Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

Skoro RIP :shock:

:lolcry:

Američko-diplomatska budaletina mi oduzela pRRednost i ogrebala naljepnicu na vilici.
Diplomatski incident riješen u stilu kampanje "Volim HrvaCku". :proljece:

Iako mi je sada kada razmislim zapravo krivo jer baš imam inspiraciju za napraviti sapunicu u stilu svojedobnog Džolijevog skororipa na Prisavlju :LOL:
 
cRuNk said:
Usput vjezbam drzanje vage na zadnjem  :mrgreen:


jedna sramota.. ja to jos uvijek nisam savladao  :mrgreen: :mrgreen: istina nisam se nikad ni trudio al svejedno :palacdolje: :LOL:
 
Polako, biti ce  :mrgreen:

samo imam osjecaj da mi zadnja kocnica sve slabija i slabija... ili kak sam u vagi cesto visoko i kocim pa mi ulazi zrak u sistem  :LOL: a mozd su samo plocice legle...

lastane...  :mrgreen: sto mi je ciniti
 
cRuNk said:
Polako, biti ce  :mrgreen:

samo imam osjecaj da mi zadnja kocnica sve slabija i slabija... ili kak sam u vagi cesto visoko i kocim pa mi ulazi zrak u sistem  :LOL: a mozd su samo plocice legle...

lastane...  :mrgreen: sto mi je ciniti
e baš to sam neki dan isprobavao.sajla je mama. sa uljnim kocnicama nemogu dozirat nego odmah previse hvata i zakucava u pod,a bicikl koji ima sajle bez problema na zadnjem.a za ovo tvoje neznam na koju foru bi ti ulazio zrak i gdje? probaj odzračit
 
:misli:
Mene zanima, jel netko sreo negdje u Hr. ovakav alat, treba  al, nažalost do sada nemam spoznaja kvalitetnih
 
Hrvoje said:
Skoro RIP :shock:

:lolcry:

Američko-diplomatska budaletina mi oduzela pRRednost i ogrebala naljepnicu na vilici.
Diplomatski incident riješen u stilu kampanje "Volim HrvaCku". :proljece:

Iako mi je sada kada razmislim zapravo krivo jer baš imam inspiraciju za napraviti sapunicu u stilu svojedobnog Džolijevog skororipa na Prisavlju :LOL:

:shock: A jaja?... pardon, jaje :wink:
 
Dylan said:
:shock: A jaja?... pardon, jaje :wink:
Sve pod kontrolom, hvala na pitanju!
Udarac je bio u onu deficitarnu stranu pa nije bilo izravne opasnosti.  :mrgreen:
 
cRuNk said:
Polako, biti ce  :mrgreen:

samo imam osjecaj da mi zadnja kocnica sve slabija i slabija... ili kak sam u vagi cesto visoko i kocim pa mi ulazi zrak u sistem  :LOL: a mozd su samo plocice legle...

lastane...  :mrgreen: sto mi je ciniti


znaci da stari bajk uzmem.. tam je normalna V kocnica.. ma uzet cu ja iz podruma stari rog bmx pa cu na njemu trenirat, puno je nizi pa je lakse manevrirat sa tezistem
 
istina, jos lakse trenirati ako je blaga uzbrdica  (y)
 
ne znam jel vec tu netko spomenuo?! kog zanima... moze se prikljucit di hoce i vozit kolko hoce.

copy/paste

72h kroz Hrvatsku

--------------------------------------------------------------------------------

evo ekipa plan za ovogodišnju humanitarnu vožnju je gotov znaci vozi se Ilok-Dubrovnik, preko Zagreba i Rijeke nekih 1200km,9500mnv i plan je da se to odveze za 72h neprekidne vožnje, u grupi je u ovom trenutku preko 15 vozaca iz cijele Hrvatske, toliko o vožnji. Kao i prošle godine i ovaj put cemo pokušati organizirati i humanitarnu akciju kroz koju cemo pokušati skupiti sredstva za opremanje domova u SOS selu Ladimirevci kraj Osijeka, ekipa je vec kupila jednu perilicu koju smo dostavili za Božić, e sad dragi moji forumaši kao i prošle godine molim vašu pomoć a hvala bogu svaka nam je pomoć dobrodošla pošto sponzora nemamo a i sve što skupimo odlazi za humanitarnu akciju, zato pozivam ekipu da učestvuju u ovom humanitarnom ultramaratonu u skladu sa svojim mogucnostima i željama , da li cete voziti malo s nama da li cete nas docekati u svom gradu s čašom hladne vode ili ste u mogucnosti pomoci pri kupnji nekog aparata za gore spomenuto selo, ne ustrucavajte se dati i koji prjedlog ili savjet.

pozz biciklisticama i biciklistima ma gdje bili.

link na našu stranicu na face-u
https://www.facebook.com/pages/Bicik...13503838666851


Ilok - Osijek = 80 km 4 sata voznje od 05h do 09 h

Osijek 30 minuta pauze polazak u 9:30 - 10 h Ladimirevci 30 min pauza , 10:30 polazak za NAŠICE- Pa- Viroviticu 200 km 15:30 tu sam uracunao i 20 , 30 minuta pauza ako bude trebalo neko slikanje u VT pauza 30 min.
VT- polazak u 16 h - Bjelovar 255
Bjelovar19h - Zagreb = 340 stizemo oko 22-23 h odmaramo 2, 2:30 h

