si kupim ono što bi ja htio :mrgreen:
jedva čekam da zatopli, pa da do jaruna skoknemo, jerbo više ne idem u planine bez mjeseci fizičke spreme :mrgreen: :jesus:


velis necemo svaki put imat srece sa 'tehnickom' podrskom hahahha
 
Vozilo se za vikend, učila sam sina tehnici vožnje po snijegu. Osim dva crna smetala koja su mi stalno naskakivala na bike bilo je čist OK. Mada su nas gledali kao svemirce, djeca se sanjkaju, a mi se spuštamo biciklima.  :mrgreen:

I definitivno trebam nove shiftere i/ili sajle, ovi reagiraju kao da su od žvake. Sad sam u nedoumici - kupiti novi bike pa se njime "prisiliti" odvoziti planirano ili se držati plana pa probati naći dijelove za stari bike, ali onda nema previše svrhe za kupovinu novog bar dvije-tri sezone. Huh!  :huh:
 
i ja sam jučer vozio po snijegu, samo sam jednom zviznuo
naletio sam na neki led i tresnuo, al nema veze bilo je super
 
Jel netko ima onaj nosač za vježbu na suhom? Da se digne cijeli zadnji kraj u zrak pavrtiš u prazno?
 
Direktor said:
Jel netko ima onaj nosač za vježbu na suhom? Da se digne cijeli zadnji kraj u zrak pavrtiš u prazno?

trenažer, nemam
977-2044-thickbox.jpg
 
Imala jedno vrijeme valjke, ali sam shvatila da bi me susjedi brzo došli linčovati da s mojim 2.3 "traktorkama" vozim doma na tome, a slickove mi vjera zabranjuje  :mrgreen:
 
da ponovim pitanje  :mrgreen: da ga se uoci..

di ima kod nas kupit ventil/pipac/nastavak za pumpanje vilica?
 
a jel ima u zloveniji ili na ebayu?.. kaj ce mi podesavauca vilica ak ju nemrem podesavat  :misli:
 
giantMC said:
a jel ima u zloveniji ili na ebayu?.. kaj ce mi podesavauca vilica ak ju nemrem podesavat  :misli:

Za vilice ti treba posebna pumpica s preciznim manometrom. Neki adapter u kombinaciji s običnom pumpom ili kompresorom na benzinskoj vodi samo jednom - reparaciji ili kupovini nove vilice  :wink:
 
pa nisam bas mislio rucno pumpat a ni na benzinskoj  :mrgreen:

znaci kod nas sve to nula bodova  :( jel neko od vas regulira svoje vilice (ako ima pneumatske) i dal osjete razlike na pojedinim terenima?