Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

mv_agusta said:
evo kako izgleda od gore


ti si lud  (y) :mrgreen: ja bi se tu vrlo kontrolirano spustio, ali tocno je kak ti velis, tak osjetis svaku stepenicu prvo na prednjem onda na zadnjem jer nisu 'sinkronizirane'  :LOL:
 
giantMC said:
ti si lud  (y) :mrgreen: ja bi se tu vrlo kontrolirano spustio, ali tocno je kak ti velis, tak osjetis svaku stepenicu prvo na prednjem onda na zadnjem jer nisu 'sinkronizirane'  :LOL:

tuda se spuštam od svoje 15, tada na dva broja prevelikoj xc bicikli niš posebno od bike-a, a brže sam išao dole od sve ekipe na fr pilama
tu i tamo sam pao, ali Bože moj tako je to :mrgreen:
 
evo jedne ekstremne na kaštelu, na ove sam išao ipak sa adekvatnijim strojem



 
isprobo danas chesty za gopro.. ok je pozicija.. morat cu probat i sa drugim prihvatima i razlicitim pozicijama
 
evo jedna slikica sa današnjeg đira
lBqa2.jpg
 
Da li ima ili je netko vidio kod nas Bike & Bed na području Dalmacije?
Konkretno trebao bih smještaj na potezu Sinj-Split, možda bliže Splitu?
Da li je netko već prošao tom cestom i kakva je? Neke prepruke što vidjeti na tom dijelu
 
Tko kaže da biciklu trebaju gume  :mrgreen:
 
Otkako sam kupio bicikl auto nisam upalio  (y) napravio sam do sada oko 120km u ovih par dana i mogu vam reci da je zarazno... al vi to vec ionako znate  :mrgreen:

Za vikend najavljeno 20°C pa cu vjerojatno subotu motorom a nedjelju biciklom turu, budem i slikao usput malo ove nase sume u okolici  (y)
 
cRuNk said:
Otkako sam kupio bicikl auto nisam upalio  (y) napravio sam do sada oko 120km u ovih par dana i mogu vam reci da je zarazno... al vi to vec ionako znate  :mrgreen:

Za vikend najavljeno 20°C pa cu vjerojatno subotu motorom a nedjelju biciklom turu, budem i slikao usput malo ove nase sume u okolici  (y)

e tak sam i ja nekako napravio prosle godine na ljeto...sam sam uzeo bike na 24 rate iako sam imao toliko casha kod sebe al tocno koliko mi je rata, toliko ustedim na gorivu pa me bike prakticki nis ne kosta  (y) (y) (y)
prije sam isao do birtije autom/motorom sad na bicikl i lagano  :mrgreen:
u svakom slucaju jebena investicija!!!
 
Definitivno, i ne moram nist ustediti na njemu dovoljno mi sto se krecem a treba mi trening. Probat cu malo ozbiljnije po stazi voziti pa nece skoditi sigurno.

Usput vjezbam drzanje vage na zadnjem  :mrgreen:


Ne znam je li bilo govora prije, da li se isplati sipati ono mlijeko u gume? Tj da li stvarno pomaze kod manjih rupica ili je to samo porez na budale?  :misli:
 
Sta je ovo nije 3x okreno pedale u 5 minuta  :misli: jel to biciklizam  :LOL:
 
Mocippaldi said:
Sta je ovo nije 3x okreno pedale u 5 minuta  :misli: jel to biciklizam  :LOL:

Pa vjerujem da treba uzbrdo pedalirat  :mrgreen:
 
Dawg said:
Tko kaže da biciklu trebaju gume  :mrgreen:


bio nedavno u 'minkenu' u tehnickom muzeju.. da vidis sarenilo kotaca od bicikla, a vecina bez guma  (y)