ELEFANTENTREFFEN -izazov za prave avanturiste ili...

Status
Not open for further replies.
Zlatko said:
Što se vremena tiče, vidio sam svakakvih prognoza po stranjskim sajtovima ( uglavnom njemačkim i austrijskim ). U srijedu ćemo znati najtočniju prognozu, tako da je do tada sve otvoreno.. Ja sam svakako da se ide, jedino ako bude baš totalna katastrofa od vremena...

Potpuno se slažem s tobom. (y)
 
anterr said:
Moji Sinjani ujutro startaju prema Samoboru.
Nadam se da imaju dobru opremu! A ti? Ne hvališ se sa kombinezonom.. Jesi li ga uzeo, probao... :misli:
 
Zlatko said:
Nadam se da imaju dobru opremu! A ti? Ne hvališ se sa kombinezonom.. Jesi li ga uzeo, probao... :misli:

Ma jesam napokon danas, uzeo sam i xl i xxl, pa ću probat, mislim da mi je tvoj komb bio malo prevelk, lagano se spremam, pa ćemo vidit. 8)
 
sutra je D_dan  :mrgreen: 

Sve ce biti ok  prepostavljam  da  su  motori  vec odavno  spremni , vrjeme ce posluzit  stoga samo  :LOL: :LOL: :LOL:
sretno  :mrgreen:
 
ako ste otišli - sretan vam put !  :D

a ako niste - budete sljedeće godine !  :D
 
Evo otisli su pred sat vremena, ja se nadam da se nece morat vratit  8)
Pokusat cu vam prenosit kako mi se budu javljali  :D
Slikica od sinoc
 
jesu to sanjke gore na bmw-u ?  :shock:  :lolcry:
 
Ja čekam da prestane padati snijeg, pa ću ih valjda dostići. Nemam sreće, kod njih ne pada ništa!
 
a sad pada i kod nas.. kazu da ce glavnina padalina bit dopodne..Darko ja ti drzim fioge da prestane (y)
Da ono su sanjke - za vuc stvari do satora :mrgreen: dalmatinci :LOL:
 
Viđen kolona od 5 ili 6 motora (BMW,Čini mi se i Kawa Z itd...)  na autoputu Zagreb-Krapina, imam čak i slike, kasnije stavim, jel to ova ekipa?
 
maala said:
a sad pada i kod nas.. kazu da ce glavnina padalina bit dopodne..Darko ja ti drzim fioge da prestane (y)
Da ono su sanjke - za vuc stvari do satora :mrgreen: dalmatinci :LOL:
kod nas sunce sija :D valjda će se poboljšati i tamo!
 
Status
Not open for further replies.