*ebem ti da ti *ebem Istarski "Y" kad nema nijednu benzinsku

retaRRd...samo ti imaš Rovinj-Rovinjsko Selo...100km :LOL: :LOL: :LOL:
inače imaš jedva 5...al dobro 8)
 
markookram said:
straš imaš zgodnu ženu
kaj ona radi s tobom ?  :mrgreen:


pa uživam, zar mogu nešto drugo?  :misli:


oracle said:
retaRRd...samo ti imaš Rovinj-Rovinjsko Selo...100km :LOL: :LOL: :LOL:
inače imaš jedva 5...al dobro 8)


rekli ste da tražimo Putine..*jebem ti selo od 10 kuća kad ni Rovinjci ne znaju za njega...  8)
 
monstrum said:
rekli ste da tražimo Putine..*jebem ti selo od 10 kuća kad ni Rovinjci ne znaju za njega...  8)
joooj da....zaboravih da je plavuša plavuši objašnjavala :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

cmokić svima :0648:
 
oracle said:
joooj da....zaboravih da je plavuša plavuši objašnjavala :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

cmokić svima :0648:


bili smo na par kilometara kad ste nas uputili da se vratimo nazad ..  :jesus: :LOL:
 
strasilo said:
bili smo na par kilometara kad ste nas uputili da se vratimo nazad ..  :jesus: :LOL:
sve znam....bemvejac definitivno ima čudan smisao za navigaciju.... :?
 
Straš daj slijedeći put prije neg uđeš u more obavijesti lokalne Eko-udruge da opet ne misle da se kitopsina nasukala  :jesus: :jesus: :jesus: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
strasilo said:
bili smo na par kilometara kad ste nas uputili da se vratimo nazad ..  :jesus: :LOL:

ti ni u šumi ne bi naš'o drvo  :chuckel: . Kud smo ga uopće i pustili van  :misli: :misli: , al' šta 'š s njim  :censored:
 
maxo said:
:lalala: :lalala: :lalala: Samo se žališ  :mrgreen:

Zvao sam te u subotu oko podne , bit će da si se utapao negdje u moru  :mrgreen:

Kada opet dođete ću valjda imati malo više vemena nego sada pa ćemo :bananapivo: :klopa: :bananapivo:


utapao sam se.... nego šta....  :mrgreen: :mrgreen:


Ma ništa se ti ne brini ...  (y) (y)  ja sam bio na godišnjem, ti nisi .. ;) bit će prilike  .... a i ovo što smo se našli ja bilo sasvim ugodna ekipa...  (y) (y)
 
lone-wolf said:
Straš daj slijedeći put prije neg uđeš u more obavijesti lokalne Eko-udruge da opet ne misle da se kitopsina nasukala  :jesus: :jesus: :jesus: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:


e kad mi to ti kažeš, onda se zaista moram zapitati .... :lolcry:
 
markookram said:
straš imaš zgodnu ženu
kaj ona radi s tobom ?  :mrgreen:

Nakon nekoliko puta naučio je izabrat  (y) , a ona je taj dan kapala u oči kod doktora pa nije dobro vid'la  :sadblinky: :sadblinky: a poslje je bilo 2 late  :police: :police:
 
markookram said:
straš imaš zgodnu ženu
kaj ona radi s tobom ?  :mrgreen:


sve .....  :mrgreen: :mrgreen:


što ću kad sam lijep, pametan, zanimljiv, duhovit, spretan ...... ustvari, kad bolje razmislim, u riječniku pod opis riječi "savršen" piše moje ime ...  8) 8)
 
strasilo said:
sve .....  :mrgreen: :mrgreen:


što ću kad sam lijep, pametan, zanimljiv, duhovit, spretan ...... ustvari, kad bolje razmislim, u riječniku pod opis riječi "savršen" piše moje ime ...  8) 8)
ok....ne pretjeruj :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
strasilo said:
sve .....  :mrgreen: :mrgreen:


što ću kad sam lijep, pametan, zanimljiv, duhovit, spretan ...... ustvari, kad bolje razmislim, u riječniku pod opis riječi "savršen" piše moje ime ...  8) 8)

... i tvoja slika  :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:
 
Fino je bilo za citat i gledat  :mrgreen:
GZ strasko :)
 

Procitao sam putopis - odlicno. (y)

Sto se vatrometa tice - ove godine je bio dosta losiji nego ranijih godina, a i u Glasu Istre od dan nakon je pisalo da je netko nesto sj3bao, jer zbog tehnickih razloga nisu mogli ispaliti dio raketa (tako nesto - nisam citao detalje). :mrgreen:

Sto se RV Sela tice - mogli ste navratiti tamo u Lucky Bar - odlicno je. Uvijek kada sam u blizini tamo popijem kafe, cesto naravno sa BMW-om i Oracle. (y) Stvarno nije tesko za naci, neznam kako ste falili. :misli: :mrgreen:
 
bili smo u Lucky baru...... Lucky je valjda dobio ime po tome što moraš imati sreće da ga nađeš ...  :LOL: :LOL:


Iz arene je vatromet izgledao sasvim OK ... neznam kao je izgledao izvana...  (y)