Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

Dawg said:
Ne čudim se, murija uvela harač nauštrb sigurnosti. Ak' me netko i zaustavi dam mu svoj bicikl i štopam vrijeme koliko bude izdržao na prometnicama. Zadnji put je upalilo, lik odmah odustao  :mrgreen:


lazes ovaj napaceni narod  :LOL: pa na svakom policijskom vozilu isticu 'sigurnost i povjerenje'  :LOL:
 
navodno je jedan forumaš prolazio pored dinamovog stadiona prije par dana dok su panduri tjerali bicikliste na cestu. pandur je počeo mahat i derat se "stani! stani!" a forumaš bi sa svakim povikom plavca, ponesen alanfordovskom filozofijom, jače upirao u pedale  :mrgreen:
 
giantMC said:
lazes ovaj napaceni narod  :LOL: pa na svakom policijskom vozilu isticu 'sigurnost i povjerenje'  :LOL:

Je, i na plotu je pisalo "pi*ka" pa se Mujo našpranjio  :mrgreen:
 
legenda, molim sve koji su u zg da se ugledaju na njega (y)
 
Slikano u susjeda...
Nasao sam na netu koji je model,"2010 BMW M Bike",ali nisam nasao cijenu
pa me zanima kolika je cijena?
 
maRRin 06 said:
Slikano u susjeda...
Nasao sam na netu koji je model,"2010 BMW M Bike",ali nisam nasao cijenu
pa me zanima kolika je cijena?

Vjerojatno prevelika za ono što nudi, al' je to BMW pa...  :mrgreen:
 
1500€
 
To je u njemackoj, probaj ga kod nas naruciti  :mrgreen:
 
Mocippaldi said:
Da bi nabio 85 sa prenosom 53/11(to je najveci) trebas vise od 139 puta okrenut pedale u minuti. Najbolji profesionalci uspiju u Pelotonu navuc 140-150  :wink:
A kolika je Cavendishu na završnom sprintu...
ispod 200 sigurno nije...  :mrgreen: (y)
 
Shepa said:
Još ako je pogon Kymcov...
:mrgreen:


Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
E al bolje leži od tmax-a  :mrgreen:
 
:shock:

Zagrebačke vlasti osnivaju specijalce za hvatanje sve divljijih biciklista
:mrgreen: :mrgreen:

Ovakve drastične mjere morale su biti poduzete jer dosadašnje mjere novčanog kažnjavanja nisu urodile plodom već su, naprotiv, razljutile bicikliste i načinile ih još agresivnijim.

Policijska uprava zagrebačka odlučila je osnovati specijalnu jedinicu koja će se baviti isključivo hvatanjem sve agresivnijih biciklista i njihovog uklanjanja sa ulica prijestolnice, priopćeno je danas iz PUZ-a. Ovakve drastične mjere morale su biti poduzete jer dosadašnje mjere novčanog kažnjavanja nisu urodile plodom već su, naprotiv, razljutile bicikliste i načinile ih još agresivnijim. “Događa se da biciklisti ne samo vrtoglavo voze i brzinom od 15 kilometara na sat, već i prilikom vožnje gađaju jajima prometne policajce i pokazuju im srednji prst.

Očekivali smo da će se stvari urediti i bahatost prestati, ali se to, nažalost, nije desilo, te smo prisiljeni oštro djelovati”, prioćila je Policijska uprava. Iz policije preciziraju da će biciklisti biti neutralizirani na nekoliko različitih načina, kojom prilikom će se voditi računa o njihovoj, ali i sigurnosti ostalih sudionika u prometu. “Bilo je i primjedbi da policija kažnjava bicikliste zato što voze izvan biciklističkih staza iz razloga što one jednostavno ne postoje. Stoga smo odlučili i na tom planu izaći biciklistima u susret i iscrtati i urediti biciklističke staze kako bismo ih onda mogli kažnjavati zato što voze izvan postojećih biciklističkih staza“, kažu u PUZ-u. Oni nisu željeli precizirati na koje će točno načine neutralizirati bicikliste, ali je iznijet podatak da će antibiciklističku jedinicu činiti oko 300 djelatnika te da će borba protiv biciklista biti jedan od prioriteta gradskih vlasti u ovoj godini.

http://www.forum.tm/clanak/zagrebacke-vlasti-osnivaju-specijalce-za-hvatanje-sve-divljijih-biciklista-664
 
Biciklisti ne placuju poreze i osiguranja na prometala a ni gorivo ne toce  :LOL:
 
Čitao sam danas u novinama da će organizirati snajperiste i to iz redova umirovljenih branitelja i ostalih penzionera, koji će skidati bicikliste van biciklističke staze.

Naime, biciklisti su jedni od rijetkih kaj besplatno egzistiraju, ne plaćaju poreze na svoja prometala, ne troše benzin, ne plaćaju cestarine, i kao takvi su izrazito beskorisni općem društvenom dobru i nacionalnoj ekonomiji.

Ja se slažem, pitanje je samo da li će snajperisti biti dovoljno uvježbani da jednim metkom onesposobe ili dokrajče prokletog biciklista, koji, zamislite đubre mučko komunističko, mijenja svoju lokaciju sa mjesta A na mjesto B bez ikakvog plaćanja, dakle potpuno besplatno.

Mi to jednostavno ne možemo dopustiti, tako da predlažem da ih gazimo i motorima, naročito ako se radi o mlađim školovanim biciklistima koji SVJESNO oštećuju državni proračun ne plaćajući ama baš ništa za ceste i pločnike koje svakodnevno mučki koriste i raubaju.


Srki