ELEFANTENTREFFEN -izazov za prave avanturiste ili...

Status
Not open for further replies.
darkofj said:
Nije problem. Kaj se tiće prognoze, u Njemačkoj-Bavarskoj predviđen je snijeg i hladno, a ne ljetne temperature!
Ovo ljetne je stavljeno pod navodnike zato što po prognozi neće biti hladnije od -5.. Pih! :mrgreen: Dnevne max. do +3o C. Ako ništa neće padati, to će onda biti " piece of cake "  :konjic:

Jel´ ti na kraju ideš ili ne?
 
Evo najave na portalu...

http://www.motori.hr/slijedeeg_vikenda_poinje_53_elefantentereffen_3074.html
 
kober said:
Evo najave na portalu...

http://www.motori.hr/slijedeeg_vikenda_poinje_53_elefantentereffen_3074.html
Fakat, nisam niti gledao.. Alal mu vera!  :LOL:
 
Za taj put treba imati muda  (y)
Ajd hladnoca je ok. Ali najgore je voziti kad snijeg pada, cesta je skliska, kroz vizir ništa ne vidiš, sav se namočiš.
 
Zlatko said:
Ovo ljetne je stavljeno pod navodnike zato što po prognozi neće biti hladnije od -5.. Pih! :mrgreen: Dnevne max. do +3o C. Ako ništa neće padati, to će onda biti " piece of cake "  :konjic:

Jel´ ti na kraju ideš ili ne?
Pa idem, osim ako ne bude baš onako kako sam spomenuo!
 
darkofj said:
Pa idem, osim ako ne bude baš onako kako sam spomenuo!
Pa to te ja pitam... (y)

2 Ante: Bio sam kod Šepića jučer u prolazu, rekao je da bi ovih dana trebao i tvoj kombinezon stići.. (y)
 
Zlatko said:
Pa to te ja pitam... (y)

2 Ante: Bio sam kod Šepića jučer u prolazu, rekao je da bi ovih dana trebao i tvoj kombinezon stići.. (y)

Zovem ga svaki dan, da slučajno ne zaboravi, kombinezon je u Sloveniji sutra bi trebao biti kod njih.

Kad vi planirate startati. :?:
 
anterr said:
Zovem ga svaki dan, da slučajno ne zaboravi, kombinezon je u Sloveniji sutra bi trebao biti kod njih.

Kad vi planirate startati. :?:
U četvrtak 29. 01., zora međa! :mrgreen: Krenuli bi što ranije, tako da stignemo u Haag am Hausruck do mraka! Ne znam kada Darko planira krenuti, ali mi bi se mogli naći na nekoj benzinskoj na autoputu prema Macelju, ako ti isto možeš ranije krenuti. Da li idu tvoji Sinjani? Kada bi oni došli? Ako će doći u srijedu i prespavati kod tebe ili negdje u ZG, i ako možete zajedno ujutro krenuti ranije, onda nema problema! Nađemo se oko 9 sati, recimo na benzinskoj od OMV - a na autoputu kod Sv. Križa, prije Krapine. Darko bi nas mogao pričekati negdje u Mariboru, i onda možemo dalje zajedno.. Pitanja, prijedlozi, razno.. :mrgreen:
 
Zlatko said:
U četvrtak 29. 01., zora međa! :mrgreen: Krenuli bi što ranije, tako da stignemo u Haag am Hausruck do mraka! Ne znam kada Darko planira krenuti, ali mi bi se mogli naći na nekoj benzinskoj na autoputu prema Macelju, ako ti isto možeš ranije krenuti. Da li idu tvoji Sinjani? Kada bi oni došli? Ako će doći u srijedu i prespavati kod tebe ili negdje u ZG, i ako možete zajedno ujutro krenuti ranije, onda nema problema! Nađemo se oko 9 sati, recimo na benzinskoj od OMV - a na autoputu kod Sv. Križa, prije Krapine. Darko bi nas mogao pričekati negdje u Mariboru, i onda možemo dalje zajedno.. Pitanja, prijedlozi, razno.. :mrgreen:

Moji Sinjani dolaze kod mene u srijedu, kod mene će prespavati, ako idete po staroj Karlovačkoj možete preko Klinča sela do mene i zajedno startamo. Plan je da se sa Darkom nađemo u Mariboru. 8)
 
anterr said:
Moji Sinjani dolaze kod mene u srijedu, kod mene će prespavati, ako idete po staroj Karlovačkoj možete preko Klinča sela do mene i zajedno startamo. Plan je da se sa Darkom nađemo u Mariboru. 8)
Može, dogovoreno!  (y) Čujemo se još oko nekih detalja..
 
