Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

Zlatni2001 said:
dobar je meni moj "golf" od bicikla buahahahhaha
nek se đoli kurci sa ovom zadnjom vilicom  :021:
sam sam rekao da je fora jer tak nes nikad nisam vidio  :shocked: :shocked: :shocked:
ako je oglas za prodaju dijelova kurčenje, onda se kurčim.
 
Zlatni2001 said:
morat cemo mi kvartovski klosari napravit neki krug negdje ak imas kakvu ideju javi :D mozemo i u kola natrpat kante pa se zaletit na neko brdo  (y)

neka me Giant pozove pa da idem sa vama, ipak sam mu pri prošlom usponu bio moralna podrška  :LOL: :LOL: :LOL:
 
jolly the roger said:
ako je oglas za prodaju dijelova kurčenje, onda se kurčim.

ma zajebavam se đoli kaj ti je :D
sta se pjenis odmah... pa vidis da su i mene napali i da sam se morao branit i rukama i nogama  :jesus:
 
Frane_900ss said:
neka me Giant pozove pa da idem sa vama, ipak sam mu pri prošlom usponu bio moralna podrška  :LOL: :LOL: :LOL:

moze ja sam ZA cim malo zatopli  (y)
sam cu morat montirat ove normalne gume jer sad imam slikove...
 
jolly the roger said:
ne seri riječka izbjeglico :jesus:

aj ne muljaj, kolko put si reko da bus ga dopelal da odemo u djir  :LOL: pa taj kramp nije sunca vidio 2 godine
 
Zlatni2001 said:
morat cemo mi kvartovski klosari napravit neki krug negdje ak imas kakvu ideju javi :D mozemo i u kola natrpat kante pa se zaletit na neko brdo  (y)


ideja se uvijek lako slozi, a realizacija dogovori u kvartu  :mrgreen: sad rute ovise o fizikaliji.. moje truplo trenutno nije bas za neke uspone, vise ove 'padove'.. ali ako je umjereno ravan teren nije mi strana ruka 50+ km
 
Frane_900ss said:
neka me Giant pozove pa da idem sa vama, ipak sam mu pri prošlom usponu bio moralna podrška  :LOL: :LOL: :LOL:


ak si metnul onaj narancasti lanac na ktm-a nejdes ti nikam s nama  :mrgreen: sminkeru  :palacdolje: :LOL: :LOL: hahah

dogovorit cemo se kad bude neka realizacija.. kakav to kramp od scotta kupujes? nekaj sam vidio da je jolly svoje inzenjerske ekspertize imao al mi se nije dalo citat  :afro:
 
Zlatni2001 said:
moze ja sam ZA cim malo zatopli  (y)
sam cu morat montirat ove normalne gume jer sad imam slikove...


i ja na svom prahistoriku za grad/jarun imam slickove i tak sam se naviknul na punu gumu i naginjanje da sam skoro zvisil kad smo frane i ja isli na zadnju voznju, odjednom mi u nagibu nema gume, jebemti ripne  :mrgreen: :mrgreen: a volan pocne plesat.. osjecal sam se ko bebac kaj uci vozit hahaha..
 
giantMC said:
ak si metnul onaj narancasti lanac na ktm-a nejdes ti nikam s nama  :mrgreen: sminkeru  :palacdolje: :LOL: :LOL: hahah

dogovorit cemo se kad bude neka realizacija.. kakav to kramp od scotta kupujes? nekaj sam vidio da je jolly svoje inzenjerske ekspertize imao al mi se nije dalo citat  :afro:

ma nisam stavio narančaste, nema ih :(
ktm mi je pre mali, tako da mi treba mi još veći.
Gledao scott-a tog, ali nekako mi scott marka baš ne sjeda, imam osjećaj da su nekvalitetni, ne znam zašto :?
 
