ELEFANTENTREFFEN -izazov za prave avanturiste ili...

Status
Not open for further replies.
Javili se iz Ptuja, cesta ok, vrijeme ok, jedino nesto serafaju po Suzukiju, samo ne znam kojem  :misli:

A motori s kojima su krenuli BMW R60, BMW 1200 GS, Hornet 600, stari R i GSX 750 EF 8)
 
darkofj said:
Definitivno krećem oko 12, može padati bilo šta.......

Sretan put Darko i ostali!!! ja sa svojim motorinom nemogu ni u snu(preširoke su gume i kliže se pri samoj pomisli na snijeg).
Možda složim nešto za nagodinu sa skijama od ostatka voznog parka :mrgreen: (y)
 
Iwa said:
jesu to sanjke gore na bmw-u ?  :shock:  :lolcry:
Jesu, jesu...! :LOL: Svaka cast ekipa! (y)
Zeljno ocekujem izvijesce i jos jednom - sretan put!
KAMENI DJ said:
Sretan put Darko i ostali!!! ja sa svojim motorinom nemogu ni u snu(preširoke su gume i kliže se pri samoj pomisli na snijeg).
Možda složim nešto za nagodinu sa skijama od ostatka voznog parka :mrgreen: (y)
Pa i neki na ovim slikama imaju takve gume! :jesus: (Moram te malo... :mrgreen:)
 
vidim da se i darko odlucil na pokret...pa sretno svima i cekamo slikice da vidimo kak ste se uspjeli zagrijati :shock:
 
Stigli su do Haag-a am nesto :mrgreen:, spavaju u hotelcicu i sutra jos imaju cca 80 km do susreta!
Nije bas bilo toplo  :LOL: Riknuo je bio sinjski R, pocupale se neke zice, ali su rjesili..
Zahvaljuju na ljepim zeljama!
 
maala said:
Stigli su do Haag-a am nesto :mrgreen:, spavaju u hotelcicu i sutra jos imaju cca 80 km do susreta!
Nije bas bilo toplo  :LOL: Riknuo je bio sinjski R, pocupale se neke zice, ali su rjesili..
Zahvaljuju na ljepim zeljama!

Haag am Hausruck :)

Labas salje pozdrave
 
Stigli su u kamp i smjestili se. Ne znam jel me zakoniti mulja, ali veli da je suncano i 10 stupnjeva 8)
 
Gato said:
Pa i neki na ovim slikama imaju takve gume! :jesus: (Moram te malo... :mrgreen:)

Ma to se samo slikali sa ovim a nakon toga premontirali čepare :mrgreen: :jesus:
 
KAMENI DJ said:
Ma to se samo slikali sa ovim a nakon toga premontirali čepare :mrgreen: :jesus:
A Labas stavio one ekserace koje je napravio u Indiji! :LOL:
Btw, ajmo izvjesce! Sta se desava "on d fejs of d plejs" u Bavarskoj? :misli:
 
Stigao kući sada u 17.00. Rastao se sa ekipom u Ptuju. Sve je bili savršeno. I hladno , i snijeg, i puno doživljaja.... Slikice za dan-dva!
 
tteeaa said:
vidim da se i darko odlucil na pokret...pa sretno svima i cekamo slikice da vidimo kak ste se uspjeli zagrijati :shock:
Ja sam se odlučio na pokret još prije godinu dana. Isto tako sam se odlučio već sada za pokret u siječnju 2010. Naravno, ako će to radi vremena biti moguće. A vremenska prognoza ove godine pokazivala je suprotno!
 
Status
Not open for further replies.