Zlatko said:
U četvrtak 29. 01., zora međa! :mrgreen: Krenuli bi što ranije, tako da stignemo u Haag am Hausruck do mraka! Ne znam kada Darko planira krenuti, ali mi bi se mogli naći na nekoj benzinskoj na autoputu prema Macelju, ako ti isto možeš ranije krenuti. Da li idu tvoji Sinjani? Kada bi oni došli? Ako će doći u srijedu i prespavati kod tebe ili negdje u ZG, i ako možete zajedno ujutro krenuti ranije, onda nema problema! Nađemo se oko 9 sati, recimo na benzinskoj od OMV - a na autoputu kod Sv. Križa, prije Krapine. Darko bi nas mogao pričekati negdje u Mariboru, i onda možemo dalje zajedno.. Pitanja, prijedlozi, razno.. :mrgreen:
Da, nađemo se u Mariboru, ili još bolje Šentilju. Dan ranije se dogovorimo.
 
Zlatko said:
U četvrtak 29. 01., zora međa! :mrgreen: Krenuli bi što ranije, tako da stignemo u Haag am Hausruck do mraka! Ne znam kada Darko planira krenuti, ali mi bi se mogli naći na nekoj benzinskoj na autoputu prema Macelju, ako ti isto možeš ranije krenuti. Da li idu tvoji Sinjani? Kada bi oni došli? Ako će doći u srijedu i prespavati kod tebe ili negdje u ZG, i ako možete zajedno ujutro krenuti ranije, onda nema problema! Nađemo se oko 9 sati, recimo na benzinskoj od OMV - a na autoputu kod Sv. Križa, prije Krapine. Darko bi nas mogao pričekati negdje u Mariboru, i onda možemo dalje zajedno.. Pitanja, prijedlozi, razno.. :mrgreen:
Znači , Haag je cilj za četvrtak??????????????
 
darkofj said:
Znači , Haag je cilj za četvrtak??????????????
Ako vrijeme bude OK, možemo mi i do Solle, ali po mraku slagati šatore i ostalo, mislim da nema smisla! Do Haag - a nam je taman ( ako vrijeme dopusti ), ako ne, stanemo negdje ranije.. Ipak u Haag - u poznaš gazdu, ima garažu za motore, a i tradicija je to već.. :mrgreen: Ima još vremena, a i lako se po putu dogovorimo....
 
darkofj said:
Sada gledam prognozu: utorak,srijeda, četvrtak snijeg u Hr, SL i Austriji.....

Ja se nadam da neće jako zapadati snjeg, živi bili pa vidili. :lipotan:
 
Ekipa, ne dajte se i naravno: sretan put! U srcu sam s vama... (y)
Ocekujem opsirno izvijesce sa dosta fotki! :wink:
 
Ante, jel´ stigao taj kombinezon? Kakva je prognoza, trebati će ti obavezno.. Pitanje je da li ćemo uopće krenuti?  :?
 
Zlatko said:
Ante, jel´ stigao taj kombinezon? Kakva je prognoza, trebati će ti obavezno.. Pitanje je da li ćemo uopće krenuti?  :?

Idem sutra po njega, trebao je stići, a vidit ćemo za vrime, zvali su i za ovaj vikend snjeg kod nas pa nije padao, ja sam optimista, ali naravno nećemo forsirati, ja sam spreman, vidit ćemo šta nam nosi sutra.
 
anterr said:
Idem sutra po njega, trebao je stići, a vidit ćemo za vrime, zvali su i za ovaj vikend snjeg kod nas pa nije padao, ja sam optimista, ali naravno nećemo forsirati, ja sam spreman, vidit ćemo šta nam nosi sutra.
Što se vremena tiče, vidio sam svakakvih prognoza po stranjskim sajtovima ( uglavnom njemačkim i austrijskim ). U srijedu ćemo znati najtočniju prognozu, tako da je do tada sve otvoreno.. Ja sam svakako da se ide, jedino ako bude baš totalna katastrofa od vremena...
 
Status
Not open for further replies.