Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

Ja se maloprije vratio s voznje, 52km prosjek 24,5 km/h  :naklon: na brzincu naravno  :cool: blatare ne vozim  :mrgreen:
 
Mocippaldi said:
Ja se maloprije vratio s voznje, 52km prosjek 24,5 km/h  :naklon: na brzincu naravno  :cool: blatare ne vozim  :mrgreen:
Šta je to? da ssamo sjediš na njoj ona toliko ide  :mrgreen:
 
danas 58km, prosjek 22

vjerojatno bi bio i manji da nisam prema marčani(blaga uzbrdica al dugačka) pratio jednu curu na cestovnjaku :D
 
mv_agusta said:
danas 58km, prosjek 22

vjerojatno bi bio i manji da nisam prema marčani(blaga uzbrdica al dugačka) pratio jednu curu na cestovnjaku :D


nisi ti pratio curu na cestovnjaku nego guzicu.. lazes ovaj napaceni narod  :LOL:

iz marcane mi je mentor.. poseban lik hahaha.. al morat cu doc ja malo upoznat xc po istri sad dok sam u rijeci, ljepo koji vikend bicikl u auto i fiju negdje u istru i furat se malo okolo po pustopoljini
 
a frajercina!!!

lako je srackat cijelu godinu....

50... 70... 100.. samo vas gledam, citam!

vozite bic ko i motor! :palacdolje:
 
cobRRa said:
a frajercina!!!

lako je srackat cijelu godinu....

50... 70... 100.. samo vas gledam, citam!

vozite bic ko i motor! :palacdolje:

De prevedi matere ti  :shock:
 
Mocippaldi said:
Ja se maloprije vratio s voznje, 52km prosjek 24,5 km/h  :naklon: na brzincu naravno  :cool: blatare ne vozim  :mrgreen:

To je dosadna strana bicikliranja  :mrgreen:

Evo,nakon dugo vremena,pošteni bajs,pokupljen polovan za 1200 kn.

Ovakav isti.

marinnorthsidetrail-399-75.jpg


Za 1200 kn polovnog kupio,inaće je 4200 novi,2 god star,većinom vožen onako pozerski.

Bilo je par stvari doduše,tipa diskovi su malčice posavijani bili(ne kritično),to sam centrirao,nisu dobro stavili headset,to ej samo prešarafljeno,i postaviop sam gore  zadnju  hidrauliku,avid juicy three,uskoro slijedi i prednja avid juicy five hidraulika.

Enivejz,vozio sam dual s njim u šumi,i bajk je milina,geometrija ovijesa je taman i mjenja smjer kao iz topa...sa orig kočnicama baš i nisam toliko zadovoljan doduše...

Što se vila tiče,premekane su,ali se iskupljuju dugačkim hodom..neke bomberice bi bolje sjele
 
Mocippaldi said:
De prevedi matere ti  :shock:

materu izostavi u konverzaciji... matere ti!

prevod... kaj ti treba prevod?! latinica, 75 str. unazad.

... i dajte vise da nekog sretnem na cesti. matere ti  ups!

 
100km/h....mislila sam da mogu i brže. Ja sam s "traktorskim" gumama išla skoro 90.
 
jolly the roger said:
kraljičin zdenac pretpostavljam :mrgreen:

Aha...i spust sa Raspadalice prema Buzetu  :mrgreen:

To po asfaltu, na makadamu "samo" oko 60-ak km/h.  8)
 
jel mogu kupit jeftin bicikl za po cesti da drzi 120 kila?  :mrgreen:
 
jolly the roger said:
Dawg said:
100km/h....mislila sam da mogu i brže. Ja sam s "traktorskim" gumama išla skoro 90.
kraljičin zdenac pretpostavljam :mrgreen:

ako "skoro 90" znaci 89, a ne 75-80, i ako si imala standardni MTB prijenos 42(ili 44)/11 , onda si trebala kalibrirati brzinomjer  :wink:
 
lb said:
kraljičin zdenac pretpostavljam :mrgreen:


ako "skoro 90" znaci 89, a ne 75-80, i ako si imala standardni MTB prijenos 42(ili 44)/11 , onda si trebala kalibrirati brzinomjer  :wink:

jedino da je baš ludo strmo i dugačko tako da nemoraš pedalirati, ali da sa standardnim prijenosom nema šanse
ja imam 44/11 i na cca 65 vrtim u prazno