TRAJANJE 1 ETAPE OKO 20 -21h

ZG - Karlovac 395 = 03, 3:30 h idemo za Delnice 470 km stizemo oko 08 h tu je uracunato i 30,40 min pauze putem Delnice kratka pauza i idemo u Rijeku 515 km u Rijeku smo ko 10 - 11 h = pauza 2-3 h. 14h idemo za Senj 580 stizemo oko 17 h s par kratkim pauza. Sljedeci grad je Karlobag 645 km procjena dolaska oko 20h i 1h pauza i u 21h idemo u Starigrad 690 km stizemo u 23h i pravimo pauzu 30 min u 23,24 h krecemo za Zadar 735 km i dolazak u 02h odmor 3 h.

TRAJANJE 2 ETAPE OKO 28h

u 05h polazak za Sibenik 810 km 3,30 =08 - 8,30 h odmor 1h u 09,30 polazak za Split 894 km dalazak u 14,30 2h pauza 16,30 polazak za Makarsku 958 km 3,30 voznje i 3-4 h odmora putem i u Makarskoj polazak iz Makarske u okolice u 23 h

do Dubrovnika imamo 160-170 km i to budemo vozili kako znamo predvideno nekih 10h znaci u Dubrovniku smo izmedo 09 - 11 h

ovaj plan je pravljen na osnovu prosjeka od 20km/h prosjek ce u pocetku biti veci ali ce sigurno i pred kraj pasti dobro ispod 20km/h a usput sam i racunao ako dode kakvih doceka , slikanja i slicno...

ovo je otprilike čisto da se ekipa zna orijentirati.


091-333-7778 -igor toman
 
Svaka čast, to mora da su neki pofići, dnevno to je cca. 400 km, uz 20 km/h hm ne znam, nisam matematičar, al svača kast za projekt.
 
mozda bi fora bila otpratit ih od zagreba u ponoc sa trga pa svitanje docekat na bicu... naravno trerba se i vratit.
 
pa nije neki veliki prosjek, 20km/h brzina sa cestovnjakom je baš laganini vožnja
jest da se vozi užasno puno i svaka im čast treba sjediti na onom komadu plastike šta se naziva sic 20h dnevno
 
mv_agusta said:
pa nije neki veliki prosjek, 20km/h brzina sa cestovnjakom je baš laganini vožnja
jest da se vozi užasno puno i svaka im čast treba sjediti na onom komadu plastike šta se naziva sic 20h dnevno

Prosjek 20km/h nije uvijek laganini voznja  :wink: Ja kad navucem prosjek 25km/h dobro se iznojim(cojek u godinama  :mrgreen: )
 
lagano je po ravnom, al drzi ti uzbrdo prosjek 20 :mrgreen: ja trenutno mogu dva kruga oko jaruna sa prosjekom 20 do 25 :afro:
 
osijek-zg i nema baš nekih uspona :mrgreen:
ajde kroz GK i Liku će biti nešto ali opet ako idu glavnom cestom ni tamo nema nekih užasno strmih uspona

ja na 2.2, 2.3 gumama po cesti držim prosjek 23 bez problema i tako mogu odraditi 50+km

po ravnom držim 25-27 ovisno o vjetru

a ja nisam baš nešto utreniran tj zavisi sa kim se uspoređujem, znam da na cestovnjaku se može držati prosjek od cca 30km/h bez beda
 
mv_agusta said:
osijek-zg i nema baš nekih uspona :mrgreen:
ajde kroz GK i Liku će biti nešto ali opet ako idu glavnom cestom ni tamo nema nekih užasno strmih uspona

ja na 2.2, 2.3 gumama po cesti držim prosjek 23 bez problema i tako mogu odraditi 50+km

po ravnom držim 25-27 ovisno o vjetru

a ja nisam baš nešto utreniran tj zavisi sa kim se uspoređujem, znam da na cestovnjaku se može držati prosjek od cca 30km/h bez beda
ti si čudo jedno. po GK do rijeke moraš se 2put popest na sljeme, što nije bezazlena stvar.

@đajantemsi - đesi buco, sa svojom kantom sam neki dan držao 2 kruga po 30kmh, na što si spao kad ti je maksimum 25kmh :jesus:
 
nisam rekao da je lagano, samo nije toliko ekstremno
i čisto sumnjam da su se na takvu avanturu odlučili neki neutrenirani amateri poput nas ovdje

s obzirom da mi je brat u zg pa imam info iz prve ruke, to sljeme vam uopče nije nešto :jesus:
učka se meni čini zahtjevnija iz kojeg god smjera da ideš
 
jolly the roger said:
@đajantemsi - đesi buco, sa svojom kantom sam neki dan držao 2 kruga po 30kmh, na što si spao kad ti je maksimum 25kmh :jesus:


mogu frtalj kruga vozit za ovima na speckama kaj treniraju al onda riknem :LOL:

pa ja nisam nikad reko da sam u kondiciji :p stovise stalno govorim da je oslo sve u kurac i da moram sve nanovo..

a ti si zivotinja koja trenira  :jesus: dignut cu i ja tempo