lb said:
Evo jedne moje starinske sljike, to su bila lijepa vremena  :(

sipar1.JPG


Nakon toga preko nekoliko godina pauze, pa malo DH-a za zajebanciju...  :021:

strikoJeMrvicuPoZrakuPeljal.jpg


A zadnje 2-3 godine nista...  :(

Samobor i Sljeme  :D  I meni fale dirke ,a pogotovo u Sloveniji (y)
 
ljacmi said:
Samobor i Sljeme  :D  I meni fale dirke ,a pogotovo u Sloveniji (y)

Ovo prvo si pogodil, a ovo drugo je Buzet  :wink:
 
jolly the roger said:
nu, bar je u fokusu :jesus:

steta sto vozac taj dan bas nije bio u fokusu... al' brijem da je to do bicikla... naime kaj, ne ide karbonski nosac bidona na njega, a trebal sam si i karbonsku sic stangu namontirati...  :shock:
 
lb said:
Ak je tak, onda je ovo ili nesto u tom stilu IMHO pametniji izbor:

http://www.keindl-sport.hr/product.php?id_product=726

Ili, ak' mora biti specialized, onda neki iz Epic game...

Uh, Cannondale mi je u rangu iPhone-a i profila na Assbook-u - nećem iz principa  :mrgreen:

Ovaj Enduro mi je trenutno k'o Zlatnom njegov Fuji - sviđa mi se dizajn i boja :wink:
Ček' da izvozim planirano, a onda ćemo početi ozbiljnije razmišljati o svemu, ne trebam bike da mi stoji u garaži, niti da njime idem na kavu u lokalnu birtiju i/ili Jarun. Možda ne bude ni ovaj "Specijalac" u igri s obzirom da sam poklonik XC-a, međutim tko zna, voljela bih malo "ozbiljniju" vilicu jer mi ova zna klepiti do balčaka kad skočim s malo veće visine (Marz Z4 air, dobro napumpan za moju masu, terene i način vožnje).
 
lb said:
steta sto vozac taj dan bas nije bio u fokusu... al' brijem da je to do bicikla... naime kaj, ne ide karbonski nosac bidona na njega, a trebal sam si i karbonsku sic stangu namontirati...  :shock:

ma to ti je zato kaj pise haro  :LOL: u HR ko da pise limex
 
Frane_900ss said:
ma nisam stavio narančaste, nema ih :(
ktm mi je pre mali, tako da mi treba mi još veći.
Gledao scott-a tog, ali nekako mi scott marka baš ne sjeda, imam osjećaj da su nekvalitetni, ne znam zašto :?


si probal na chain reaction-u pogledat za lanac? oni imaju svega..

scott ima odlicne bicikle, naravno ne nabavljive u hrvatskoj, tako da ovo kaj se prodaje je meni totalni balkanjeros golf u svijetu bicikla i nebi ga nikad vozio..
on meni spada u skupinu kakvu ima i Dawg - cannondale, iphone - preserator skupina  :mrgreen: kuzis buraz ono imam novog golfa peticu sa 100 konja i scotta  :LOL: :LOL: :LOL:

obzirom da imam giant-a i konu, giant ce sad 14god na ledjima imat a vozi ko svicarski sat, a kona je isto vec ugazila 5 godina, i kako sam izuzetno zadovoljan njihovim performansama i samom cinjenicom da nikad nikakvih problema.. da kupujem novi bajk vjerovatno bi bil il giant il kona.. makar u igri bi bili jos: trek, focus, cube i tesko specialized ili ghost (jer nemam tolko para)..
 
ma nema nigdje lanca takvog, na svaki koji sam naišao je za BMX-e  :(
Ne zanima što će selo pričati o scott-u i o iphoneu, glavno da on meni dobro vozi i ima kolko tolko dobre komponente  :mrgreen:
znam samo da je ovaj scott kojeg ja mogu dobiti nije kupljen u RH nego u švicarskoj, možda oni bolje dobivaju  :mrgreen: